Tutarsız cinsel performans değerleri için önerisi olan var mı?

Bir dönem erken boşalma sorunuyla boğuştum. Sonra bir şekilde bu sorunu çözüp uzun süre mutlu mesut yaşadık ki bununla ilgili bence bile kaleme aldım. Sonrasında peş peşe iki çocuktan sonra cinsellik zamanla hafta bire, ayda bir, iki ayda bir filan derken ben o ara kendimi çocuklara, işe güce kaptırdım.

Derken yeniden kendimize zaman ayıralım derken, bir bakmışım eski zamanı tutturamadığım zamanlara geri dönmüşüm. Hatta ereksiyon kaybı bile oluyor kimi zaman. Yani bir bakıyorsun her şey kabus gibi geri dönmüş, bir bakıyorsun, sanki bu sorunları hiç yaşamamış gibi saatlerce sevişmeyi sürdürüyorum.

Bu tutarsızlığın nedenini de anlayabilmiş değilim. Hayır olay bir de "beni beğenmiyor musun? Başka kadınlar mı var?" olayına dönmeye başladı. Her şeyi elime yüzüme bulaştırdığıma mı yanayım, yoksa öyle bir şey olmadığı konuunda açıklama yapmak zorunda kaldığına mı?

Yaşlanıyoruz, iş hayatının stresi, çocukların yorgunluğu gibi birçok mazeret üretmek mümkün elbette ama var mı benzer sorun yaşayan. Nasıl aştınız? Bir aydınlatıverin

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Özüne dön..
    Yani çok eşliliğe..

Teninle teninin uyuşmadığı bir kadına da, daha fazla kendini adapte etmeye çalışma..
    Birbirlerinden tahrik olabilen bedenler, bu tür tavsiyelere ihtiyaç duymaz çünkü..

Onun haricinde, düzenli beslen.
    Uykuna dikkat et

Bolca zeytinyağı, yumurta ve sarımsak tüket..

0|0
    1|1
    • Farklı bir yaklaşım ama çok eşliği düşünmüyorum.

Zaten
      N cinsellik aklıma gelmiyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Hormonal bir azalma olabilir.
    dedigin gibi is guc cocuk sorumluluk derken adam olmanin da onunde baba olmussundur. Genelde bu tripler kadjnlarda olur anne olunca her seyden sogurlar. Belkim oyle psikolojik bir durumdur.

0|0
    0|1
    • Hatundaki o tripler zaten 4 yıldır var.
      Darwin'in kullanılmayan organların yok olması teorisi gerçek galiba :)

• Psikolog çözer bu konuyu.

0|0
    0|0
    • Antidepresana mı başlasam

• Yok yok, öyle bir şey değil. Uzman biriyle konuşup halledilebilecek bir konu. Antidepresanlar öyle kafaya göre alınmaz.

• Doğal ve dinamik beslenmelisin
    Ne diyim kolaylık diliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beslenmene dikkat et bro, akşam yediklerin bile gece performansını etkiler, ayrıca bitkisel siyalis diye hatırladığım bir ilaç var eczanelerden temin edebilrsin bu çok işe yarıyor 1 kere kullandım 2 gün kalkık gezdirdi ölçüsünü kaçırırsan rezil olmaman içten bile değil.

0|0
    0|0
  • "Bircok mazaret uretmek mumkun" mazaret kelimesi bence gereksiz olmus. Zira saydigin mazaretler (!) Cinsel hayati dibe vurduran durumlar. Duzenli seks olayini da rafa kaldirmjs gibisiniz, onu alin oradan.

0|0
    1|0
    • Önceden de fakli sorunlar oluyordu ama bu derece cinsellikten kacmiyordum

• sana bir kaç özel soru sormam lazım bu konuda

0|0
    0|0
  • Evli değilim ama bu tutuarsızlıklaar bende de mevcut

0|0
    0|0
Yükleniyor...