30 Yaşında Bir Kadının Bana Anlattıkları?

Tanınmış Lüks bir pırlanta firmasında çalışıyorum, işe henüz 20-25 gün önce başladım,''Nevin' adında bir bayan var, kadın benden 6 yaş büyük dışarıdan bakılıncada benden olgun biri, müşteri olmadığı zamanlarda devamlı konuşuruz kızlarla aram iyi erkeklerle fazla konuşmam hatta. Bana güvendiğinden midir bilinmez, kadının bir evliliği olmuş fakat çocuğu olmamış ayrılmışlar, kadın bana cinsel organıyla alakalı ismini vererek bide bilgiler veriyor şu oldu böyle oldu falan filan işe geldiğimde de kimse olmasa sana sarılırdım diyor, bundaki amaç nedir kızlar? Doğru birşey mi bu?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• hahahah sana koşmuş ulan hatun :D

0|0
    0|0
    • Ben ona o gözle bakamıyorum nedense, kadın güzel ve genç aşıkta olunabilir ama ne bileyim böyle saygı duyuyor gibiyim, tuhaf cidden ilk anlattığında irkildim hatta noluyor diye, zamanı geri almaya çalıştım.) dışarıdan bakınca dediğin gibi üstüme koşuyorda kalbim temiz kötü düşünmek istemiyorum. Yorumun için teşşekürler.

• yazık ya , bende kadın zaten üzgün, en azından neşelensin diye ilgileniyorum, düşünsene bende yüz vermesem kadın duvara çarpmış gibi olucak.

• sana sadece şunu söylüyorum;
      acıma acınacak hale düşersin.

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadın seni yer yer
    Çükünü iyi kolla
    Her an bir takma ismi olabilir

0|1
    0|0
    • ciddimisin ya :) o kadar var mıdır? kadın bana açılmadan ''o beni istiyor'' diyesim de gelmiyor. kendimi kandırmak istemiyorum. Birde geçen saçlarını tutturdu bana tutarmısın saçlarımı düzelticem dedi, kendi de yapar dı değil mi aslında?

• Nevin niyeti bozmuş

0|0
    0|0
  • bence lezbiyen dikkat et sana saldırmasın

0|0
    0|0
  • Nevin kendinden geçmiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• saf ayagina yatma :/

0|0
    0|0
    • saf ayağındayım zaten.) kötü düşünmek istemediğim için kendimi inandıramıyorum böyle birşeye kadın görüntüde asılıyor, ama mümkünat vermek istemiyorum.

• mesai arkadaşınla ilişki yaşarsan kokusu çıkar ve işinizden olabilirsiniz ileride evlilik söz konusu olmayacağı için uzak durmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yapcagın sey belli asla sorun da yaratmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • Uğraşma is arkadaşıyla seksi olmaz

0|0
    0|0
  • Kadin sana dikmis gozunu.

0|0
    0|0
    • Çok rahatça cinsellikten bahsediyor yanımda, ''bu olmamalı olamaz dedim içimden.) '' şimdi kadına yanaşsam tepkisi ne olur acaba

• 6 yaş büyük benden yaşıtım gibi davranamıyorum ona o ise bana öyle davranıyor. Yani o rahatlıkla sarılabiliyor bana ya da öpebilir, ama ben ona gel seni öpeyim diyemem. ya da o bana rahatça dokunuyor ben ona dokunmaya çekiniyorum. Öyle zor bir durum işte. )

• Sarildiginda bir ara dudaklarina bak yapis is tamamdir

• seni istiyor.

0|0
    0|0
  • Kadın sana selektör yakmış
    Sen de ona farlarını yakmalısın ;)

0|0
    0|0
  • Kadın azmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...