Vajinamın iç dudakları fazlasıyla sarkık ve büyük evlenince ya kocam beğenmezse :( ?

Bakireyim ve vajinamın şeklini çok çirkin buluyorum,çizgi gibi vajinası olan kızlar seçilmiş bence çok şanslılar :( heryerim çok güzel ama oram çirkin ya :(((( siz evlendiğinizde karınızın vajinasının bu şekil oldğunu görürseniz tepkiniz ne olur? ama severek evlendiğinizi düşünün.

0|0
527

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki sorun olmaz benim için sadece vajina için evlenmiyorum sonuçta.,
    Böyle düşünmen yanlış çünkü bakir biriyle evlenirsem evlendiğinizde oturup iki saat vajina şeklini sorgulayacak değil, ben olsam eşimin vajina şekline bakmadan ilişkiden önce öyle bir güzel somururum ki vajinasını aklında ki bütün kötü düşünceleri yok eder onu mutlu ederim. Hatta onun vajinasını ellerimle okşarım, birazda parmaklarım onu her türlü tatmin etmeye çalışırım. Eşim yatakta mutlu olursa ben de mutlu olurum, üzülme inşallah benim gibi düşünen bir erkek bulursun karşında.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• niye beğenmesin ya. yani tüm vajinalarda kısa bir tek sende mi uzun sanıyorsun. bu şekilci düşüncelerden kurtulun. her yerini beğendi bir tek o mu sorun olacak. böyle şey olmaz rahat ol.

1|0
    0|0
  • Önemli olan huy...
    Gerçekten gerisi TEFERRUAT... :( takma kafana emi? 😉

1|0
    0|0
  • Dogustan sansli olan sensin ama farkinda degilsin henuz. Cizgi gibi olanlar hic cekici degildir. En guzeli etli dolgun olanlar seninki gibi benim dusuncem bu ben oyle seviyorum. Yalayip butun hepsini agza dildurmak gayet guzel oluyor

2|0
    0|0
  • Beğenmeyedebilir sen estetik ameliyatı falan mı olsan ne?

1|1
    1|0
    • hayır ya böyle birşey için bıçak altına yatmak istemiyorum :(

• Ya şimdi malzemeyi görmeden kelam etmek doğru olmaz ama ne bilim yani bilmiom öyle

• 30 yıllık erkeğim hayatımda hiç bir kadını vajinasının sarkık dudaklı olmasına ya da olmamasına göre değerlendirmedim :)
    takma kafana bırak akışına ;)

1|0
    0|0
  • benim gibi biri sever tabi sevmeyende var bende cizgi gibi olanı sevmem mesala emediginde o dudaklar gelecek agıza

0|0
    0|0
  • Her yerin nasıl çok güzel oluyor. eğer öyleyse oranın ne kadar önemi var

0|0
    0|0
    • nasıl oluyor derken? oldukça güzel bir bayanım nesini anlayamadın ki?

• O zaman ne diye sıkıntı ediyorsun anlamsiz

• Kafaya takılacak bir şey değil bu.

0|0
    0|0
  • Neden hoşlanmasın bilakis bayılması lazım neden mi?

0|0
    0|0
  • hiç bakmayız ona bile :D

0|0
    0|0
  • beğenmez kesinnn

0|0
    0|0
  • görmeden yorum yapmak zor ama küçük bir oparesyonla düzelte biliriz görmem gerek eger dedigin gibi aşırı degilse bir kaç krem var onlarlada düzelebilir

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma sapan takıntılarınız var.

1|0
    0|0
  • Seven insan ne penise bakar ne vajinaya. Seven yüreğe bakar güzel çirkin farketmez sevene. Seninki psikolojik bir durum. Tasalanma derim

0|0
    0|0
  • Boşver... Bak keyfine... Tabağına koyup servis etmeyeceksin adama,

0|0
    0|0
  • Seven insan orayı düşünmez bir önemi yoktur

0|0
    0|0
  • güzeldir güzellllll

0|0
    0|0
  • nasıl göründügünün bir önemi yok bence. sarkık olan kız arkadaslarım çok azgındılar...

0|0
    0|0
  • bozulmuş be

0|0
    0|0
  • Bence daha guzel rahat ol onun tadi baska guven bana dert ettigin seye bak kiymetini bil bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• cidden ona odaklanabileceğini mi sanıyorsun o durumda? hiç takma. :)

1|0
    0|0
  • Severse görmezden gelir.

1|1
    0|0
  • birşey olmaz

0|0
    0|0
  • onu da bulamazdı

0|0
    0|0
  • geçen sene aynı durumdaydım annemi ikna ettim küçültme ameliyatı olacaktım doktora da gittim illa lapioplasti olmak istiyorum dedim doktor bana bir çok kişinin böyle dedi fıstık gibi kızsın yapmam dedi çok güzel olduğun için orada kusur aramışsın dedi yani durumum psikolojik sonra lazer epilasyona başladım yani daha iyi hissediyorum kendimi.. kısaca tatlım sen çok güzel bir kızmışsın o yüzden orasına takmışsın psikolojik olarak ;)

1|1
    0|0
    • Bunu en iyi görüş seçmemiş de gitmiş manyağın tekini seçmiş

• :) en iyi görüş seçmemiş olması sorun değil

Yükleniyor...