Anal sexin zararlı oldugunu bile bile neden yaparsınız ki? bunu her iki cins icinde soyluyorum?

Hem sağlık acısından zararlı hemde dini acıdan. peygamberimiz tarafından lanetlendiklerini biliyor muydunuz? ayrıca küçük eşcinselliğin sebebiymis yani anusten birliktelik yaşayan kendi cinsinin anusundende zevk alabilirmis.

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkek boktan bir varlıktır dulmanla damacanaya dahi girmeye çalışan bir varlıktan bahsediyoruz yani dar alan olduğundan daha fazla zevk veriyor gereçkesiyle bu acıyı partnerine yaşatmayı göze alacak akdar egoist bir varlık malesef.

9 ay boyunca çıkmaya çalıştığı yere ömrü boyunca girmeye çalışan bir varlıktır erkek bunu hala sorguluyormusunuz?

1|0
    0|0
    • Çok doğru söyledin seni alkışlıyorum burada gerçekleri söylediğin için

• Dulman yazmışım rulman olacaktı

• anal kadın için zevkli değildir bu gerçek erkek için delik olsun sıkıntı değil tavrı var 2 tarafın zevk alıcak durumları farklı adma gibi araştırın

0|1
    0|0
    • Ama zevk aldığını söyleyen kadınlarda var. Aşağıdaki gibi

• g. tüne bişey sokulunca zevk alıyosa mazoşist tir kendine zarar vermeyi seviyodur o zevk değil

• İki nedeni var bildigim kadarıyla. ( Hiç yapmadım ). Dar oldugu için erkek daha fazla zevk alıyor. Ve kızlarda kızlık zarı sorunu oldugu için bu yönteme başvuruyorlar.

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışmak kimseye düşmez.

0|0
    0|0
  • kızların aptallığı

0|0
    0|0
  • kadınların zevk aldığını burada bir arkadaş bilimsel olarak açıklamıştı boşalmayı tetikleyen kese mi ne varmıs ama kim hatırlamıyorum, fakat anüste çok sinir hücresi var onların uyarılması bile bence zevk almaya yeter.

0|0
    0|0
    • An üste nasıl kese olabilirki b*k çıkıyor oradan b*k

• tam bilmiyorum ama keseye dokunuyor mu baskı mı yapıyor bilmiyorum ve anüsteki sinirler uçlarını tetkiklediğini yazmıştı. neyse pek bilmediğim konu hakkında tartışmak istemem :) sonuçta zevk alan var.

• Eşşeğe altın semer vursan yine eşek :D

0|0
    0|0
  • Yaşamam ben

0|0
    0|0
  • İleride vajina artık folloş olunca yeni keşiflere çıkıyor insan. Tabi bunun sağlık açısından da bir çok zararı var. Keşke yapılmasa

0|0
    0|0
    • Keşke yapılmassa bende eşimin yeni keşifler arayan biri olmasından korkuyorum

• O yüzden yapmadm

0|0
    0|0
  • Bence igrenc ama cok zevkli

0|0
    0|0
  • lezbiyenler için ne düşünüyorsun onunda anal seksle alakası var mı?

0|0
    0|0
    • Anal seksle alakası yok. Lezbiyenligin hormonaloldolduğunu ve psikolojik olduğunu düşünüyorum. aslında eşcinselliği tek nedene baglamamk lazım anal sadece etkenlerden biri

• anal seks erkeklerin dar bir delikten daha zevk almasından kaynaklanıyor. iki kişi bundan zevk alıyorsa yapacak bişey yok

• hiç yapmadım yapmamda

0|0
    0|0
  • zevkli olduğu için

0|0
    0|0
    • Bence zevkli falan değil hepsi psikolojik rahatsızlık kendilerini zevk alıyoruz diye kandırıyolar

• Bunu dediğine göre sayısını bilmiyorsun neyse daha fazla rahatsız etmeyeyim

• biliyorum tabiki ama belirtmek istemedim. sağol.

• Çünki çok zevk veriyor orası çok dar oldugu üçün

0|0
    0|0
  • Sagliksiz oldugunu ogrendigimde artik cok gecti :(

0|0
    0|0
  • Canım bu zorla yapılan bir şey olamaz, iki tarafında isteği ile olur. Ki doğru yapıldığı sürece ve az yapıldığı sürece zararı olmaz ve zevk alınır. Ki benim erkek olarak aldığım zevk değil, kadının aldığı zevkten bahsediyorum

0|0
    0|0
  • evet eşcinselim zaten çok zevkli banane vericem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...