Çikolata kisti? Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 18 yaşındayım vajinada şiddetli Ağrı 5-6 ay gecikmeli adet ve kahverengi akıntı üzerine 5-6 ay önce doktora gittim çikolata kisti çıktı ve doğum kontrol hapı verdi Hastalığının 2-3. Günü gel dedi. 15 gün kullandım ve hastalandım. Hastalıktan 2-3 gün sonra yine gittim başka doktor kistin olmadığını söyledi yani zaten hastayım kist Görünmez ki neyse hormonların tam oturmamış 20 Yaşında yine gel o zaman tüylenmene karşı hormon veririm dedi. 1,5 ay sonra yine adet oldum ama şimdi kaç aydır olmuyorum. Fazla kilomda yok. Annemde gençken çok gecikirmiş. Ve ne zamandır vajinama Ağrı giriyor ve 3-4 gündür baya bir kahverengi akıntı geliyor. Yine gitsem 20 Yaşında gel Demişti ve hormonlarımla da oynamak istemiyorum ama bu kahverengi akıntı çok berbat. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Al dedi çocuklarını git dedi naparsan yap dedi addfdgaagha:D

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş doğal yöntemlere başvur. Hormon dengesizliği çok kötü

0|0
    0|0
    • Soğan kürü çok etkiliymiş deneyeyim mi

• Ne yazık kiiiii :( çok zararı var bende

• Geçmiş olsunn

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• farkli doktorlara görünmende yarar var.. uzman olan iki ayri doktora daha görün daha gencsin ve önlem alincaksa simdi alinsin..

0|0
    0|0
  • doktora git. en doğru eylem bu olur

0|0
    0|0
  • doktor değiştir

0|0
    0|0
  • Evlen cocuk yap gecer

0|0
    0|0
  • Başka bir doktora git

0|0
    0|0
  • Al çouklarını git buradan ve naparsan yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• SOĞAN kürü dene

0|0
    0|0
    • Evet onu deneyeceğim sanırım

• Bekletmemelisin. Başka doktora git. Tüylenmen artarsa ya?

0|0
    0|0
    • O sorun değil aldırıyorum
      Ama çok akıntı geliyor

• Şu anda öyle ama ilerleyen zamanlarda artabilir. Alacağın ilacın yan etkilerini araştır. Sonra karar ver.

• Kilo depresyon stres... Çok yan etkisi var ve bırakınca eskisine dönüyorsun. Beklemem ve dayanmam gerekecek. 2 sene kadar

Yükleniyor...