Bekaret diye tutturan Zarperest zavallılar..

Bol eksi alacak sorumuza başlıyoruz :))

Bekaret isteyen her erkek zarperest zavallı değildir. Kendisi efendi durmaktadır. Mimindir, ahlaklıdır, abazlıktan bilmem ne, bu adam ben bakire isterim der. SONUNA KADAR HAKLIDIR.

Lakin,

Kendisi her naneyi yiyen, bir çok kadınlar beraber olan, iş evlenmeye gelince bakire olacak diye tutturan bir kesim var. Zara tapan ZARPERESTler.

Kadının bilgisini, kültürünü, insanlığını, vicdanını,şefkatini düşünmezde bu tipler. Ben bacaklarının arasındaki zara bakarım derler. huyu bozuk fitneci hatunu sırf zarı ver isterler.

zavallı bunlar..

ZARPEREST ZAVALLILAR..

evet hanımlar kızıyorsunuz kadınlara sektirince, ahanda zarperestlere sektirdim..

Gösterin kendinizi, kadının bedeni üzerindeki özgürlüğüne el atın.

ya da "ayy ben bekireyim tabiki de ben diğer kızlardan değerli olacağım diyin"

---

Aldığım özel sorularda bakire olmadığı için ne kadar üzülmüş kızlar görüyorum..

"bakire değilim diye daha mı değersizim, ahlaksızmıyım ben" yazmış.

Bir genç kızın psikolojisini bu hale getirmeye ne hakkınız var yaa..

• İlle de bakire isterim
    6% (2)42% (22)28% (24)Oy Ver
  • Seversem bakire olmasa da kabul edebilirim
    28% (9)28% (15)28% (24)Oy Ver
  • Bakirelik önemli değil ama 30 kişi ile de olmasın
    47% (15)25% (13)33% (28)Oy Ver
  • Beni ilgilendirmez, beden onun bedeni
    19% (6)5% (3)11% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• hayatımız da namusu sadece bacak arasında arıyoruz cok yazık yanı kız adam oldursun haram yesın arkadan versın oral yapsın elletsın hırsızlık yapsın cocuk satsın amaaannn yeterkı o zarı gıtmesın cunku o zar varsa= namusludur gecmısını kurcalamaya ne gerek var o na sorulmaz gunah zarı var onun tavla oynamış gelmiş düşeş korumus pıyonunu oleeyyy namuslu kız buldum dedıkoducu fesat banane kardesım yeterki versın bana zarı o kanı aksın ıcım rahat olsun ele gune gosterıyım carsafı işte bugunun durumu ıste bızım halimiz ve işte sah ve mat... butun dert butun oyun bu yazııkk onların hayatta baska bı arzusu yok sadece zarrrrrrr istiyor

4|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Dunde biri bu konu ile alakli feryat ediyordu..

Ortalikta ortulu kizlarda olmasa evlenicek kiz kalmamis kizlar sokaga dokuldu diyordu.

Ben boyle beyni karacarsaflilara ne desem bilemiyorum.

Bakire degil diye bi kadin icin ahlaksizca seyler dusunup soyleyenler madem okadar dinlerine baglilar herseyi bu yonde dusunup yargiliyorlar ve bakire olmayan kiz onlar icin f*ise.

Ozaman buyrun ;

6534 - Üveym İbnu Saide radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Bakire kızlarla evlenin Çünkü onların ağızları daha tatlı, rahimleri daha doğurgandır, aza da razı olurlar"

Peygamber sav efendimizin on hanımından sadece birisi (Hz Aişe ranha) bakireydiDemek ki gerekirse bakire olmayan kızla da evleniliyormuş!

( Evlenmek icip yana yakila bakire kiz arayan erkeklere tokat bir GERCEKTIR.)

7|2
    0|1
  • Ben bakir erkek istiyorum... eee simdi ne olacak? Hep erkeklermi bakire istiyor? Erkekler 20-30 bayanla beraber olunca normal oluyor ya... Hem o kadar cok bakireler varki oral seks yapiyorlar, baska türlü cinsellikler yasiyorlar.

Bedeni bakire olsa neye yarar o... gibi davranirsa!?

2|2
    0|1
    • Bakir erkek mi hahahahahahhahahahahah

• madem öyle söylüyecek lafim yok... ama olmuyanlarin istemesi normal ise... ki benim bakir olup olmam kimseyi ilgilendirmez... bi et parcasindan namusum belirlenmez. dedigim gibi bedenim bakire olsa neye yarar o... gibi davranirsam yanlismiyim?

