Paxil 20mg kullanan varmı?

erken boşalma için ürolog doktor yazdı ama yan etkisi çok olduğundan kullanmaktan krkuyorum

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Kullanma bence. Benim eşim kullandı pişman olduk

0|0
    0|0
    • nasıl yani neden ne olduki?

• Peki

• mesajınızı bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Paxil antidepresan bir ilaçtır genelde nörologlar anksiyete bozukluğunda veya depresyon hallerinde reçete ederler.

Selektif serotonin (5-hidroksitriptamin, 5-HT) geri alım inhibitörü antidepresif.
    Yetişkinde 20-50mg tek doz (max 60mg).

Gebelik kategorisi C. Gebelik ve laktasyonda önerilmiyor.

Kontrendikasyon; MAO inhibitörleri ve thioridazin ile birlikte kullanım, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; MAO inhibitörleri, triptofan, diğer selektif serotonin geri alım inhibitörleri, SSS depresanları, alkol, lityum, fenitoin, varfarin, oral antikoagulanlar, trisiklik antidepresanlar, P-450 enzimi inhibitörleri.

Yan etkiler; mide bulantısı, uykulu hal, terleme, titreme, asteni, ağız kuruluğu, uykusuzluk, cinsel fonksiyon bozukluğu (impotans ve ejakülasyon bozuklukları dahil), baş dönmesi, kabızlık, ishal, iştahsızlık...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

0|0
    0|0
    • bunları bende biliyorum ilaçın içindeki kağıtada yazıyo

• bende kullandım sinirsel olarak uyuşturduğu için ereksiyonu geciktirme etkisi yapıyor hatta bazen canın dahi istemiyor.
      Sürekli uyku hali yorgunluk hissi oluyor ben bu sebeplerden dolayı ilacı bıraktım artık kullanmıyorum.

• paxil bu amaç için yazılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...