Gebelik belirtileri? ?

Arkadaşlar 1 ay once eşim ilk defa içime boşaldı ben 1,5 aydır adet görmüyorum. Test alacak vakit bulamadım. Midem bulanıyor bazen ama bu 1 aydır oluyor. Dün gogus uçlarım acimaya sizlamaya başladı, başka bir değişiklik yok vücudumda. Sizce vücudum bu kadar çabuk tepki gösterir mi gebeysem? Yoksa gecikmem vardı zaten gogus uçlarım o yüzden mi sizlamaya başladı?

Güncellemeler:
Yoksa gecikmem vardı zaten hasta olacağım için mi sızlıyor gogus uçlarım?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Gebeliğin ilk haftasında göğüs dolgun hassas ağrılı olur. meme ucu büyür bide o koyulasir meme çevresi ee bir ay önce olduysa ilk haftada bunlar olmasadiysa değilsin regl Olcan ozmn. Bide vajina rengi ve akıntısı var mı varsa buda bir belirti.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• test almaya 45 gündür zaman bulamaman çok anormal geldi bana. yahu burada yanlış bilgiler alabilirsin. al bir test uygula.
    senin dışarı çıkp test alıp gelmen en fazla 15 dk. hiç mi 45 gündür 15 dk ayıramadın sağlığına

0|0
    0|0
  • Hamilesiniz

0|0
    0|0
  • Birseyin yok.

0|0
    0|0
  • Eğer hamile isen 1 ay sonrası belli olur zaten ama test yapmayınca kim ne derse olmaz hiç burada uğraşma betahcg baktıf acilde

0|0
    0|0
  • hamilesin rahatca boşalsın artık

0|0
    0|0
    • Şaka yapmayın lütfen ciddi bir soru soruyorum biraz ciddiye alın troll sitesi değil burası

• 1 ay oldu

• belirtilerin o yönde hemen bir test alıp baksana yaaaaa

• kan testi en saglamı

0|0
    0|0
    • Doğrudur ama vakit bulamıyorum günlerdir yarın da ramazan başlıyor işlerim var biraz i yüzden sordum sizlere

• İlk ay olmaz yani belirtiler değil mi? Henüz bebek istemiyorum

• ilk ay bulantı gögüs uçları olayı olmaz yani

• test yap canım 1.5 aydır gecikme zaten normal degil

0|0
    0|0
  • tebrikler hamilesiniz ama diyemem git hastaneye öğren derim hayırlısı artık bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gebe olabilirsin, bir doktora git derim

0|0
    0|0
  • 2 aylık hamilesiniz.

0|0
    0|0
  • buyuk ıhtımal hamılesin

0|0
    0|0