Çok isteksizim sorun olur mu?

Hayatımda kimseyle birlikte olmadım evlenmediğim sürece olmayı düşünmüyorum fakat çevremdeki kız ve ya erkeklerde yaşadıklarını anlatıyorlar ve ben çok isteksiz olduğumu görüyorum sırf merakıma mast. Denedim ancak hiç zevkli gelmedi ne bir istek ne başka bişi bu ilerde sorun yaratır mı? Zaten sevgili olmaktada çok zorlanıyorum hemen kaçıyorum fikri olan yardım etsin? :/

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• malesef büyük sorun. tabi eşinde sana benziyorsa sıkıntı yok, kardeş kardeş geçinir gidersiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlenene kadar boyle iyi. Bakma milletin laflarina herkesin aklıyla şeyi yer değişmiş. Ne haya kalmis ne edep. Evlendikten sonra helal yolla yaparsin. Hic bir sıkıntı da olmaz

0|1
    0|0
    • Olmaz ama değilmi

• Sikinti yapma sukret boyle bir belaya mubtela değilsin ;)

• Oda doğru :D

• Sevglin olup o0nunla yakınlasında kadınsal dürtülerin uyanır..
    erkekelr istekli eş ister sen soğuk olursan sorun olur..
    reel olarak yapamıyorsan sanal olarak erkekler ile sohbet edip ısınmaya calış

0|0
    0|0
    • Kasıyorum kendimi işte :/ onu bile denemeye çalıştım yok olmuyo hiç bişi

• sanal ortamda görmedğibniz biri ile bir süre sohbet edin sizi öz güven verir. istek olması önemli değil sadece konusun merak ettikleriniz sorun

• Psikolojiktir. Önce bir evlen bakalım.

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunun var kendini acamamissin

0|0
    0|0
  • Kendini alıştırmalısın güzel şeyler bu tür konular

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum ki zaten çok kasıyorum utanıyorum o konuda sorun olursa diye korkmaya başladım

• Sorun olmaz korkma ben haftalık standartım var kız arkadaşımla öyle şeyler yaşıyoruz yani güzel durumlar tavsiye ederim şiddetle

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur tabii seks onemli

0|0
    0|0
    • Yani evlilikte büyük rolü var insanlardan duyuyorumda o yüzden takmaya başladım rahatsızlık mı acaba diye

• seni seven bir sevgiliyle evlenirsen.. belki zamanla açılırsın.. :)

0|0
    0|0
  • Bence en güzeli. Neden sorun olsun? Evlendiğindetabiki böyle olmicaksın o yüzden sorun etme bence

0|0
    0|0
    • Ya hiç zevk alamazsam ilerde de devam ederse diye korkuyorum :/

• Olursun zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...