• sana katılıyorum 20*30 biriyle birlikte olan biri bakireyi istemeye hakkı yok eğer 1-2 ise ve hataydı dese ve bunu bunu benden saklamazise eğer affederim evlenirim onunla...

• Keşke herkes sizin gibi düşünse. sizi takdir ediyorum.

Namus iki bacak arasında değildir, ataların bi sözü var kalbin s*ğine a*n s**n diye..

cinsellik insanlara verilmiş normal birşey, eğer sevdiğimizle yaşıyorsak hiç sorun olmaması lazım.. sonradan ayrılıklar da oluyorsa yeni sevgilinin bunu hoş görmesi gerekir ki, o da sütten çıkmış ak kaşık değildir çünkü..

İnsan her önüne geldiğiyle ilişkiye girmiyorsa, bunda seçici davranıyorsa ve kendini biliyorsa herşey çok güzel olur bence.

2|0
    0|2
    • ya yarın bir gün sütten çıkmış ak kaşık birini seversen ne olacak...?

• teknoloji güzel nimet

burdan bi yazıyorsun hiç bilmediğin diyarlara kapak oluyor.

• bana kalırsa bakırelık onemli,bende bakıreyım.bak sende soyluyorsun bi genç kız daha olgunlasmadan ılıskıye gırerse boyle olur cunku türk erkekleri kadınları sadece o tür görüyor ve kızın psıkolojısı bozuluyor. ama sana katılıyorum her naneyi yiyen erkeklerin gelipte bakire kız ıstıyorum deyisleri öyle komikki... bana kalırsa erkek bakir,kadında bakire olmalı. kadın anne olacak ben oncekı ılıskılerını kabullenemem dıyen erkekler sizde baba olacaksınız.

2|1
    0|0
  • ben çevremdeki erkeklere baktığımda hepsinin dediği " evlenene kadar herşei yaparım isteyene istediğini veririrm ama evleniceğem kişi sadece benim olmalı başkasıyla olmuş birini kaldıramam ". kendi her şeyi yapar ama kadın yaptığı zaman hertürlü kötü damgayı yer .

kullanılmış görürler. böyle bir bakış açısı çoğunlukta olduğundan dolayı hep kafamızın bir köşesine aman kendini kullandırma,aman senin en değerli hazinen bekaretin diye kazımışlardır.ben de bakireyim ama düşüncem herkes özgür istediğini yapabilmeli bunun sonucunda da kötü damga yememeli.bu kötü diye düşüneneler ilk önce kendi ahlaklarına baksınlar da ondan sonra konuşsunlar.

0|0
    0|1
    • çevrenı değiştırmeyı dene bence emın ol çok çok düzgun ınsanlar var ya daha elıne kız eli değmemiş o kadar insan var ki hayal ettiğinden çok ama çok fazla hemde

• Bu olay öyle bir noktaya geldi ki,dediklerinin olması gerektiği gibi olduğu yani, normal olan bu olduğu halde içimden "helal sana" diyorum.

1|0
    0|1
  • bunu en iyi soru seçme şansımız varmı ? katılıyorum..bir insan karşısındakinin nasıl olmasını istiyorsa o özellikleri kendide taşımalıdır mutlaka..

0|1
    0|1
  • bence cok onemli olmamli bu insan sevdiyinin gecmisini deyilde geleceyine bakmali sonrasina yani/gecmisde olmusdan ona neki odna sen yokdun cok anlamasiz bence bu bizdede cok onemli ama

0|0
    0|0
  • ay ben senın aqznı yerım yuru be ne guzel knustun sen ole yaaaa :(

0|0
    0|0
  • şimdi ben bakireyim ama bu bekaret sadece tıbbi olarak var olan bi bekaret evet bi zarım var ama erkek arkadaşımla deliler gibi seviştik bir defa da olmadı ellenmedik yalanmadık yerimi bırakmadı yinede bekaretimi koruduğuma göre ben bir namus timsali mi oluyorum sizce mümkün mü bu? bence hiç değil.

4|1
    0|0
  • Geçenlerde bir soruya denk gelmiştim. Cevapları okurken mide bulantıma engel olamadım. Sorumuz= "Bu kızdan hayır gelir mi?" link

Bu konuda söyleyecek çok fazla sözüm var ama yutuyorum. Yoruldum. Gerçekten çok ama çok yoruldum.

