Çok tüylüyüm? Of of?

Kendimden iğreniyorum.Özel bölgeden tut popo arasına kadar tüy var kalın ve sert cok fazla :( basa cıkamıyorum artık. Göbegimin üstü koltuk altı bacak. Hangi birine yetiscegimi sasirdim. lazere gideyim diyorum ya hormon bozuklugu varsa sonuc alamazsam öldürcem kendimi o olcak bıktım artık. Paramda yok zaten.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence öncelikle panik yapma. Kıllı olablirsin sorun yok.

0|0
    0|0
  • Agdala?

0|0
    1|0
    • Para dayanmıyor ve coooook fazla oldugu icin canım cok yanıyo :( insanların maymunlardan geldiginin kanıtıyım. Agdacıya gideyim diyorum utanıyorum cok fazla cünkü igrenc gözüküyo

• Arkadaş ağda var şu tüy dökücü kremler var ucuz hemde en fazla 15 20 lira al kullan yahu

0|0
    0|0
  • İlk doktora git o zaman ama üzülme derim ben organik meyveler nasıl moda olduysa organik kızlarda ilgi çekici olabilir ilerleyen senelerde
    Ama sen doktora görün bir

0|0
    0|0
    • Nasıl olsun ya :((( igrenclikten baska bisey degil
      kendimi kız gibi hissedemiyorum.. o noktaya geldim

• Tedaviye başla sen bir an önce

• neden kendinle barışık olmuyorsun bence bunu dene millete kendini beğenmek iin stres yapıp para harcıyacağına Allaha kendini beğendirmeyi dene birde olmaz mı kardeşim

0|0
    0|0
    • Onu deniyorum zaten. Ama ileriyide düsünüyorum. Ben evlenince nasıl basa cıkıcam yani ki ister beni böyle? Evlenmiyecegim diyecegim yalnız ömür mü gecer...

• Acaba nasıl yapılıyo

• devlet hastanesine cildiye bölümüne randevu al 182 yi ara sonra doktora derdini anlat

• kendin neden öldürüyorsun çözümü var

0|0
    0|0
    • Cözüm para ve zaman istiyo :(( hormon bozuklugu var düzelttim diyelim. Ya eger lazer ise yaramazsa :( zaten para sıkıntım var bbosu bosuna para.

• Oyle ama benım cok fazla. Ya arasına kadar cıkıyor kalın ve her yerde. Maymun gibiyim. Agdayla bas edilmiyo. jilet vurunca sivilce cıkıyor. Kasındırıyo.

• özel bülge dışındamı çıkıyor

• bizim jedi derneğinde lazer kılıcı uygulaması var halka açık

0|0
    0|0
  • epilasyon yaptır

0|0
    0|0
  • Agda :)

0|0
    0|0
  • hormon tedavisi ile düzelebilirsin belki karamsar olma

0|0
    0|0
  • yüz bölgende de var mı? kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Sevdigim tarz 😍

0|0
    0|0
    • Yok artık :/

• Evet. igrenmiyo musun ya. maymun gibi. :/

• Yok sevdigim tarz derken saka yaptim tabiki 😊 ama esmerlerde normal esmerlerde genel tuylu olmak her guzelin bir kusuru var en Seksi hatunlar esmerlerdir :)

• epilasyon?

0|0
    0|0
  • ıyyyyyy

0|0
    1|0
  • Senin vucutta ne bereketliymis ya

1|0
    0|0
  • lazere git

0|0
    1|0
    • Hormon bozuklugum varsa sonuc vermeyebilir.
      param yok
      Öyle böyle degil erkek gibi vücudum.
      Lazere gitmeye bile utanırım. yap yap bitmez ayrıca.

• o zaman önce hormonlarını kontrol ettir

Kızlar Ne Diyor 4

• epilasyona git be kızım naptın sen. kadınsın sen kılı geçtim tüysüz olman gerekiyor

0|0
    1|0
  • olsun hormon ilaçlarını düzenli kullan değiştirme 1 seneye normale döner sabırlı ol doğal yoldan hallet sonra başka sorun çıkmasın...

0|0
    0|0
  • Evet hormon bozukluğu olabilir

0|1
    0|0
    • Nasıl anlıcam. saclarımda cok döküldü.
      saclar gidiyo vücut gittikce tüyleniyo anlamadım gitti. Tedavisi var mi bunun...

• Evet. Bazen cok geliyo bazen cok az. Bazen cok gec adet oluyorum. Karısık. Bir kere gittim doktora erkekti. Rahat konusamadım. Ozel bölgemi vs. Söyleyemedim. sadece göbegime baktı esmersn olur oyle dedi. Ultrasonla baktı kist cıktı. Sonra tekrar gelmemi istedi adet günümde gitmek zor geldi. Daha dogrusu ınsan icine cıkmaya utanır oldum

• Canım şimdi burada konuşamayız bunları mesaj kutum kapalı aynı sorunu bende yaşamıştım zamanında sen beni takip et ben sana döneceğim :)

• Canim ozelden yazsana

0|0
    0|0
Yükleniyor...