Bekaretimi istemeyerek kaybettim.

tecavüze uğramışdim... ve şimdi hayatımın erkeğli tanışdim.. yalnız beni bakire sanıyor.. açıklarsam bunu terk eder.. diktirmekte istemiyom çünkü karşımdaki insan güveerek benimle çıkıyor... evlenmek istiyor benimle ben şimdi napiçam? tecavüze uğratan adamda onun tanıdığı bir arkadaş... napiyim..

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• hem demişsin bana güveniyor güvenini darp etmek istemiyorum hem demişsin beni bakire biliyor burda bir çelişki var gibi bence yapacagın bir iyi şey var birde kötü şey hatta kötü 2 tane var bunları yazayım sana kısaca

kötü olanlar

1 git diktir hiç bişey olmamış gibi devam et bir ömür seni bakire sansın ve bir ömür mutlu mesut ol ama bunun yanı sıra vicdanın seni rahat bırakmasın..

2 yalan uydur bir şekilde artık onu siz daha iyi bilirsiniz.. (parmaklarken, bisiklet sürerken, vs..) sonuç olarak yine vicdanınla başbaşa kalacaksın bir ömür boyu hatta ve hatta evlendikten aradan yıllar gectikten sonra dogruyu söylesen bile vicdanın rahatlamayacak ona emin olabilirsin..

gelelim bana göre yapman gereken şey..

ne yaşadıysan ne olduysa başından ne geçti ise hepsini bir bir anlat ve vicdanını rahatlat belki evlenmek istemeyecektir ama yalan söylemekten çok çok daha iyidir inan bana.

ALLAH kolaylık versin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• öncelikle olayı olduğu gibi anlatın .. tecavüz demişsin ama bir cevaba yorum olarak "Soran 6 dakika önce : yok kendi rizamla evlenmeden ben istedim sonra terk etti kaldim kendi basima..." demişsin .. kendi rızanla olan bir şey tecavüz sayılmaz .. ya sevgiline dürüst ol, ya da diktir 30 dakikada ..

0|1
    0|0
    • saka olarak yazdim onu

• aynı şekilde rızsıyla ilişkiye giren bir hatun arkadaşımı şikayet etmişti bana tecavüz etti diye .. eleman 6 ay tutuklu yargılandı, sonra kız yalan söylediğini söyleyince çıktı .. tecavüzün şakası olmaz .. düşünsene gerçekten tecavüze uğramış birisi bu konuşmaları okurken, bunun şakasını okurken neler hisseder ..

• bu arada git diktir .. doktor arkadaşlarım var hergün kimlerin, kaç kişinin kızlık zarı dikimi için geldiğini görsen şaşırırsın diyorlar .. bekarete kafayı takan bir toplumun varacağı nokta budur sonuçta..

• Gerçeği anlat ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Tecavüzden kastın, zorla seni kaçırarak, darp ederek vb. sana sahip olması mı. Yoksa senin isteyerek birlikte olduğun adamın biraz daha ileri giderek senin çok ta rızan olmadan kızlığını alması mı.

0|2
    0|0
  • cıdden tecavuze ugradın mı?

ugradıysan ve ugramadıysan dıyecegım tek sey, ask bacak arandakı 3 zarda degıldır .. kıslıgın ve sadakatınle beraberınde sevıyorsan ve oda senı sevıyorsa soru olmaycaktır. sorun yasamamak ve vıcdan azabı cekmemek ıcın uygun bır anda anlatmalısın ...

tahmın olacaklar= bı kac gun veya bı sure gorusmek sıtemeyebılır ,soka ugrarsa, ama sevıyorsa yıne gelır.

0|0
    0|0
  • Sen yüregini açık tut. İnsan oglunun hersey basına gelebilir.. gidipde kendını satmadın ya adı üstünde talihsiz bi olay. Güçlü olarak bunu söylersen hıçbişe kaybetmezsın

tabi başını önune egip sölemedıgın surece. erkekleri iyi bilirim acizlikden hoşlanmazlar

haksız dahı olsan öyle değilmissin tabi. Açık ve net konuş

kardeşim bu arada geçmiş olsun..üzgünüm

0|0
    0|0
  • He Canım He Herkes Tutturmuş Tecavuzde tecvuz.normal ılıskıye gıren yok zaten.bıde tecavuz eden kısıyı sevgılın tanıyomus.sen bence onun arkadasıyla yattın soleyemıyorsun.

0|2
    1|0
  • Anlat ona, kendi kararını kendi versin.

0|0
    0|0
  • hayatımın erkeğiyle tanışatım demişsin ne güzel... önünde 2 yol var ya ona söyleyeceksin herşeyi ayrıntısıyla seni böyyle kabul edecek... ya da ki tercih etmiyorum ama yinede söyleyeyim gizli tutacaksın ilk gecede ona bir çözüm bulacaksın. tabi burada önemli olan, partnerinin 2 bacak arasından akacak 2 damla yaşa bakacak kadar taş olmaması gerekmektedir.

hakkınızda hayırlısı ne diyelim..

0|0
    0|0
  • bu çok önemli bir konu eğer açıklarsan evet seni istemez eğer sana deli gibi aşık değilse.. sana aşık çok seviyor isede senin geçmişine sünger çektim der kabul eder belki ancak bunu ömür boyu içinde taşır kalbine saplanmış hançer gibi. Ayrıca olaylar dahada büyür polise savcılığa neden suç duyurusuna bulunmadın o şahsa prim verdin? belki aynı şeyi başkalarınada yapıyodur.

