Norlevo kullanıp kanaması olmayan var mı kızlar?

geçenlerde ertesi gün hapı kullandım adetime 10 gün vardı hap bütün yan etkilerini gösterdi fakat sadece kanama olmadı bende.. her ay ayın 13 nde adet oluyordum yine oldum aynı gün ama adetmi kanamamı bilemiyorum tabi 5 gündürde devam ediyor sizce normalmi kanama olmaması ya da aynı tarihde adet görmem

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• adet düzensizliği ve ara kanamalar yapar. belli süre olmayacak. daha sonra arka arkaya kanamalar olacak. aslında iyi bir çözüm değil. ertesi gün hapları en az 2-3 ay adet düzenini bozuyor. bu nedenle yılda bir kez kullanın diyor uzmanlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk defa mı kullandın ertesi gün hapını?

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapları zorunlu olmadıkça kullanılmamalı tüm hormon dengeni tüm adet düzenini bozar artık olgunluğa erişmiş seks hayatı başlamış bir kadının kullanması gereken şey belli o da doğum kontrol hapıdır ertesi gün hapı değil.

0|0
    0|0
  • Norlevo kalktı diye biliyorum
    Yerine Ella geldi , tabi ellanın yan etkileri daha yüksek norlevoya göre
    hemde koruması daha düşük , ama normal kanama olması lazım
    Yoksa yumurtalıklarında bir sorun var demektir

0|0
    0|0
  • kondom kullansaydınız keşke, bu hapların vücuduna çok zararı var bütün hormon dengeni alt üst ediyor..

0|0
    0|0
    • evet çok çektim bende.. vücudumdaki çürüklerden baş agrısı bulantı ateş karın şişligi daha neler neler çektim 5 günde

• öyle daha güzel:D

• içine fışkırıyo dimi ılık ılık :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...