Günümüz şartlarını düşünelim. Şu an üniversitede okuyorum. Geleceğimi büyük ölçüde kurtarmış durumdayım. Hayatımda beni koruyup, kollayacak bir erkeğe ihtiyacım yok. Mezun olmama nereden baksam üç yıl var. O diploma elime geçtiğinde yaşım 25-26 olacak. Hadi dedimki arkamdan kovalayan var mezun olur olmaz evlendim. Hazırlığı osu busu yaş olacak 27. O yaşa kadar bakire kalacağım öyle mi? Yok arkadaş işte kapı, işte sapı.

Bir de başka hayatları düşünüyorum. Kızımızın hayattaki tek gayesi evlenip çoluk çocuğa karışmak. Ne eline bir kitap alır okur, ne bir sinema, ne de tiyatro. Elinde nakış işler, çeyiz düzer. Tvde evlilik programları izler. Tapulu, bol maaşlı, arabası olan koca bekler. İşte bu kızın çeyizi bekaretidir. Beyni bakirdir çünkü kızımızın.

Benim beynim bakir değil. Üzgünüm. Senelerdir s*kildi beynim.

Bana inanç, gelenek, görenek, töre kumkumalığıyla gelmeyin. Bana gelmeyin arkadaş!

S*kilmiş beynim, deliğimle size ağır cevaplar verebilirim.

11|2
    2|5
    • vurdu gol odluu, vurdu gol olduuu :)

• @pipoo111 : Evet kazandım. Ders vermiştim.

• + ladım konunu ,ama bakire olmadığımdan değil ,

şu lakinden başlayan kısıma katılıyorum.

Bakire olanı sevıp ,olmayanıda şeederim sadece diyen erkeklere gelsin .

Ve öylesınede kalbine göresi gelsin

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu zavallılara kendileri bakire diye bekarete önem vermeyenleri hakir gören hafif kız muamelesi yapan zavallı kızlarıda ekleyebiliriz..

Bu güruhun meşhurda bir lafı var hatta. ''En önemli çeyizin bekaretindir!'' hadi lennnn..

Yanlış anlaşılmasın başkası ile ilgilenmeyen kendi tercihi bakire kalmak olan kızlara saygım var benim hedefimdeki gurup başka..

Bekaretine elletmemişama anal oral takılmış kızın kendisini rahibe teresa sanmasınıda ekleyebiliriz. bu zavallılara..

3|1
    0|1
  • Üstadım çok doğru söylüyorsun. Ben yüzyıllardır süregelen bu cehaletin, kolay kolay ortadan kalkacağını düşünmüyorum. Büyük şehirlerimizde bu fikirler daha hızlı yayılıyor ama kendi çevremde gördüğüm; kişiler ne kadar böyle düşünse de iş evliliğe gelince yine de bekaret bekaret diye tutturuyorlar.

Biz üstümüze düşeni yapıp, fikirlerimizi anlatmaya devam edeceğiz tabiki :)

0|1
    0|1
    • Kızlara bu zarperestleri kandırma yönetemlerini öğreten bir site açayım bari :)

• Aslında o zarperestler bunu gerçekten hakediyor :)

• Joker gerçekten öyle bir site açın da :)

kızlara çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.. zarperest erkekler de hakediyor tabi..

• " Ahlaka boyun eğme, bir hükümdara boyun eğme gibi kölece ya da mağrur ya da çıkarcı ya da teslimiyetçi ya da budala bir heyecan ya da düşüncesizlik ya da umutsuzluk eylemi biçiminde olabilir. Bu tür boyun eğme aslında ahlaksal değil..." nietzsche..

Bu aralar nietzsche kadarda haklı çıkıyor..

Ahlak diye adlandırılan şeyler, nedense bazılarına göre doğru bazılarına göre yanlış.. Demek ki ahlak mekanızmasını biz insanlar, kendimiz yarattık.. Daha doğrusu incil gibi üzerinde oynaya oynaya bu hale getirdik..

Türk erkekleri, kendini erkekten sayan bizler.. Neden uçkurumuzun, nefsimizin o dayanılmaz hafifliğine dayanamıyoruz ve gidip bir bakire kızla beraber oluyoruz? Sonra da delikanlı gibi sokakta geziyoruz ve sonunda bizler, kendimizin ahlak anlayışını herkesten yüksek tutuyoruz ?

Oysa ki inanan kişileriz..

