Adet halinde denize girmek?

Çok iyi bir kız arkadaşım yaz tatili için 1 haftalığına Antalya'ya geldi ve üniversitelerden dolayı onu bayağıdır görememiştim. Denize gitme planını taa ne zaman önce yapmştık ki birden adet oldum. Dün ve önceki gün kahverengi sıvı gelmeye başladı bugün de iyice pembemsi olmuş, iki gün sonra da denize gideceğiz demiştik. Ne yapabilirim bir fikir verir misiniz? Bu şekilde denize girersem miktop kapabilir diye korkuyorum, tampon vs kullanarak girebilir miyim yine de denize? (Planı iptal etmek istemiyorum)

Güncellemeler:
Bakire değilim, hiç tampon kullanmadım, adetim genelde 1 hafta sürüyor

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Adet doneminde kadinlarin vajinalari mikrop kapmaya oldukca meyillidir. girecegin yer ne kadar temiz bildigin surece sikinti yok. Ama bu kez de girdigin ortami kirleteceksin. Vajinanda enfeksiyon falan varsa cevrendeki kisilere mikrop yayacaksin. bana kalirsa deniz yagini sur. sere serpe uzan guneslen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• vajinanın en korunmasız hali regl halidir bu nedenle mikrop kapma olasılığın yüksek. tampon ile girebilirsin ama riskler için çözüm değil

0|1
    0|0
  • Bakire misin?

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi tampon yapıyorsunuz ya :/

Girmeyin tabi ki hem sizin hem denize giren diğer insanlar açısından hiç hijyenik değil.

0|0
    0|0
  • tampon kullanıcağına göre bakire değilsin. ama deniz tuzlu olduğu olduğu için mikrop kapma olasılığın tatlı suya nazaran daha düşük

0|0
    0|0
  • Deniz girmem :%

0|0
    0|0
  • Tampon ile girebilirsin

0|0
    0|0
  • Tampon.

0|0
    0|0
  • Mikrop kapar girme

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen tampon kullanmada bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • git ama denize girme mangal yak :D

0|0
    0|0
  • tampon kullan

0|0
    0|0
  • Köpek balıkları üşüşmesin...

0|0
    0|0
  • mikrop kapmayı birak. bir tanıdığımdan biliyorum denizde belli doldu etrafı kırmızı bakire değil isen tampon kullan kız arkadaşım tampon kullanıp giriyoruz

0|0
    0|0
  • Tamponlar olur mu o iş Antalya'nın denizi de temiz yerdeki taş gözüküyor

0|0
    0|0
  • girme kirletme denizi kanınla yazık o balıklara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tamponla denize girmişliğim var, en mantıklı yol o. Zaten diğer türlü pek de seçeneğin yok. Tampon diyorum ben

0|0
    0|0
  • Kızsan tampon yapamazsın diye biliyorım ama bilen birine sor yapan varsa dene bn cesaret edemem sahilde güneşlenmek de eğlenceli

0|0
    0|0
  • Tampon kullanınca sorun olmaz diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Tampon kullan sorun olmaz✌

0|0
    0|0
  • Bakireysen ve kendiliğinden bozulsun istemiyorsan tampon kullanma..

0|0
    0|0
  • Tampon kullan askisi, ama 2 gune biter bence

0|0
    0|0
  • Bâkire misin tampon kullanma

0|0
    0|0
  • Eğer bâkire değilsen tampon kullan

0|0
    0|0
  • ped tak gir denizde ztn akmıyor😄😄 tampon skntılı yaa ama havuza girersn pedle heryer kan revan

0|0
    0|0
  • tampon çözüm ama bakireysen olmaz

0|0
    0|0
    • değilim, ama hiç kullanmadım, işe yarar mı?

• tampon sızdırmaz benim bildiğim

Yükleniyor...