Eğer hiç evlenmezsem cinsellikte yaşayamacak mıyım?

benim ailem dindar kimsele çıkmama izin vermiyolar bende zaten ağır başlı erkeklerle az konuşan bi kızım sanırım hiç sevgilim olmicak erkeklere hep soğuk davranıyorum ilerde hiç evlenmessem cinsellik yaşamicakmıyım hiç bakiremi ölücem acaba

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu biraz da sen belirlersin. Gerektiği yerde hayatını kendin yönet. Kontrolün tamamını ailene bırakma...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• annene söyle evlenmek istediğini. o da babana söyleyecektir. yakında evlenirsin

1|0
    1|0
  • hahahah :D

puhahahahhha :D

0|0
    2|1
  • Meraketme yavrucum birgün sende vereceksin. Bugünde hep bi verme muhabbetidir gidiyor bakalım sonu ne olcak :)

0|1
    0|0
  • he ölene kadar bi tarafın şişik dolaşacaksın :)

1|0
    1|0
  • Yaşda genç niye bunu kendine dert ettin ki.

0|0
    0|0
  • dindar gecinen azgin kizin cigliklari -3 sinemalarda

0|1
    1|1
  • Turşusunu kurarsın işte =D

0|1
    0|0
  • evleneceğin zamanı bekle derim.ondan sonra burada kendini pişman hissedenler çok.zamanı geldiğinde sana uygun eş adayını seninde rızanla birlikte bulurlar.ama kendinde bulabilirsin.ama her zaman düzgün birine denk gelmeyebilirsin.annenlerde bundan korkuyorlar.devir kötü

0|0
    0|0
  • Temel'in geçkince ama hiç evlenmemiş kızı hakkın rahmetine kavuşuyor ve Temel Dursun'a mezar taşı ısmarlayarak taşın üstüne aşağıdakilerin yazılmasını istiyor :

Bakire doğdu bir döne

Bakire yaşadı çok sene

Bakire öldü fakire

Temel kızı Fadime

Dursun bunu çok uzun buluyor ve Temel'e bu metnin mezar taşına sığmayacağını söylüyor. Temel'de o zaman kısalt diyor. Dursun'da peki diyip aşağıdaki beyti yazıyor mezar taşına:

Temel kızı Fadime,

Açılmadan iade.. :-)))))

0|0
    0|0
  • istanbul.net e gir. yarım saatte 250 erkek bulursun. kimseyle çıkmana izin vermiyorlarsa sen de gizli takıl.

0|0
    0|0
  • ayyyyy kıyamam azrail geldiğinde şöyle dersin bakireee ölmek istemıyoruuummmmmm :)))) merak etme çıkar o kutuyu açacak bir yiğit

0|0
    0|0
  • bu senın tercıhın ve secımıne baglı pekı ben sorayım hıcmı masturbasyon yapmadın

0|1
    0|0
    • yaptım tabi ne alaka

• ben sana baska bırsey demıyorum googla yaz masturbasyon gunahmı dıye cevabını gör

• helak olan kavimlerden biri surf bunun için helak olmuş diye duydum.

• O zaman da rahibe derler :)

0|0
    0|0
  • Sana bağlı

0|1
    0|0
  • Neden böyle bi hisse kapıldın?

0|1
    0|0
    • çünkü yaşım 24 ve sevgilim olmadı hiç böle giderse kimsele evlencemi sanmıyorum tanımadan çıkmadan nasıl evlenilirki

• Ailem tutucu ve dindar demişsin Bu durumda görücü usulü evlilik yapıcaksın başka care görünmüyo üzgünüm senin adına

• yok evlenirsin mutlaka.

0|1
    0|0
  • buraya bunları yazdıktan sonra bakire kalmayacağın kesin :))

0|0
    0|0
  • sabret az şeytana uyup yanlış yapma

0|0
    0|0
  • telefonumu veriyorum ara beni :)

0|0
    0|0
  • yaşın 24 olmuş kısa zamanda birini bul evlen bence.

0|0
    0|0
  • kendine küçük sürprizler yap. pilli oyuncaklar al

0|0
    1|0
  • korkuların yersiz

0|0
    0|0
  • bakire ölcen :)

0|0
    0|0
  • bizim türk kızları asla bakire ölmez, feto seni korusun

0|0
    1|0
  • cesur ol bıraz ınceldıgı yerden kopsun

0|0
    1|1
  • çok çirikin değilsen evlenirsin merak etme evlenince yaşarsın

0|0
    0|0
  • Zamanla her şey olur. Erkekler ilgileniyorsa muhtemelen arkadaşlık kurar görücü usulune de kalmazsın

0|0
    0|0
  • zamanı geldiğinde annenin babanın kapısını aşındırmay abaşlarlar adayların merak etme ;)

0|0
    0|0
  • Bu soruyu bize sorman ilginç vucut senın vajına senın ben mı bılıcem ömur boyu senın bakıre kalıcagını karar mekanızması sensın sen ne ıstersen o olur

0|0
    0|0
  • Evlenirsin merak etme

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• bakire ölmek niye seni bu kadar korkutmuş onu anlamadım? belki ecelin yarındır belkide 70 yaşında bunu bilemezsinki bakire ölmemek için elin adamınla evlenmeden evel yatmayı düşünüyorsan senin dinin sana göre güclü değil demekki. bakire ölmek nasip olursa gurur duyardım galiba kendimle

0|5
    0|0
    • tebrik ederim seni.çok güzel bir düşünceye sahipsin. senin gibi onurlu kızlardan o kadar az kaldı ki

• sen bunları düşünebiliorsan kalmazsın merak etme :)

1|5
    1|0
  • birgün tak eder kesin kaçarsın ...

0|0
    0|0
  • rahibe teresamı olcaksın yoksa...bakire ölmek günah..evlenmek zorundasın.

0|0
    1|1
  • hallederiz anam

0|0
    0|0
  • ailen uygun bi görücün gelince verecektir seni merak etme.

0|0
    0|0
  • evet, normal değilmi evli değilseniz?

0|1
    0|0
  • yoo istersen yaşarsın.

0|0
    0|0
  • yahu böyle yazılar görünce anamın babamın kıymetini daha iyi anlıyorum.. babam bana ne zaman sevgilin olacak puhh sana yok mu hala diye benimle dalga geçerdi :)

1|0
    3|4
    • siz anlamazsınız.. temeli sağlam kazmasaydı sevgili meraklısı önüne gelenle çıkan biri olurdum lisede ortaokulda flörtü bişey zanneden insanlara inat ben ne yaptığımı ne yapmayacağımın hep bilincinde oldum bu da ailemin gereken ahlakı verip gerisini bana bıraktığı için oldu.. ama nerdeeeee öyle adamlar.. kızlarını kafese koyunca eline erkek eli değmeyecek zannediyorlar sokaklarda görüyoruz baskıcı ailelerin kızlarını.. neyse ya herkes kendi bilir :)

• elbette ailen yaşının geldiğini düşününce birileriyle tanışmana ses çıkarmayıp müsade göstereceklerdir.

0|3
    0|0
Yükleniyor...