Ya cok kararsiz kaldim bir bakin?

dün mastürbasyon yaptıktan sonra banyoya girdim gusül abdesti aldım bugün uyandığımda kilodumda beyaz yapışkan bir sıvı vardı az önce tekrar gelmiş gusül abdesti almam gerekiyor mu

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama akan sıvının orgazmla falan alaksı yok.

kadınlarda iki tür akıntı olur. fiziksel ve patolojik akıntı. patolojik akıntı enfeksiyondan dolayı olur renkli ve pis kokuludur. peynir kesiği gibi beyaz ya da sarı ya da yeşil renk olabilir.

fiziksel akıntı ise şeffaf kokusuzdur. yani pis kokmaz.
    fiziksel akıntıda gelen sıvı aslında vajinanızdaki normal nem aynıdır. sizden tek sıvı gelir. sürekli vajinayı nemli tutar ve hem mikroplardan korur hem de oturup kalkarken yürürken sürtünmeden dolayı tahriş olmasını engeller. yine bu sıvı cinsel istek başlayınca artar ve kayganlık sağlama görevi alır. boşalma dediğiniz ise bu sıvının vajina içerisinde birikip orgazm anında dışa atılmasıdır

bu sıvı ovulasyon yani yumurtlama döneminde sümüksü kıvama gelir yoğunlaşır.

kısacası sendeki sıvı bu.

gelelim gusule. orgazm olduğunuz an gusul gerekir. normal akıntı ya da orgazma ulaşmadan önceki ıslanma gusül gerektirmez. orgazm olmuşsan gusul gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Abdestten sonra uyumadan gelse zevksiz geldiği için gerek olmazdı ancak uyudugun için tehlikeli alman daha iyi.

0|0
    0|0
  • işini garantiye al..
    hazır elin değmişken de...

0|0
    0|0
  • Yap gitsin boş ver

0|0
    0|0
  • orucun bozulmadı ama şüphe içinde kalma yine al için raht etsin

0|0
    0|0
  • bence hayır

0|0
    0|0
  • şüphe varsa almalısın

0|0
    0|0
  • 5 vakit namaz kiliyorsun ama masturbasyon yapiyorsun

0|0
    0|0
    • Pardonda ne yapabilirim zinadan uzak durmak icin 5 vakit namaz kılıyorum da peygambermiyim benimde isteklerim var

• O zaman neden erkekler kizlardan daha cok seks istiyor

• Nerden biliyosun bunu burdaki sorulari okusan bile anlarsin

• hayır zevk suyudur gerek yok ama için rahat etmeyecek git al

0|0
    0|0
  • tekrar alman gerekmez rahat ol

0|0
    0|0
    • Eminmisin

• 2 haftada 1 yapiyorum

• hımm iyimiş ozman tebrikler

• yok canım gerekmez, zaten mast yaptıktan sonra almışsın gusul, o sıvı gerektirmez. Çünkü şehvet ve haz yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır gerekmiyor. Mast. yapmadan da gelır o sıvı vajınal bolge hep nemlı ve ıslaktır zaten masta has bı durum değil bu

0|0
    0|0
  • İşini şansa bırakma tatlım sen yinede al

0|0
    0|0
  • Tazelemen gerekir

0|0
    0|0
  • beyaz sıvı boşaldıktan sonra gelir diye biliyorum. boşaldığına ve beyaz sıvı geldiğine göre tekrar boy abdesti al. hele yarın oruç tutaksan kabul olmaz valla

0|0
    0|0
    • Ya ben 5 vakit namaz kiliyorum ama bide ramazsnin ilk gunu o zaman yatarken bir gusül aliym garanti olsun

• He bide aldim zaten aldıktan sonra tekrar geldi

• eyvah 5 vakit namaz kılıyormuşsun. boy abdesti almadan kılmadın inşaallah çarpılma :D

Yükleniyor...