Tutarsız cinsel performans değerleri için önerisi olan var mı?

Bir dönem erken boşalma sorunuyla boğuştum. Sonra bir şekilde bu sorunu çözüp uzun süre mutlu mesut yaşadık ki bununla ilgili bence bile kaleme aldım. Sonrasında peş peşe iki çocuktan sonra cinsellik zamanla hafta bire, ayda bir, iki ayda bir filan derken ben o ara kendimi çocuklara, işe güce kaptırdım.

Derken yeniden kendimize zaman ayıralım derken, bir bakmışım eski zamanı tutturamadığım zamanlara geri dönmüşüm. Hatta ereksiyon kaybı bile oluyor kimi zaman. Yani bir bakıyorsun her şey kabus gibi geri dönmüş, bir bakıyorsun, sanki bu sorunları hiç yaşamamış gibi saatlerce sevişmeyi sürdürüyorum.

Bu tutarsızlığın nedenini de anlayabilmiş değilim. Hayır olay bir de "beni beğenmiyor musun? Başka kadınlar mı var?" olayına dönmeye başladı. Her şeyi elime yüzüme bulaştırdığıma mı yanayım, yoksa öyle bir şey olmadığı konuunda açıklama yapmak zorunda kaldığına mı?

Yaşlanıyoruz, iş hayatının stresi, çocukların yorgunluğu gibi birçok mazeret üretmek mümkün elbette ama var mı benzer sorun yaşayan. Nasıl aştınız? Bir aydınlatıverin

0|0
35

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...