Devlet hastanesinde muayene?

devlet hastanesinde bekaret kontrolü yapılıyor mu ? rapor falan değil sadece muayene yaptırmak istiyorum.özele gidecek durumum yok.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 18 Yaşını doldurmuş olman gerekli bu testi yaptırman için.Küçünsen gitme Anne ni babanı cağırlar reklam olursun

0|0
    0|0
    • yaşım dolalı çok oldu

• Gidersin tekrar diyorum ,19 yaşından gün alman lazım,18 yaşını doldurmayan kızlarla cinsel beraberlik Cinsel İstismar suçunu oluştur,sana bunu yapana ödetirler.Karşılıklı rıza önemli değil bu tarz adli konularda. Normal Hastaneye Kadın Doğum Polk. gitcen o kadar

• anladım saol .)

Erkekler Ne Diyor 7

• bence hiç hastaneye gitme bir limon al ve içine sık eğer sızı duyarsan bekaret kontrolü yaptırmana gerek yok..

0|0
    0|0
  • Afedersin yanlış anlamada sen bakire olup olmadığını bilmiyor musun?

0|0
    0|0
    • bilsem kontrole gitme isteği duymazdım herhalde..

• Bakireliğini zedeleyecek bir şey yaptıysan tamam. Özelde baktırabilirsin 30 lira civarı bir ücret alıyorlar.

• var var git muayeneni ol insan bilmezmi bakire oluğ

p olmadığını senin kendinden haberin yok

0|0
    0|0
  • kadın doğuma git yaparlar.zor bişey değil

0|0
    0|0
  • fabrikada düşmeyle kızlık mı gider şişede mi duruyor bu :D

0|0
    0|0
  • yapılyorda kız oğlan kız olduğunu bilmiyormusun yahu

0|0
    0|0
    • malesef :(

• ilişkiye girmedim ben zaten staj yaptığım fabrikada düştüm kan gelmedi ama sızladı şüphe kalmasın içimde diye yani

• ya boşver ne şüpesi kalcak merak etme eğer içine bişey girmediyse bişeycik olmaz korkma bu kadar

• hani şakaydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekten kendin istediğin için mi muayene olmak istiyosun ?

0|0
    0|0
    • evet :( ilişkiye girmedim ben iş yerinde kaza geçirdim fabrikada staj yapıyorum makine kontrolünü yaparken demirlerinin üstüne düştüm kan gelmedi ama tüm gün sızladı.içimde şüphe kalmasın diye yaptırmak istiyorum

• sevindim. yani kendi kararın olmasına.

• Ozelde cok degil 100 liraya bakiyolar parani biriktir baktir

0|0
    0|0
  • başkasının baskısı altında değilsen kendi isteğinle yaptrmak ıstedıgını soylersen yaparlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...