Üreme organim asiri sulaniyo. Neden böyle oluyodur sizce?

Asiri sulaniyo ama, resmen ic camasirim islak gibi hissediyorum. Cok * oluyor birde. Ilk denemesinde islanmadan girildiginden cok aci cekenler olmus bende olmaz herhalde, hicbir fikrim yok bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• tatlım ıslanması senin için iyi birşey ilişki sırasında kuruluk çekip canının acımasını engeller partnerin için kayganlaştırıcı etki yaptığı için zevkini artırır sürekli sulanmasıda birilerinin birşeylerinden etkilenmen sonucu olur birde sulanması vıcık vıcıkmı yoksa böyle beyaz bir sıvımı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sen bu halde acı duymazsın. sadece sevişmeye odaklanıp zevk almaya çalışırsan sıkıntı çıkmaz mutlu bir ilk gece yaşarsın

0|0
    0|0
  • İsteklisindir çok ondan sulanıyor olabilir. İyice ıslanman acıyı önler.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sulak kesik olduğunda yangın çıkarsa söndürürsün.

0|0
    0|0
  • Üreme organı nedir ya :D Kadınların bu terimi kullanması komik geliyor bana :D

0|0
    0|0
  • Hava sıcak ise o da olabilir, İç çamaşırlarını sık sık değiştir. Ayrıca eğer çok ıslanıyor ise soğuk su tut birkaç dakika. yediğin yiyecekler de tetikliyor olabilir. Peki ıslanma esnasında zevk alıyor musun?

0|0
    0|0
  • Bir jinekoloğa muayene ol.
    Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • sulanması iyidirrr

0|0
    0|0
  • burdan yazmak biraz zor sulunman çok güzel bu senin hazır olduguna işaret fakat karşı tafa işini bilnmez ise acı çekmemen imkansız mesajda daha iyi açıklayabilirim

0|0
    0|0
  • isteklisin fikir olmasına gerek yok. ayrıca ilk i sonrası onemli değil bir kızı ıslatmadan içeri girilirmi ya ne o öyle hayvan gibi

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yapmıyorsan ve orgazm olmuyorsan hormonlarına bağlı olarak sulanma olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • iyidir de senin aklın başka yerdedir ondan oluyordur

0|0
    0|0
  • Gayet normal ve doğal bir durum merak etmeyin :D

0|0
    0|0
  • Herhangi bir şey olmadan mı ıslanıyosun durup dururken

0|0
    0|0
  • artık sana mesaj veriyor bıttığın. beni ziktir diye

0|0
    0|0
  • Üreme organı nedir la bu kadarda biyolojik konuşmayın değişik duruyor

1|0
    0|0
  • aşırı istekli oluşundan kaynaklanıyor olabilir.
    libidon yüksektir kuzum

0|0
    0|0
    • Libidon?

• Hmmm

• hıı hıı :))

• Canin erkek istiyor

0|0
    0|0
  • zevk suyu olabilir belki tam bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Tam zevk verir

0|0
    0|0
  • hormonal ve ergen yaş dönemi. endişe etmeyiniz

0|0
    0|0
  • Kuruluk acı yapar doğrudur ama karşındaki seni azdirirsa sulanirsin ve canın çok acimaz

0|0
    0|0
  • İster sulansın ister sulanmasın ilk başta birazcık acıycaktır ıslanması hem iyi hem normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hormonların tavan yapmış :D
    Azıp sarma etrafa . d. çd

1|1
    0|0
  • Oruç ya sakin olun..

1|1
    0|0
Yükleniyor...