Erkekler birlikte yaşadıkları kadınlarla evlenir mi yoksa amaç gönül eğlendirme mi olur?

sizce erkekler birlikte yaşadıkları kadınla evlenir mi ?bana amaç gönül eğlendirme ve cinsellik gibi geliyor .siz ne düşünüyorsunuz ?bu şekilde evlilik olur mu olsada huzur olur mu ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kadınına göre değişir.ev bahçe tarla sokak...nerde yaşadıklarının bi önemi yok.ilişkiye girdiği fahişeye aşık olup evlenenleride gördük.

0|0
    0|0
    • ben görmedim filmlerde gördüm

• @DarkNeeL

• hayaller birilerini öldürerek çocukların canlarına kast ederek gerçeğe dönüşmez .bunu gördüler .kimse msum insanların canına kastemez .ben hayallerimin uğruna kimseyi acıtmadım en azından .

Erkekler Ne Diyor 5

• birlikte yaşamak evlilik provasıdır.her nekadar sevgilini tanıdığını düğşünsen de birlikte yaşamadan huyunu suyunu tam olarak bilemezsin...sonuç olarak evt evlenirler.problem yoksa birbirlerini seviyorlarsa evlenirler huzurları da olur..amaç gönül eylendirmekse bunun kıstası da birlikte yaşamaya bağlaman oldukça saçma geldi..yine de sen tabi gönül eylendirmek için de birlikte yaşayabilirsin.no problem

0|0
    0|0
    • erkekler öyle görüyor

• benden sonra sadık olsun yeter bana

• ii sorun yok o zaman..iyi akşamlar

• Evlenilir, mutlu olunur da...

0|0
    0|0
    • mutlu olamayanlar boşananlar gördüm

• Bunu bilemezsin...

Bazıları da var ki, aynı evde ayrı yaşarlar...

• ben heyeceanın gittiğini düşünüyorum

• Neden evlenmesinlerki...eğer gerçekten sevmişse ilk başta o amaçla evi paylaşsa bile sonradan bırakmamayı kafasına koyar...Evlenirler yani..

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir genelleme yapmak hata

0|0
    0|0
  • ben evlenirimmmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• huzur falan olmaz..gönül eğlendirildiği gibi günahada girilir..

0|0
    0|0
  • Evlenmezler bence. Zaten her sey yasanilmis ne gerek var daha fazla sorumluluga diyebilirler.

0|0
    0|0
  • birlikte yaşamadığın biriyle evlenmek tuhaf. yumurtadan ne çıkarsa hesabı

0|0
    1|0
  • ben bi ara bir çocukla karşılaşmıştım daha evvelinden birlikte karı koca gibi yaşadığı bir kız olan hatta birsürü kızla her şeyi yaşamış bir tipti kendine bakmadan karşısındaki kızın eline erkek eli değmemiş tarzda olmasını istiyordu üstelik ve bu kişi o bi iki sene beraber yaşadığı kızı bırakmıştı neden evlenmedin diye sordum çünkü bir evin sorumluluğunu alabilecek nitelikteymiş de kız çok istemiş evlenelim diye bi kaç kere dile getirmiş üstelik ama evlenmek istemiyordum demişti bana yani demek istediğim şu birlikte yaşadıkları kız bakire bile olsa ilk onunla yaşasa bile gözlerinde değeri kalmıyor birlikte yaşadıktan sonra bazı şeyleri . benim de aklım almıyor ama bu erkeklerin ne kadar ikiyüzlü olduklarını açıkça gösteriyor ve eğer öyle bir düşüncen varsa yada erkek arkadaşın zorluyorsa uzak dur aman ha derim

0|0
    0|0
    • yok biliorum zaten iki yüzlülüğü .bakirede olsan ama sen benimle yaşadın demek ki rahatsın diyolar

• bilemiyorum aslında genelleme yapmak yanlış ama insanın evliliğe hazır olup olmaması önemli ve burada bu tarz şeyle karşılaşanların yaşadıkları şanssızlık kendilerini kullandırmış olmaları oluyor bunu farkedemeyip bence

Yükleniyor...