Operasyon olursam kızlığım bozulucak? Ne yapmalıyım?

Kaç gündür kafamı deli gibi kurcalayan bu sorunla karşı karşıyayım. 3 aya yakın adet olamıyorum ve kimseyle hiçbir birlikteliğim olmadı. Doktor birkaç kontrol yaptıktan sonra başka bir yöntemle bakması gerektiğini ama sonucunda kızlığımın bozulacağını söyledi. Bu benim için gerçekten cok üzücü oldu bir yanda sağlığım bir yanda gelecekte hayatımda olucak erkeklerin bana inanmayacağı ikileminde kaldım. bir kaç arkadaşıma sordum diktirsem bile kanamayacağını söylediler bu doğru mu? Ve ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Bununla ilgili bir belge alsam bile hayatıma giricek olan erkeğin aklında hep acaba sonrasında biriyle bir şeyler yaşamış olamaz mı sorusu olucak..

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• Ah ah Türkiyenin düşünce yapısı ah!
    canım gerçekten ne desem bilemiyorum bu konuya gıcık oluyorum :(
    başka bir ülkede olsaydın ya da Türk insanı bekarete önem vermeseydi sen böyle zor durumda kalmazdın hiç bir sorunun olmazdı çünkü kimse önem vermezdi birde üstelik şu an söz konusu olan şey senin sağlığın
    Toplum ne hale geldi bir yanda sağlığın diğer yanda hiç bir önemi olmayan ufacık bir zar parçası ama geri görüşlü insanların o gözunde büyüttüğü bekaretin kanıtı
    şimdi nasıl kanıtlayacağını düşünüyorsun seks yapmadığını.. :( :(
    off off nasıl bir ülkedir bu Türkiyede şu düşünce yapısının değiştiği günleri görecekmiyim

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence başka doktora git. Bana pek inandırıcı gelmedi doktorun söylediği.

0|0
    0|0
  • saçmalama ya. doktor bir rapor hazırlayacak. gerektiğinde eşine göstereceksin.

0|0
    0|0
  • Düz mantıkla hemen evlen. Başka doktorada görün, ileri görüntüleme teknikleri varken elle muayene zorunlu olmamalı.

0|0
    0|0
  • ne var kızım bunda, erkek arkadaşına konusu açılınca anlat durumu, anlayışsızsa zaten senin için hayırlısı budur, şüphe eden olursa da ameliyat raporunu göster, sonra ağzına s*ç, zaten kendisini affettirmek için elinden geleni yapar, oda senin için doğru kişidir kanımca.

0|0
    0|0
  • Sağlığın herşeyden önemli. Çok dert ediyorsan bunun ile ilgili bir belge vs verilebiliyor ise bunu talep edersin.

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama mal mısın kızım? yemişim erkekleri erkeklerin ne düşündüğü senin sağlığından daha mı önemli ?

0|0
    0|0
  • Öncelik sağlıktır... ameliyat evrakları ve dotor raporu alırsın evleneceğin insana bunu en başta söylersin.

0|0
    0|0
  • ailene danıştn mı

0|0
    3|0
  • sağlığından önemli değil olmadı rapor alırsın

0|0
    0|0
  • bu operasyona dair belgelerini saklarsın, eğer ki seni hakettiğini düşündüğün biri sana inanmayacak ve gururunu incitecek olursa belgeleri gözüne sokar g*t edersin ve bu bir güvence olur, bence..

0|0
    0|0
  • Başka erkeklerin saçma sapan düşünceleri yüzünden sağlığından mı olacaksın? Ne gerekliyse yap derim nihayetinde ufak bir zar ha bir erkek almış ha başka bir şekilde olmuş

0|0
    0|0
  • Önce sağlık tabiki de. Ayrıca kanama zardan dolayı değildir. Kendinizi kasarsanız vajina zedelenir ve kanar. Kanamanın kızlık zarıyla alakası yok

0|0
    0|0
  • bozmazlar

0|0
    0|0
  • ne gerekiyorsa yapmak zorundasın sen diktir kanama azda olsa olur ya da raporunuda al ki kimşeye bişey ıspatlamak zorunda deilsin seni kabul eden böyle etmesi lazım.

0|0
    1|0
  • Doktoru değiştir sapık o

0|0
    0|0
  • arkadaşların diktirmişmi ki kaynamaz diyorlar

0|0
    0|0
  • sağlığın önemli bence senle evlenecek kişide sana güveniyorsa sorun olmaz korkma bence

0|0
    0|0
  • Bir prof a muayene ol. Belki gerek olmayabilir. Bana çok mantıklı gelmedi.

2|0
    0|0
  • hiçbir şey sağlığından önemli değil ve ayrıntılarıyla olayı ilerideki eşine anlatırsan inanır tabii ki yaptır

0|0
    0|0
  • sıfır km araç tırdan düşüyor ve yinede satılıyor o hesap seninkide

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne zarmış bee :p

1|1
    0|0
  • Simir testi midir nedir ona mi gireceksin? Saglik tabiki önemli eşin sana güveniyorsa sorun yasamazsin. Zaten ilişkide tecrübeli olup olmadigin anlasilir merak etme. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Rapor veriyolar. Takma

1|0
    0|0
  • Hayır sakın yaptırma, kızlara yapılması yasak öyle şeylerin. Bende de yumurtalık kisti var ama doktor kız olduğun için sadece ultrasonla bakabilirim diyor.
    Adet düzensizliği için de ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü dene eminim faydasını görürsün

1|0
    2|1
  • Böyle birsey yok.
    Ya Sen soruyu attin.
    ya da doktorunun amaci farkli.

1|0
    0|0
  • Sagligin icin cok gerekli ise yaptir tabi ancak baska bir doktora gidip normal muayene olabilirsin. Bence once baska bir doktora git muayene ol. Ondan sonra o da ayni seyi derse baktir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...