Adetli iken orgazm olmak?

Adet oluyor iken orgazm olmak zararlı mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• adetli iken orgazm olmak zararlı değil ama şu konuda dikkatli olmalısın. vajinadaki fiziksel akıntılar adetli iken durur. fiziksel akıntılar vajinayı korumakla görevlidir. adetli iken bu koruma olmaz. yani vajinanın en korunmasız hali adetli halidir. bu nedenle mast yapmaya başlamadan ellerini çok güzel yıkamalısın. içine bir şeyler sokuyorsan onlar da temiz olmalı. ya değilse mikrop kaparsın. ama orgazm olmak sakıncalı değil. olabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olmasan ne kaybedersin.

1|0
    0|0
  • pis ve iğrenç kız yapan derim

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • iğrencsin

0|0
    0|0
    • Sagnol bebeğim bilmiyor musun adetliyken daha istekli oluruz hem alt bölgeye dokunmuuorum

• Cinsellik değil bir başkasıyla yaomoyroum zaten sadece elimle oksuyorum ust bölümü

• yapmasan en iyisi derim

• Adetli iken masturbasyon hic yaptin mi? Zevk mi aliyorsun aci mi cekiyorsun?

0|0
    0|0
    • Birşeyler sokmuyorum sadece üst bölümü oluyorum ve ilk defa yaptım zaten

• Hmm tamam tesk. :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya ne zararı olabilir bir düşünsene

0|0
    0|0
    • Mikrop kapabilriim diye dusundum

• Hiç duymadım ama şöyle bir bilimsel gerçek var ki adet döneminde kadınlar daha istekli olur ayrıca pis kan diyip durmayın aslında o kanın kirli veya vücuda zararlı bir kan olmadığının atılma zorunluluğunun falan saçma açıklaalar olduğunu biliyor muydunuz? Sadece çıktığı ortam yeterince hijyenik olmadığından pislenebilir.

1|0
    0|0
  • Adet kanını azaltıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...