Kız arkadaşım beni adam yerine koymuyor gibi geliyor bana, sizce de öyle mi? Öyleyse ne yapmalıyım?

Selam arkadaşlar. Öncelikle şunu söyleyeyim kız arkadaşım da en az benim onu sevdiğim kadar seviyor beni bundan eminiz ikimiz de. Kız arkadaşım bazen ikimiz adına kararlar alıyor ve bu beni çok üzüyor. Üzmekten ziyade düşündürüyor. Oysa biz eş değil miyiz beraber kararlar almamız gerekmiyor mu? :( en son aldığı kadar şu: artık cinsellik üzerine hiçbir şey yapmayacağız konuşmayacağız vs. Bunun yanlış bir şey olduğunu(dinimize göre) ve doğru olduğundan emin olana kadar bu konuda konuşmamızı bile istemiyor.Üzüldüğümü söyleyince kendisinin de istediğini fakat elinden bir şey gelmediğini söylüyor. Oysa ben onun aldığı karardan çok beni araya katmadan almasına üzülüyorum :'( Sizce ne yapmalıyım :'( Beni rahatlatın :(

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok mantıklı ve düzgün bi kız arkadasın var git gururlan baska napcan... Ayrıca her ilişkinin önde olanı olur bu kötü bişey değildir ki kadın çekip çevirir ilişkiyi her zaman bu böyledir

0|1
    0|0
    • Ama ben erkek olduğum halde o ne yaparsa alttan alıyorum onu hep mutlu etmeye çalışıyorum mutsuz olsam da o mutlu ya yeter bana diye kendimi avutmaya çalışıyorum mutsuzluğumu belll etmemeye çalışıyorum ama aslında mutsuzum :'( bu aldığı karar benim de aklıma gelmişti ben de düşündüm bunları ama onsuz yani onun fiklrlerini almadan hayatta karar alamam ben onun haberi olmadan hiçbişey yapmam

• Mutlu muyz nerden anldın? :) haklsn galiba daha fazla fedakar olmalıyım

Kızlar Ne Diyor 2

• o kızı bırakma derim bu kararı sana danışmasada olur ilişkide cinsellik olacak diye bir kaide yok bırak bunlara takılı kalma

0|1
    0|0
    • Zaten ikimiz de birbirimizi asla bırakmayız ama beraber karar alsak daha güzel olmaz mıydı :( Beraber alsaydık ben de aynı fikirdeyim deyip gönülden destek verirdim zaten :'(

• içimden bir ses sevdiğin halde mutsuz olacaksın diyor allah sonunuzu hayır etsin.

• Tamam ne güzel işte o mutlu olsun, ben mutluymuşum mutsuzmuşum orası önemli değil. Onun mutluluğu benim mutluluğum olur zaten.

• Sen konuşmak istiyor musun cinsellikten yoksa cidden mi üzüldün acaba?

0|0
    0|1
    • Olmasa da olur yani eğer konuştuğumuzda mutsuz olacaksa tabiki konuşmayı istemem. Ama o kendi başına karar aldı beni hiç hesaba katmadı ve aslında o da konuşmak istiyor ama kendi elinde olmadığını söyledi :( E madem kendisi de istemiyor neden bana hiç sormadan kesin bi karar aldı? :'( Ben onun nesiyim EