Küçükken Tecavüze Uğradım ve Ölmek İstiyorum?

Küçük yaşlardayken tecavüze uğradım. Kimseye anlatmadım bu zamana kadar. Geceleri ağlıyorum. Herkesten özellikle erkeklerden nefret ediyorum. Yaşadığım her dakika çok ağır geliyor. Ve neredeyse artık intiharı düşünmeye başladım. Kaldıramıyorum yaşamayı.

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• En kısa zamanda bir uzmandan yardim alman gerek. Yaşadığın travmayı kaldiramadigin icin ölmek istedigini söylüyorsun; ancak, hayata sımsıkı tutunup bütün lanetlere inat sivrilmeyi basardigin vakit hayat sana vazgecilemez gelecek, yaşama sevincini kendi emeginle kazanacaksin. Doktor ilac verdi yolladi, yorumlarina fazla kulak asma. Psikolog ve psikiyatristlerin asil görevi travma sahibi kisinin kendi cikis yolunu bulmasinda yardimci olmaktir. Psikologlar rehberlik bakimindan onemlidirler, psikiyatristler de tıp mezunu olup uzmanliklarini psikoloji dalinda yapmislardir ve vücudunun ihtiyaci varsa gereği kadar ilac yazacaktir. Çıkış yolu bulamayacak kadar zihinlerimizin icine gomulmemize neden olan travmalar yasadiysak klinik psikolog veya psikiyatristlere ihtiyaç duyariz. Pes etmek yok! Sana bunu yasatmis insanin cezasini cekmesi gerek. Toplumun bakisini düdükleyeyim! Kimsenin sana diyecek tek kelimesi olamaz, olan da insan degildir tükür geç. Cevren ne diyecek kaygisi veya baska endişelerin olabilir. Bizler sana ancak destek alman gerektigini soyleyebiliriz. Inan ki, hayat tüm pisliklere rağmen güzel olabiliyor. Acilarimiz azalmasa da onlarla yasamayi ogrenmek zorundayiz. Cok zor, evet, ama buna deger

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden? Gel evlenelım kurtarayım senı bu hayattan :(

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gitsen :( vücuduna zarar verdi mi

0|0
    0|0
  • bu işte bir terslik var ama çözemedim :d

0|0
    0|0
  • intihar ediceksin birilerini de yanında götür en azından

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alman gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Sacmalama

0|0
    0|0
  • lütfen pskiloga git en güzel şeyi ççok kötü yaşamışsın

0|0
    1|2
    • anlamadım

• asıl sen nerde büyüyorsun rahat ol normal bu durum keyfine bak

• şu an kal geldi bana!

Erkekler Ne Diyor 12

• bir psikoloğa görünmeni öneririm. yaşadığın zor bir durum. ama yaşamak her şeye rağmen güzel. Allahın verdiği canı sen alma. bir uzmana görün destek al. bazı dertler paylaşılmadan atlatılamaz. ayrıca kendini neden burada suçlu gibi cezalandırıyorsun. bu poku yiyen şerefsiz suçlu sen değil. dediğim gibi doktora git destek al. mutlaka atlatacaksındır. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun kardesim

0|0
    0|0
  • Vay he he kesin ugramisindir zaten

0|0
    1|1
    • sana tek kelime bile etmiyorum

• ne yapacağımı bilmiyorum duuylursa kendimi öldürürüm. psikiyatr karşısında böyle bişeyi anlatmak da kolay mı? Klavye başında konuşmak kolay tabii.

• Bak kardesim duya uzeride tecavuze ugrayan ilk sen degilsin nede son olacaksin keske olmasa boyle sapikca seyler ama bu isin ilmini bilmini okumus profosyonel insanlardan yardim almalisin senin gibi kimbilir kimler nelerini anlatmistir sakin kafayla gidip konsacaksin kimse o gidip polise de sikayet edeceksin buyuk bir ihtimalde cok yakin tanidigin biridir

• B B B|

0|0
    0|0
  • Kardeşim bunu dusunme artik
    dusunecegin yeni seyler bul

0|0
    0|0
  • Laa bari ramazan da oruç oruç yapmayın yaaaaa...

0|0
    0|0
  • Fazla kafana takma, intihar hiçbir problemi çözmez, daha da büyütür ;)

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeş.

0|0
    0|0
  • Kimin yaptigini biliyormusun?

0|0
    0|0
  • kaç sene oldu

0|0
    0|0
  • benimde erkek arkadaşım vardı ben fazla tanımıyodum ama onada tecavüz etmiştiler 3 kişi insanlar yoklukta abi yapcak bişey yok anasını satayım

0|0
    0|0
  • Olmuş bitmiş, unut gitsin

0|0
    1|0
Yükleniyor...