Kitap yazmıyor mu bunu ey inanan kardeşim.. Sana ahlaklı olmanın yolunu söylemiyor mu ? Neden sadece işimize geleni saf haliyle kabul ederken, işimize gelmeyen üzerinde değişime gidiyoruz ? Hadi onu geçtim, sen erkeksin diye bu toplumun ahlak mekanizması sadece kadınlara veya kızlara yönelik mi çalışıyor ? Hepimizin bazen insan olduğunu unutan o kadar çok örümcek beyinli var ki.. İçgüdülerimizin olduğunu unutan..

Ahlaksal olarak kadının evlilik öncesi cinsel ilişkide bulunmasını yasaklayan bizler, neden gidip körpe bir kızla cinsel ilişki yaşıyoruz ? Bunu sorgulayabilecek beyinde mi yok acaba ? Sen kendine yapılmasını istemediğin şeyi, neden bir başkasına yaparsın ki ? O hakkı kimden alıyorsun ? O hak zaten var diyelim, o zaman o beyinciğini kullan ve o hakkını kullandığın kız ile evlen.. Neden evlenmiyorsun ? Evlenemiyorsun.. Bence bunun inanışla alakası yok, bu tamamen şerefsizlik örneği..

Tabii ki cinsel ilişkiye gireceksin ey delikanlı bozuntusu ama bin düşünüp bir adım atacaksın.. Karşındaki de insan.. Toplumda bu konu hakkında o kadar çok baskı varken, sen nasıl kendi uçkurun için bir kızın gururu ve şerefiyle oynarsın ?

Burda kadınlarada çok iş düşüyor..

Yahu erkek zaten kafasına göre yaşıyor, ailelerde bunu destekliyor zaten.. O yönde yetiştiriyorlar erkek çocuklarını.. Biraz kendinize hakim olun.. Şu bakımdan hakim olun; erkeklere size kaşar deme şansı vermeyin.. Bu son zamanlarda çok yaygınlaşmaya başladı ve toplum olarak bekaretin önemini devamlı vurgular olduk bu yüzden.. Haksızda değiller aslında.. Neden kendiniz bu kadar ucuz teslim edersin ki? Tamam cinsel yaşantın olacak ve bu senin hakkın bir birey olarak.. Ama şu örümcek beyinlilere, basit olarak, basit davranarak bu kozu verme..

Velhasıl kelam, herkes ektiğini biçer.. Sen delikanlıyım diye gezer, sana aşık olan bir kızın bekaretini alır ve o kızla evlenmez isen boşa delikanlıyım, ahlak anlayışım şöle, ailem şöle yetiştirdi falan deyipte maval okuma..

Biraz ağır gelebilir ama ben böyle düşünüyorum.. Kusura bakmasın kimse..

3|0
    0|0
    • bekareti güzel savunmuşsun. Zarperest değilsin işte bu güzel. Benim için önemliyse ben de eepli dururum demek gerek

• eğer başınıza kötü birşey gelmemişse ve evlenmeden bile bile bakireliginizi birilerine hediye etmişseniz değersiz nefsine yenilmiş ucuz ve ahlaksız birisiniz bunda kem küm edecek birşey yok. ve yazının şu taraflarına katılıyorum. bende erkeğim ve çok imkanım olmasına ragmen kimseyle yatmadım çünkü ben her haltı yedikten sonra evlenecegim kişinin el degmemiş olmasını istemem kişiliksiz ve ikiyüzlülükten başka birşey degildir. zaten bu türden bir çok erkegin kendisi gibi onunla bununla yatmış bir kızla evlendigini gördüm adalet yerini buluyor

1|1
    0|0
  • ne değiştide yüzyıllardır hem bakirliğe hemde bakireliğe verilen öenm bir anda bu kadar alt seviyeye düştü bir kadın nasıl olurda erkeğinin kendinden önce biriyle olmuş olmasını kıskanmaz veya nasıl bir mideyle o adamla yatar ki ( evlenip boşanmış hukuken ve dınen nıkahlanmış kişilere değil bu sözüm ) erkekte nasıl olurda evleneceği kişinin daha önce başkasıyla yatmış olmasından şikayetçi olmaz anlamıyorum bu çok ama çok tuhaf bir şey...

1|3
    2|0
  • Joker bu adamlara Zardan Adam diyelim mi? Uyar mı? :)

Beynini zar kaplamış kan gitmiyor :)

1|0
    0|0
  • arkadasa katiliyorum ya siz biz erkekleri nasil görüyorsunuz sadece cinsel amacli varliklar degiliz biz bizimde kalbimiz var bizimde duygularimiz var bizde hisederiz aglariz güleriz bir bayanin bizi her zaman tatmin etmesini beklemiyoruz sadece ilgi istiyoruz sevgi ve sadakat istiyoruz yoksa ya her halikuärda bizi tatmin etmenizi istemiyoruz her sey o an icin yasanir sonra pesine sorular sormanin anlami yok memnun kaldinmi v,s gerek yok bence.