Bazen bazı şeyleri örtbas etmek dürüst olmadığın anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Kendi rızanla olmuş bir ilişki ne zaman tecavüz diye anılır oldu ?

nasıl tecavüz bu bacım ya?

1|2
    0|0
  • ne diyim ki bilemedim :/ ama gerçekler her zaman acııdır, elemana gerçeği anlat, sana inanmayabilir (isteyerek verdiğini düşünebilir), kimin tecavüz ettiğinide söyle, seninki cocuğu öldürsün, sonra hapise girsin, çıktığında da evlenin

0|0
    0|0
  • ohoo lambada... kolay gele .. tecavüzden bu kadar basit bahsetmenizi anlayamıyorum , neredeyse adam öldürmek kadar cezası olan bir suçtan bahsediyorsunuz...

0|0
    0|0
    • evet biliyorum korkumdan sikayetci olamadim cok utandim... simdi olsa var ya... artik hic birsey ispatliyamam ne yazik.. allah ve benb iliyor ya yeter..

• kızlıgın bır onemı yok be gulum sen yalan soyleme anlat sewıyorsa kabullenır ben kabullenırım elınden gelen bır sey yok bırakıp gıdıyorsa zaten kendı bılır ;)

0|0
    0|0
  • nan danisikli tecavuzude ilk defa duyuyorum p*rno sektorunde sadece var sanirdm

0|1
    0|0
  • burada da ne kadar çok tecavüze uğramış kız var.

0|1
    0|0
    • yada nekadar serefsiz erkekler varmis.. bide güya müslüman türk.. kizlara yazik yani

• birde o şerefsiz dedigin erkegi dinlemek isterdim sonucta şu an olay tek taraflı biliniyor..

• oda bir ihtimal

• eski erkek arkadaşının arkadaşıyla mı evlenicen

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun durumun gerçektende cook zorr...:/

0|0
    0|0
  • Gerçekten tecavüz mü?

0|0
    0|0
    • yok kendi rizamla evlenmeden ben istedim sonra terk etti kaldim kendi basima...

• bu cevap daha mantıklı gibi geldi bana :D

• Hikaye bunlar külahıma anlatırmısın lütfen :)

0|0
    0|0
  • GERÇEĞİ SÖYLEMEZSEN İLERDE KARŞINA ÇIKACAĞI KESİN ÖZELLİKLEDE SEVDİĞİN ADAMIN TANIDIĞIYMIŞ BİRGÜN AĞZINDAN KAÇIRIR AMA BIRDE ŞU VAR BEN HER TECAVÜZE UĞRADIM DİYENE İNANMIYORUM KİMSE KUSURA BAKMASIN KIZ GELİO EVE İÇİYOR İÇİYOR SONRA COCUK LA YATIO HATIRLAMIYORUM TECAVUZ DIYOR ( BUNU SENIN ICIN DEMIYORUM ) AYRICA BEKARETİNİ KAYBEDEN KIZLARDAN % 50 SİNİN BAHANESİ TECAVÜZE UGRADIM DEMEK

0|0
    0|0
    • büyük harfle yazma lütfen.

• pardon en son farkettım tekrar yazmaya üşendim :)

• Havarr dostlar havarrrrrr :) az önce uyarıldım bi tuhaf oldu içim :)

• bir kere öncelikle poliss git

0|0
    0|0
    • hic bisey ispatliyamam.. hayvan cok sansli..seneler gecti.. allahdan bulur insallah

• korktum utandim.. babam abim katil olur diye icime attim. hem ayirca benimle evlencekti. ben ayrilcaktim kendisine baglamak icin namusumu ruhumu kirletti

• onun ben ta güzel kardeşim sen durumu anlat sevgiline seni böyle kabul edemiyorsa bırak gitsin seni iyi birisin inan

• gerçekleri söyle saklama artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen suna ben bir adama gonullu verdim ama o isi bitince beni istemedi desene

Tecavuze ugradim bahanesi yaratip kendini avutma

olan olmus biten bitmis seni seviyor ve gercekten istiyor ise sorun olmaz

o zaman senin dedigin gibi olsaydi Turkiyede butun kadinlar tecavuze ugramis olurlardi :(

2|4
    0|0
  • yalniz beni bakire saniyor.. aciklarsam bunu terk eder.. diktirmekte istemiyom cünkü karsimdaki insan güveerek benimle cikiyor..

burada büyük bir tezatlık var.senin sevgilin hangisi bi ona karar ver.güvenen mi yoksa zarsızsın diye terk edebilen mi?bundan emin ol sonra ne yapacağına karar ver.

1|0
    0|0
  • İnanmaz. İnansa bile sorular peşpeşe gelir?

Onunla demekki görüşüyordun? Demekki aynı ortam bulundun fırsatını yakaladı felan. Zaten hepsi bir yana ciddi düşünüyorsanız. O pislkte sevgilinin tanıyorsa falan filan konuşulur hakkınızda sevgilinin kulağına gider.

0|0
    0|0
  • oha. anlat olduğu gibi, seni bu sebepten terk edecekse bırak defolsun gitsin. seni böyle sevecek, kabul edecek birini bulursun..

0|1
    0|1
  • Hem kendi rizanla hem tecavuz.

O nasil oluyor. Bir aciklar misin?

1|0
    0|0
  • tecavüz hikayesini geç önce. sonra konuşalım.

0|0
    0|0
  • Senden başka kimse önemli olmasın!

0|0
    0|0
  • bu tecavüz değil yalnız, önce bunu idrak et.

2|0
    0|0
Yükleniyor...