Çocuk olmasi için izlenmesi gereken yöntem ve teknikler nelerdir?

Yeni evliyim ve hemen çocuğum olsun istiyorum. İşin tekniği püf noktalari nedir. Neler uygulanirsa hamile kalma ihtimali yuksek olur

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• eşiyin ovulasyon yani yumurtlama gününü tespit et. 28 günlük normal döngüsü olan kadınlarda genelde 14. gün yani iki adaet arasıdır. vajinadaki normal fiziksel akıntılardan da eşin bunu fark eder. fiziksel akıntılarda sıvı bu günlerde koyulaşır yoğunlaşır ve sümüksü kıvamda akar. yumurtlama dönemine 3 gün kala ilişkiye girme sperm biriktir. sperm kalitesi artsın. bu günlerde bol ilişki yaşayın

ayrıca eşinle sevişmeyi bol yaşa. hatta sevişerek bir kez eşin boşalsın. bu ph değerini yükseltir. avantaj sağlar.
    bacaklarını karnına yaslayarak yap. böylece rahim öne doğru çıkar. spermin rahmin tam önüne akması avantajdır. boşalacağın an derin gir ve rahim önüne boşalmaya çalış. boşalınca hemen çıkma içinden biraz 1-2 dakika bekle.

bunlar senin uygulayabileceğin şeyler. bir d eşin dikkat etsin. vajinal bakımını temizliğini mükemmel yapmalı. enfeksiyon oluşmamalı. sık külot değişmeli, tuvalete girerken ellerini yıkayıp öyle girmeli ki çıkarken vajina temisliğini temiz elle yapmalı. pis elle mikrop alır. sen de temizliine dikkat et. alışkanlık prensip yapın ilişkiden önce mutlak duş alın. sağlıklı olmak gerek bu da temizlikten geçer
    haa bunları yazıyorum yanlış anlamaya yol açmasın belkide uyguluyorsunuzdur sadece uyarı mahiyetinde yazıyorum.

bunlar silerin elinden gelecek çabalar ama unutmayın bu işler nasip işi. sonuçta Allah karar veriyor.

hayırlı sağlıklı çocuklarınız olur inşallah

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Özellikle adet basladıktan 13.14. Gün sonra sürekli içine bosal bence ve altına yastık koysun yıkamasın orasını bir iki saat sonra yıkasın

0|0
    0|0
    • Umarım yardım edebilmişimdir?

• İnsallah olur. Dua et emi

• Ederim inşAllah olur :) Allah büyük

Erkekler Ne Diyor 2

• posizyon olarak o sırt üstü yatıp ayakları katlayacak sende üstüne geçeceksin boşalma esnasında da içine iyice girip geri çekmeden biraz bekleyeceksin sağlıklı yöntemlerden birtanesidir

1|1
    0|0
  • Eşinin adet bitiminden sonra ilk 14 gün hamilelik için uygun dönemdir.
    Eşin ilişki sonrası hemen kalkmasın ayaklarının altına yastık koyup 15 dakika sırt üstü yatsın böylece hamilelik ihtimali daha yüksek olur

1|0
    0|0
    • Yeni evli olan kisilerin cocuklari olma ihtimali daha mi azdir. Rahim tembel olurmus ve ilk etapda olmazmis deniyor

• Alakası yok kadınlarda yumurtalıklar adet görmeye başladıkları andan itibaren çalışır.
      Yumurtlama dönemi önemli
      Dediğim gibi adet bitiş tarihinden itibaren 14 gün özellikle 14. Gün çok önemli

• Tesekkur ederim

Yükleniyor...