Doğum kontrol hapının ekkisi gitmiş midir?

Herkese merhaba. Doğum kontrol hapını aldıktan 1 saat sonra büyük abdeste çıktım. acaba hapın etkisi gitmiş midir ?

Güncellemeler:
yedikleriniz büyük abdestinizle çıkmıyor mu ? da, hapı nerenle aldın gibi saçma salak cevaplar veriyorsunuz ? burada seviye çok düşük. insan gibi kaale alıp cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• hayır canım bir saatte karışmıştır o karışacağı yere çoktan

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kana karışıyor haptaki hormonlar tuvalete gitmeyle sorun olmaz.Aldıktan belli bir süre kusmazsan sorun olmaz.Birde hapı aynı saatlerde almaya çalış o zaman etkili olur çünkü.

1|0
    0|0
  • Bir yeteşekkürinde 22 metre barsak var. En aceleci hap bile bu mesafeyi erimeden geçemez, için rahat olsun . O hap ve kimyası görevlerinin başına gitmiştir

1|0
    0|0
  • Büyük abdestle genelde kakalar çıkar, hap kana çoktan karışmıştır bence ;) rahat ol

1|0
    0|0
  • Hapı sanırım yanlış şekilde almışsın, oral yoldan alınması gerekiyor.

1|0
    0|0
  • YUHH gerçek mi bu soru?

böyle bişey olsa seviştikten sonra kaka yaparak korunurduk

0|0
    0|0
  • Bu nası bı soru arkadaşş=) okumaz olaydım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum bunu

0|0
    0|0
  • büyük abdestle hapın ilgisini anlayamadım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır tabiki

1|0
    0|0
  • vucudu en cabuk terkeden maddeler suda erıyen vıtamınlerdır onlar bıle 3 saatte vucuttan aatılır ( ter , bosaltım seklınde )

1|0
    0|0
  • 1saat içinde kusmazsan sorun yok ilaçlar etkisini gösterir

1|0
    0|0
  • Hapı nerenle aldığınla doğru orantılı bebeğim bu ...

1|1
    0|0
    • Ahh evladım yediklerinin oraya gitmeden evvel bağırsaklarda emiliminin gerçekleştiğini ilgili organlara gittiğini bilmiyor musun da , bu parlak zekayla bu soruyu soruyorsun ...

• haddini aşmadan cevabını yaz! terbiyesizliğin lüzumu yok

• zeki kızsın maşallah ...

Yükleniyor...