0|0
    0|0
    • şu yazdıklarınızı kızların erkeklere soylemesı gereklı bence:) genelleme yapıyorum her erkek boyle degıldır belkı sız o tür erkeklerden degılsınız ama %95i böyledir buna emınım. siz %5lik kısıma gırersınız

• @mellyyy bence yuzdeyı düşürmen lazım erkeklerın % 25 i bence ancak kadınlara bi obje olarak bakıyor yoksa emın ol etrafta o kadar çok duzgun erkekler var kı sadece görmesını bılmek lazım... arkadaşada katılıyorum erkeklerde bı canlı saonuçta onlrında duygu ve düşünceri var ama neden se azınlık çoğunluğu bastırdığı için herkes yanıyor bayanlarda da bu durum böyle

• Yorulmadın mı ?

Açıklama yapma gereğini düşünmek bile yorucu (=

Bu tipler hayatı görmemiş,tanıyamamış küçük zihniyetli,eğitim düzeyi düşük olan insanlardır.

0|0
    0|0
  • Ben B dedim. Bir de zar beyinli hatunlar var. Her haltı yemeye geliyorlar, oral-anal sex gani gani yapıyorlar, böylelikle bakire kalıyorlar. Hayata delikten bakmak bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • bakirelik konusu toplumun dayattığı bir olgu...erkek yapınca milli oldu..kadın yapınca utanmalı..iyide milli olan beyler kime yapmış...fahişelerimi yada sevgili ilemi...ee hayat tek taraflımı olmalı...bir gün ilerde bu konu tamamen unutulacak ve 1900 yılları kültürü gibi olacak...

0|0
    0|0
  • katılıyorum. bakir olmayıpta bakireliği takıntı yapmak gerçekten komik oluyor bencede.

0|0
    0|0
  • Ben burada ki soruyu göremedim.

0|1
    0|0
  • ayşegülün sucu ne

0|0
    0|0
  • Kendi bakire olanın karşıdanda aynı hakkı isteyebilir.

0|0
    0|0
  • güzel yazmışsın eyw da hç bakire bir kızın kızlığını almayıp gelişen dünyaya ayak uydurma aydınlanma ve kültüren zihniyeti katletmeye çalışıp bir takım insanlara bu konuda kulaklarına vaatler üfleyen kişilerin kalıntıları kalkıp bunlardan her hangi bir kelimeyi kalkıp bana savunduunda genelleme olarak konuşan insan zırvatalarına bu zamana kadar hiç bir kız ile rızası yada onu evlenme vede bı benzerı konuda kandırmadan kendi öz irade ve istekleriyle birlikte olan kızlarla ben evlenmek zorunda olma olasılıgımı ozgür bir fert olarak red ederim arkadaş geri kafalılık olarak nitelendiriliyor amma ve lakin türk tarihinde bu konu ve namus çok önemli bir konmda olmustur elbetteki her kişi farklı dusune bılır ama sonucta ben özgür bir birey olarak bakire bi kız isteme hakkımı kullandıımda zarperest zavallı ithamını bana yakıştırma luksunu sana vermem bu meshep meselesidir açıkcası ben geniş bi mehsebe sahip değilim ama kalkıpta bi bakire olmayana o gözlede bakmam sen bu genelemeyi yapamassın insanların özgür düşünme ve seçim yapma hakları vardır erkeklere öyle bi misyon yükleniyorki tek suçlu erkekmiş gibi madem dorularıkonusuyoruz bakireliini koruyan kızlar yokmu oldukça fazla bu istek meselesidir bahsedildii gibi her haltı yeyim bakire kalanlar konusuna gelince o konuda sana hak veriyorum evet ama diğer tüm düşüncelerine karşıyım

sonuçta bahsettiin kızları kandırıp bakireliini çalanlar konusundada yaptıgın yakıstırma o erkeklere uygun düşer ama herkese bu hitamı giydiremessin.

