Aromalı prezervatif takılıyken oral yapılır mı?

yapılırsa his nasıl yani çilekli mi güzel sade mi

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım ben bu olaylara şaşkınlıkla bakıyorum. neden mi? cinsellikle gıdayı alaka kurmak bana saçma geliyor.

ben kendimden örnekleyim. mesela ben yalamayı çok severim. kadınımın mutluluğu beni mutlu eder. şimdi ben yalarken vajina kokusu almam ve oplin sıvısının tadını almam gerek. eğer cinsellik hissetmem gerekiyorsa bu şart. temiz sağlıklı bakımlı bir vajinanın kendine has kokusu olur. ayrıca sulanınca oplin sıvısının da kendine has kokusu ve kekremsi bir tadı vardır. ben bunu almalıyım ki cinsellik yaşadığımı bileyim. eğer çilek tadı gelse ben cinsellik hissetmek yerine pudding yeme hissine kapılırım.

bence kadın da oral yaparken doğal yapar ise cinsellik hisseder. diğer türlü dondurma yalamaktan öte his vermez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Birçok meyve var. Hangisini seviyorsan onu tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Eğer partner'in erken boşalıyor ise prezervatif takılı iken oral yapabilirsin eğer fantazi olsun diye yapmak istersen oda olur anladığım kadarı ile sen erkeğini mutlu edersin seks esnasında değişikliğe yeni fantazilere açık olmak gerekiyor seks esnasında bende severim fantaziyi sadece ana' ve gurup'a sıcak bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bizim için farketmiyor hissi.

0|0
    0|0
  • Yapılmaz.

0|0
    0|0
  • Damak tadına göre. asdas

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim ama en azından çileklinin kokusu güzeli. Sade olan 1 tl'lik plastik oyuncaklar gibi kokuyor.

0|0
    0|0
  • Prezarvetifi cıkartırsan daha iyi olur tatlim. Sonucta muzu kabuguyla yememeli insan. Prezarvatifle oral yapılmaz

0|0
    0|0
  • Oral prezervatifsiz olmalıdır.

1|0
    0|0
  • Tad almazsın ama ıslandıkça kokar :) daha çok hoşuna gider.. Çilekli tercihimdir.

0|0
    0|0
  • evet yapılır.. hoş kokuyor onlar

0|0
    0|0
  • senin tercihine bağlı meyve aromalıların tatlı olduğu söylenir

0|0
    0|0
  • Kabuğunu soymak daha lezizdir her zaman.

1|0
    0|0
  • Yapilir yaparsin

0|0
    0|0
  • Bence kullanmadan yap biz yalarken bisey takiyormuyuz

0|0
    0|0
  • İşsiz misin nesin?

0|0
    0|0
  • asıl oral yapılır o aromalar oral içindir başka bir yerinden tat alamazsın :)

0|0
    0|0
  • condomla oral mı yapılır beee değecek et ete :)

0|0
    0|0
  • Zaten aromalı condomlar bunun için var canım !!! Yoksa niye çilekli muzlu vanilyalı condomlar var, hani vajina için değil onlar herhalde :-D Zevk suyunun tadından hoşlanamayan ve ya daha iştahlı oral yapmaları için kadınlara özgü tasarlanmıştır.

0|0
    0|0
  • Pastırmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kızım hadi insanlara saygınız yok bari ramazan ayı na saygınız olsun şu mübarek günde sorduğunuz sorulara bak ya !

1|3
    2|1
    • regl dönemindeyim tatlım yani ibadet yapamıyorum. ayrıca ramazan ayında seks yapılmaz diye bir şey yok dinimizde..

• kendi cümlelerinle açıklayabilseydin ee tabi ki yeterli değilsen yapman gerekeni yapmışsın kopy paste. ayrıca sen uzman değilsin teşhis koyamazsın hadsiz! yarın kimin başına ne gelecek hiç bilemezsin.. konu buralara ramazan ayından geldi. dinimizde ahlak da önemlidir. oku öğren! bu arada özelden yazmamam korkmamdan değil elbet özellik bir işim yok gören görsün 22 yaşındaki genç bir kızın üslubunu...

• yeterli olamdığımdan değil senin anlamayacağını bildiğim için uğaşmadan direk yüzeysel bir şekilde yaptım :) senin gibler için artık uzman olmuş sayılırım senin gibi tipleri görünce anında teşhis koyma yeteneğim var biliyo musun :) ama zaten çokta yetenek isteyen bir tipin yok açıkası. evet konu ramazan ayından geldi buraya önce sen bir sorduğun soruya bak ondan sonra gel bana dinimi öğretmeye çalış ;) kıyamam yaa yazık valla o kadar acınacak haldesin ki evet bence de gören gördün 22 yaşındaki bir kızın üslübunu ve karşısındakinin nasıl ezildiğini :)

• Ahh daha neleeeeeeeer yok artıık kuzum sen şekeri üzerindeki ambalajı çıkarmadan mi yiyorsun? :D

0|1
    0|0
  • Muzlu çok ironik olmaz mıydı? Asdfgss

0|0
    0|0
  • yapılır da güzel olmaz

1|0
    0|0
  • Yapabiliyosan yap ama yapamazsan sıkıntı büyük... asfd

0|0
    0|0
  • Prezervatifi neden yalıyorsun ki. plastik tadı ve kokusu alırsın. Ve ben karşıya o şekilde çok zevk de vereceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • aromalı neden üretilir o halde

• Seks sırasında o aromaların kokusu yayılıyor etrafa. Ve hiçbir erkek normali dururken condomlu oral seks tercih etmez.

Yükleniyor...