Kendimden utanıyorum ve nefret ediyorum

Evet arkadaşlar kimse sorsam bana yakışıklısın tatlısın diyor ama lanet olsun ki 21 yaşındayım ve daha adam akıllı bir sevgilim olmadı 1-2 hafta oldu en fazla ve en çok koyanda en çirkin erkeğin bile sevgilisi var şimdi bana adam konuşuyor dilini kullanıyor demeyin çünkü bende yeterince kullanıyorum . Yürümeye davet ediyorum , birşeyler ısmarlıyorum kendime ve kız arkadaşıma yeticek parada var. Modaya uyuyorum. Ha birde en kötüsü travesti p*rnosu izliyeyince zevk almaya başladım şans eseri geldi ve normal p*rno izleyince cinsel organımda hareket oluyor ve sinirden ağlıyorum ne kadar kötü demi BEN GAY OLMAK İSTEMİYORUM SADECE AŞK YAŞAMAK İSTİYORUM :S Bazı insanlarda olmayan fizik ve tip var bende gerçekten sordum insanlara kafama takılıdı yani çıldırıcam bu sitede hergün takılıyorum herşeyi not ediyorum bir kıza nasıl muhabbet edilir ve hepsinide deniyorum ama olmuyor. Ya nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum . Hani insanla Tanrı arasında bir bağ olur ya onada inanmamaya başladım sanki Tanrı'nın sevilmeyen kuluyum . Yardım etme seviyesi çok düşük hatta yok herşeyden vazgeçmeye başladım . Gidip bir travesti ile ilişkiye girmek istiyor canım fakat BEN İSTEMİYORUM BEYİNLE BEN FARKLI ÇALISIYORUZ. YARDIM EDİN LÜTFEN YOKSA PARAYI BASIP SİLAH ALIP BEYNİME SIKICAM . Başka çare kalmadı internetten deli gibi intihar etme yollarını arıyorum canım acımadan ama o bile fayda etmez direk tek bir yolla ölümü düşünmeye başladım aslında hayat ne kadar güzel ama bana değil...

Bu konu hakkında dalga geçenlerin Allah inşallah daha kötüsünü başına verirde görür bu durumu iyi akşamlar...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• senin şu yaşadığın durumun kız versiyonunu düşün o benim işte. yalnız olduğumuz için mi hep sevgilileri görürüz yoksa herkesin mi sevgilisi var? E öyleyse hani bizim payımız..

0|1
    0|0
    • Peki sen cinsel düşünceni değiştirmeyi hiç düşündün mü ?

• hayır, çünkü güzel olan hem cinslerimden nefret ettim elde edemediklerim yüzünden..

Kızlar Ne Diyor 3

• oooof kabul edin cirkinsiniz yaaa

0|0
    0|1
    • Ya ne çirkini hocam ya . Gerçekten bir çok erkekten daha iyi bir yakışıklılığım var . Link atmak isterdimde ifşa olmak istemiyorum. Birde boş yorum yapcaksanız hiç yorum yapmayın daha iyi .

• Ya şimdi ağır bir küfür edicem sen sanki çok güzelsin.

• :( bende ayni sen

• Acilen bir kız arkadaşı bul ya da çok afedersin ama genelev diye nitelendirdiğiniz eve git. Paran varsa bastır bi eskort kız bul kendine 1 hafta falan takıl. Ayrıca şu an senin yasadıgın kisilik bozuklugu.

0|0
    0|0
    • Ah işte cinsel organım istemiyor . O an sertleşme olmuyor . Ya ben istiyorum ama normal bir ilişki ama ereksiyon olmuyor . Şuan ne yapacağımı bilmiyorum .

• Nasıl açılabilirim ki adama ve ya kadına ne diyeceğim. Adama ben homosexüelmiyim diyeceğim. O kadarda gururumu yerlere alamam . Yapıcak birşey yok ama psikologtan başka çare yok sanırım.

• neden burda söylüyorsun o zaman? bence ona söylemelisin. rahatlarsın hatta sana yardım edebilir.

• bnce psikologa dnısmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 25-26 hatta 30 yaşına kadar senin durumunu yaşayan eline kız değmemiş insanlar var. senin onlardan ne eksiğin var? yani demek istediğim sabretmelisin illaki çıkacaktır birisi.

0|1
    0|0
    • 21 yıl sabır etmişim . Ben daha ne yapayım . Bir müddet sonra kendime hakim olamayıp homosexüel olmak istemiyorum ama beynim artık çıldırdı 2miz farklı hareket ediyoruz.

• dostum gönül isterdiki ha deyince sevdiğimi bulayım mutlu olayım ama olmuyor. başka insanlarla karşılaştırmak pek hoş değil biliyorum ama sen 21 yıl sabretmişsin ama başkaları 25-30 yıl sabretmiş. herkes genç yaşlarda mutluluğu yakalayacak diye bi durum yok. bence sen bu sitedeki sevgili içerikli soruları görünce komplekse girmişsin.

• 4 yıldır byn partnerım sevgılım yok..erkek olarak zor..bendede oluyor aynı sorunlar ama takmıyorum. yalnızlıktan kaynaklık ıcdunyanla ılgılı bısey..

0|0
    0|0
Yükleniyor...