0|0
    0|0
  • A seçeneği tabikide

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın ben bakirim ve bakire bir kız istiyorum

1|0
    0|0
  • Hayatında Altından geçen kızın haddi hesabı olmayan bir çok bakire kızı bozmuş hayalleriyle oynamış ya da yeni bir hayat vermiş olan bir erkeğin tabii ki bakire bir hatun istemeye hakkı vardır ama bu kadına haksızlık demektir. Böyle bir kişi zaten bekaret diye tutturmaz yaşayacağını yaşamıştır onun amacı mutluluktur.

Ama bizim gelenek göreneklerimizde unutulmamalı ve biz geniş insanlar değiliz namus bizim için her şeydir. siz şimdi diyeceksiniz ki namus zarda mıdır bekarette midir ? peki madem öyle biz namussuz diye kime deriz neden namusumuzu kirletti diye nice canlara kıyarız madem namus zarda değil NEREDE? ( Elletmiş okşatmış arkadan vermiş bunlarıda Zarın içine Yani bekaret namus kavramı içine alalım. o şekilde düşünüldüğünde namus nerede ? ) ayrıca bkz: Bakire nedir ? kime denir ?

Bir De benim Olan kuruntu yaptığım nice düşüncelerim var . Ben Bakire olmayan bir hatunla evlenirsem ( şayet Allah hayırlısını versin öncelikle. ) acaba o adam benden iyi miydi ? acaba o adamı unuttu mu ? ben bu kıza hiç bi zaman tam anlamıyla sahip olamayacağım . Beni rahatsız edecek kıskandıracak kızdıracak mahvedecektir bu konu. Böyle bir şeyi kabul etmem için benim fazlasıyla geniş olmam gerekiyor. Nereden biliyorum öyle mi ? ben 21 yasında delikanlı bi abinizin delikanlı bi oğluyum. Şu ana kadar hiç bir kızı yatağa atacagım diye düşünmeyen bakirliğini bile şu an ki sevgilisinde kaybeden, hayatının bundan önce 3 senesini gerizekalı bi kızla geçirmiş tenine dokunmaya ellerini tutmaya kıyamamış nice fırsatı varken incitmek istememiş geleceğini düşünmüş ve nice badireler atlatmış bir Türk genciyim. Ve Benim şu anki sevgilim Bakire değil. Ve ben hayatımda bir insanla bu kadar iyi anlaşabiliyorm ama bu konu yuzunden ayrılma aşamasındaym kabul edemiyorum. bunun özgüvenle bunun karakterle hiç bir şeyle ilgilisi yok bunun içinde yaşadığın bir adamla ilgisi var. ben her sevgilime yaklaştıgımda o adamında ona yaklaştıgını bilmek beni rahatsız ediyor o kadar açık ve net . ben o kızın ilki olamayacağımı bilmek beni derinden yaralıyor. O adamlar orda kahkaha atıp o hatunla ne güzel bir gece geçirdim neler yaptım diye naralar atarken o kız ve ben burada acı cekıyoruz. kendi salaklığı yuzunden ya da benm salaklıgım yuzunden bitecek bir gün bu ilişki. BEN BAKİRE OLMAYAN BİR HATUNU HAKEDECE BİR ŞEY YAPMADIM. VE BAKİRE BİR HATUN İSTEMEYE YETERİNCE HAKKIM VARDIR . Şayet bu konuyu bir gün aşacağım ama benimde altımdan nice hatunlar geçecek ki ben anca o şekilde kabulleneyim ve ben karımı bir başkasının altından toplamak istemem. bu rezilliktir bu ahmaklıktır bu enayiliktir. Şimdi diyeceksiniz ki sen bu kızı kabul et peygamber efendimiz (sav) ilk eşide duldu falan filan bende diyeceğim " annemiz daha önce evlenmiş boşanmış" bizim gerizekalı kızlarımız gibi gel sana vereyim ohh gel bide sana vereyim durumu olmamış. ben böyle bir hatunu kabul edemem . İLLEDE BAKİRE İSTERİM ARKADAŞIM. istediğiniz kadar eksi verin ohh rahatladım be .

5|1
    3|0
    • "altımdan kızlar geçti" amntalitesini değiştir evvela bu 1 :)) ZARPEREST zara tapar. Tanrısı zardır. Kimi z.kse onun için kardır. Kendine gelince bakire ister. Kendisi bri sürü kadınla beraber olup hala bekaret isteyenlere lafımız bu da 2 :) Oral seks konusundan asla emin olamayacaksın bu da ÜÜÜÜÇ :))

• Acı Gerçekler.. hiç bir şeyden emin olamazsın ki. sadece sen dürüst biriysen sana karşı dürüst olunmasını beklersin.

Yükleniyor...