Penis mantarı mı sizce ?

Merhaba arkadaşlar penisim de kabarcıklar var daha önce cinsel ilişkiye girmedim sadece kız arkadaşım oral yapıyor onun dışında bu kabarcıklar sun netten sonra çıkmaya başladı ama sanki bu aralar çoğaldı her hangi bir kaşıntı koku kızarıklık yok sadece kabarcıklar şeklinde sizce bu penis mantarı mı ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sağlık sorunlarınızı doktora anlatın. bizim gibi cahillere neden sağlığınızı teslim ediyorsunuz. git bir üroloji ya da dermatolojiye derdini sağlıklı şekilde çöz.

unutma şu atasözünü

"yarım doktor candan, yarım hoca dinden eder insanı"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu an kac yasındasın? Kac yasında sunnet oldun? Yasının 18 oldugunu varsayıyorum 6 yasında sunnet olmus olsan 12 yıldır penısınde mantar bulunuyor olamaz bence. Ama yenıde burada sormaktanda doktora görün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• oralla uçuk geçmiş olabilir.

4-GENİTAL UÇUK:
    Kadın ve erkeklerde sıklıkla görülür. Herpes simplex virusunun meydana getirdiği bir cilt hastalığıdır. Daha ziyade ağız ve dudak çevresinde görülür. %5 oranında da genital organlarda bulunur ve cinsel ilişki ile geçer.
    2-10 gün süreden sonra torbalarda ve kadında dış genital organlarda kırmızı zemin üzerinde içi sıvı dolu bir çok keseciklerden oluşur. Kasıklarda beze yapar. Tedavide viruslara etkili melhem kullanılması ile yapılır.

0|0
    0|1
  • olabilir

0|0
    0|0
  • fazla mast yapıyorsan tahriş gibi bişelerde olabilir..

0|0
    0|0
  • dirsek ve dizinde bir şeyler var mı, gene mantar gibi

0|0
    0|0
    • Vücudumda hiç bir yerde mantar yok kardeşim.

• penisle kasığın birleştiği yerde mi yoksa sadece peniside mi var?

• Penisin çizgi halindeki yerinin assasinda kardeşim

• et beni gibi şeyler mi

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim bildiğin et beni kesinlikle doğru kelime bu

• Çok teşekkür ederim hayırlı geceler abicim

• rica ederim kardeşim geçmiş olsun hayırlı geceler

• Kan keseciklerine aşırı kan basıncı uygulandığında oluşan bir durum diyebilirim. Mast yaparken penisini sıkıyorsan basınç artar ve bu durum söz konusu olabilir. Birde genelde kısa penislerde basınç fazlalığından kaynaklanıyor.
    Haricinde mantar vb ise doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...