Ilk birliktelikte bekareti bozmak zor mudur çok zorlanır mıyım yardımcı olur musunuz?

kız arkadaşımla ilk defa birlikte olucaz.fakat endişeliyim.bakire bir kızla daha önce hiç birlikte olmadım.ilk birleşmede zorlanma oluyormu kızlık zarını açmak için?çok güç gerektiriyor mu ve kız arkadaşım acı çeker mi?yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bekaret i olan bir kızla birlikte olmadım evlenmiyeceksemde o sorumluluğa girmem bu huyumdan dolayı kendimlede gurur duyuyorum sanada aynısını tavsiye ederim :)

13|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence yapma bunu ne olcagini hic bilemezsin ya seni sonra evlenmeye zorlarsa? Gercekten asik olmadigin ve sevmedigin bir bizla girme böyle islere dünyanin bin tür hali var.. seviyorsan adam gibi evlen ondan sonra yap ne yapcaksan kizin hepsi senin olsun

2|2
    0|0
    • evlilik düşünmüyorum.aramızdada o muhabbet geçmiyor.ama tamamen herşeyi senle yaşamak istiyorum diyo.ne yapıyım sende

• evlilik düşünmediğini açık açık söylüyorsunda madem neden kıza yazık ediyorsun?

• yapma sakın.İlerde hem sen hem de o pişman olavak.Bir hevestir istiyordur ,arkadaşları yapmıştır o da yaptım demek istemiştir.Ama yapma .

1|1
    0|0
    • deminki soruda benim senle çok muhabbet ettik:) şimdi mesaj atıyorum soruyorum hatta:D bak dedim pişman olmandan korkuyorum dedim.pişman olucaksan yapmayalım dedim.bakalım ne dicek merak ettim bekliorum şuan:)

• azmış.Bırak ya kim bilir kimlerle yatmıştır .Nasıl kaldırcak miden ? boşver yapma :)

• hal ve davranışları belirlicek artık:D

• 4774737338 beygir gücünde ıkınman gerekir hsaghashghsffhjgsa

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• gizlican hiç bir zorluğu yok erkek acısından sadece dikkat edeceksin ki kızı hırpalama ...güzel bir ön sevişme ve ardındanda acele etmeden yavaşca ilişkiye girin bunu bu kadar büyütme ..evet yaşamış biri olarak ilk ilişki farklı bir heyecan veriyor diğerleri gibi olmuyor ;)

1|0
    0|1
  • Ciddi değilseniz hiç denemeyin derim günahı vebali büyük bu işlerin bi kaç gündür bakıyorumda sitedekikızların mesajlarına aradan aylar yıllar geçiyo sonra kız gelip burda Tecavüze uğradım diye dert yanıyo...

2|0
    0|0
    • ne tecavüzü hoca burda kız kendi razı

• Hacım sizi suçlamadım zatece bi örnek verdim ok ;)

Yükleniyor...