En başından bakire olmadığını bildiği halde

Erkek bir kızın en başından bakire olmadığını bildiği halde onunla evlilik düşünür mü ? Eğer düşünmezse 1.5 sene çıkar mı ailesiyle tanıştırır mı görüştürür mü ? Evlilikten konuşur mu ?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyorsa neden düşünmesin ki bence düşünür ama bu konuda karşı tarafı iyi tanımanı tavsiye ederim ailesiyle de tanıştırsa amacı ciddi mi? yoksa değil mi? onu bilmen gerekiyor sonuçta bakire olanda olmayanda uzun sene beraber olduktan sonra ayrıla biliyorlar nişan bozuluyor vs. senin burada dikkat! etmen gereken husus şu ilişkiye girmek istiyorsa aklında devamlı bu varsa kendine bir kural koy ve ona da açıkla evlenene kadar cinsel ilişki yaşama derim onun duygularından daha emin olabilirsin ciddiyetinden en azından ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• eğer namus yada vs. dediginiz şeyi o iki bacak arasında görüyosanz yazıklar olsn size bence hiç öyle aman aman bişi degil ve madem öyle yapıyo seviyodur yani sevmeyen yapmaz...

bide dalga gecenleri anlamıyorm azıcık insan olun be dalga gecmek aşağlamak küfür edip soruyu soranı kötülemekle insanlık olmaz...

4|1
    2|1
  • Büyük çoğunluk sana duymadk istediklerini söyleyecek, ''evet seviyorsa bakirelik önemli değil sen rahat rahat takıl '' diyecekler. Neden biliyor musun? sen ve senin gibi düşünenleri becermek için. İş evliliğe gelince ben evlilik düşünmüyorum der g.tü kurtarırlar.

3|0
    0|0
  • hersey olur.

0|0
    0|0
  • Yanı olan olmus sevıyorsa neden evlenmesın ınsanlar bu gıbı durumları kendı cıkarlarıne gore yorumluyorlar ayrıca senınde kendını gunahkar ılan etmene gerek yok bundan sonra kendını sevdıgıne ada pasa pasa gecınır gıdersınız.

0|0
    0|0
  • Her türlü insan var, eskort tutup evleneceği kız diye ailesine tanıştıran bile çıkabilir. Sonuçta kimsenin içini ve yaptıkları hesabı bilemezsin. Umarın sonuç istediğin gibi olur.

0|0
    0|0
  • benim bi ilişkim vardı.. lise yıllarında.. 1 yıl sevgili olduk ve ayrıldık.. tam 1 yıl önce karşıma çıktı oturduk konuştuk ve tekrar başladık.. 3 gece sonra 3 mesaj attı.. ve bakire olmadığını söyledi.. beni deliler gibi sevdiğini de anlattı.. çok rahat bi şekilde kullanıp birlikte olup yol verebilirdim ama kendime yediremedim.. bi süre sonra ayrıldım ve tabiki dokunmadım.. şu an evli ve kocası bakire olmadığını bilerek evlenmişler mutlular.. bu yüzden soruna şu şekilde cevap vericem. şahsen bakire olmadığını kabullensem ve evlenmeye niyetim olsaydı ailemle tanıştırırdım.. bundan dolayıda cevap burada.ailesiyle tanıştırdıysa niyeti ciddi..yoksa kolay kolay tanıştırmazdı.

0|0
    0|0
  • 1,5 sene çıkar o sene boyunca ihtiyacını rahatlıkla gıdermek için kızın ailesiylede görüşür sonunda bıraksa sorun da olmayacak çünki kı en başından beri bakire deyil anlatabildimmi

3|0
    1|0
  • arada sevişiyosanız onu boşaltıyosan senle 5 sene çıkar :) aile ile tanıştırmak kızı altına almayı kolaylaştırı :) bence ailesi senin bakire olmadıgı bilse zaten istemez seni zaten ailesinede söylemedi bence :) sadece seni becermek için tiyatro oynuyo...sevişiyomusunuz peki

1|0
    0|0
  • Düşünür niye düşünmesin, herkes için farklıdır bekaret görüşü.

0|0
    0|0
  • Bakire olmaya bilir hangimiz gerçekleri açık açık söyleyebiliriz sen bu gerçeği söylemekle hak etmişsin iyi bir ilişkiyi

0|0
    0|0
  • ben durumunu bile bile çıktı,sevdim hemde çok sevdim,evlenme teklifide yaptım ama olmadı...insan sevdikten sonra karşı tarafın geçmişinin çokta önemi olmamalı,önemli olan benden sonrası...

0|0
    0|0
    • Neden olmadi peki ondan dolayimi

• derin o mevzular...farklı şeyler var..sonuçta söylemek istediğim;sevgi varsa herşey olur..

• evet yapar

gerçekten sevdiyse geçmşine bakmaksızın yapar

0|0
    0|0
  • onunla cinsellik yaşıyor musun?

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının kişiliğine bağlı. cinsel hayatınıza bağlı olarak değişir bu sorunun cevabı

0|0
    0|0
  • bazen düşünüyor. ben yaşamadıysam oda yaşamamış olmalı

0|0
    0|0
  • Bakire olmayanların evlenmesi çok zor miti yıkılalı çok oluyor bu ülkede.

0|0
    0|0
  • kişisel bi durum seni gerçekten sevmiş beğenmişse patlak olmanı düşünmez...

0|0
    1|0
  • kişiden kiişiye değisir ben istemem ama sevgilin belki düşünür yapı meselesi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ve kesinlikle yalan söylememelisin... eğer sorarsa kendince mantıklı bulduğun sebeple neden olduğunu anlat ilk başlarda tartışırsınız kavga edersiniz belki ama doğru söylediğin için olaylar çok daha farklı olacaktır... Ve evet konuşturur, görüştürür, seviyorsa zor olsa da kabullenebilir ama başka bi yerden başka bi şekilde olursa kesinlikle affı olmaz

0|0
    0|0
  • Evlilikte de böyle birliktelikler sıkıcı hale gelir ve kişi sabırlıysa ömür boyu sürer aldatma ayrılık olmadan ama evlenmeden önce bu iş daha basittir aldatmak ya da ayrılık konusu.. keşke bakire oldgunu ve evlenmeden önce daha yaşamak istemedigini söyleseydin başından itibaret sonra zaten kabul ederse eder etmezse anlayacaktın ki ileride terkeder...

0|0
    0|0
  • düğüne davetiye isterim :D

0|0
    0|0
  • Düşünür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet konuşurda tanıştırırda sonra seni kullanır kullanır senide bırakabilir yada seni gerçekten sever ve seninle evlenir. karakterine ve adamına bağlı bu işler. sırf ailesinle tanıştırdı evlilikten konuştu diye senle evlenecek anlamına gelmez buna şahidim ki benim bakireliğimde bir problem yoktu.

0|0
    0|0
    • o zaman bu iş şahsiyet işi demekki erkeğin de karaktersizi denk gelirse dediğin gibi bekarete bakmaz bu iş haklısın

• aynen öyle

• çok kalıplarda yaşıyorsun seviyorsa şüphe duyma

0|1
    0|0
  • baştan dürüstçe söylemiş kız, erkek de kızın bu samimiyetine güvenmiş belli ki ciddi düşünmese ailesiyle tanıştırmaz evlilikten konuşmaz.

0|0
    0|0
    • alakası yok... bazı adamlar tanıştırsa bile evlilikten konuşsa bile sonra vazgeçebiliyor herife bağlı

• kişiye göre değişir

1|0
    0|0
Yükleniyor...