Neden böyle düşünüyorum hem aklımı kurcalıyor sebepsiz yere nedennn?

Kimseyle birlikte olmadım sevgilim bile bitane oldu. sadece onunla öpüştük onun için bile pişmanım. Ama küçüklüğümden bu yana bakirelik kavramını öğrendiğimden beri bir zarar gelecek diye korkuyorum ya farkında olmadan bir zarar gelmişse diyorum mesela mast yapıyorum sonra ya bişey olduysa diyorm. hiç kimseyle birlikte olmadığım halde ya bakire değilksem ilerde ki eşimi düşünüyorum niye

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• çok güzel düşünüyosun ve ailede arkadaş çevremde duyduğumda konuşmaları bakireliğin gittiğinde yani giderken seni güzel bir acıya tabi tutuyomuş anlarsın yani gitse

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bozsan fark edersin. kanama olmadı ise bozulmaış demektir.

0|0
    0|0
  • İlerideki eşini düşünüyorsun
    Ama ilerideki eşin şu an seni düşünüyor mu sence?
    Evet kadınlarımız kutsal , bunları düşünmelerinin iki yanı var ama
    1. Başkası ile yatmadım bak kanıtı.
    2. Gerçtekten sana saklamak istedim.

1. si için bundan korkuyorsan eğer , gerçekten hata yaparsın , sonuç olarak sende bir insansın , isteklerini arzularını böyle baskılama.

2. si için korkuyorsan eğer , gerçekten çok kutsal bir duygudur , asla tek laf edemem :)

0|0
    0|0
    • ikiside :( ya aslında ben günah olduğu için koruyorum ama dışardaki etmenlerde var yani çevre eş vs çünki haksız yere birinin namusuma laf etmesini istemem sevgilim beni öptüğünde ağlama krizine girdim o da dedi abartma tecavüz etmedim dedi anladım ki onun için bir değeri yok

• @mangal-istiyoruz peki bakalım

• Hayir kardeşim sen buradakilere bakma bir kadında haya perdesi en güzel perdedir. Sen onu yirtmadigin için bunlar sana boyle kotu geliyor. Muhtemelen ailende güzel insanlar var. En guzelini yapiyorsun.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz dert etme

0|0
    0|0
  • Takıntı etmişsin sen. Herşeyin fazlası zarar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşu boşuna kafaya takıyorsun.
    Bakire olarak bekliyorsun da ne oluyor , madalya mı veriyorlar?
    Ayrıca bu yaşıma kadar kaç erkeğin bakirliğini kimle yaşadığını dinledim , her dinlediğimde de sustum , midem bulandı.

Bakir erkek var mı bir sor? Seni hakediyormu? Hayır. İmkanın varsa ; zardan ameliat 'la kurtul hatta (“hymenektomy yaptır"). Erkeklerden hiçbiri ilk'ni haketmiyor. Hangi erkek seks için aşık olmayı beklemiş? Saklama kimseye. mücevher olayına çevirmeyin artık şu olayı , zar kadar dünyanız olmasın rica ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...