İliski sonrasi hamile kalmamak icin yontemler nelerdir?

erkek arkadasimla iliskiye girdikten somra prezervatif kaymis ucuna kadar gelmisti :/ bilmiyorum spermleri bulasmistir. ve internete arastirdim baktim dogal yontem bulamadim hepsi ertesi gun hapi ve benim alacak param yok sanirim dogal yontemle yapilacak seyler var mi?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• o anda ıcıne kacan kacar.. ella kullanabılırsın.. hemen ayaga kalkamkta ıhtımalı azaltır tabıı yıkamakda.. ama o ılk anda olanı asla yadsıma.. godummu oturtur!! ya sevısmeyın ya da sevısmek ıstıyorsanız korunun

0|0
    0|0
  • Bir sorun olacagını sanmıyorum. :):

0|0
    0|0
  • doğal yöntem yok! başına açağın işlere şimdiden hazılrıklı ol Allah analo babalı büyütsün cahiller

0|1
    0|0
  • Ertesi günü hapı kullanın veya sprial 👌

0|0
    0|0
  • doğal yöntem yok hap

0|0
    0|0
  • İçinden çıkarken kaymıştır o ucuna kadar. Son adet günün ne zamandı? Doğal yöntem yok malesef.

0|0
    0|0
  • kondom ile korunun güzelim hala aklınızda soru işaretleri varsa ertesi gün hapı al iç yalnız 48 lira bilginiz olsun :)

0|0
    0|0
  • yüksekten atla karnına tekme yumruk vs dogal denecek yöntemler ama düşmeyen düşmez ayrıca seni sikmeyi bilen arkadaşın hapınıda alsın bir zahmet

0|0
    0|0
  • Eşin olmayana bedenini açmamak!!!

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı. 50 tldir kendisi

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyle o alsın?

0|0
    0|0
    • İkimizdede para yoksa :/ :D

• Ben alayım :). Ve cok ciddiyim !. ya da hesabına para göndereyim git kendin al.

• mecbur yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Geri çekme yöntemini uygulayın

0|0
    0|0
  • birşey olmaz kaymaya devam

0|0
    0|0
  • Parmagini icine sok gezdir ondan sonra ise gecer

0|0
    0|0
  • 50 lira filan ertesi gün hapı

0|0
    0|0
  • vajinanı içini dahil sabun ile yıka
    geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• paran yoksa erkek arkdşndan iste bu bku tek başına yemedin sonnuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...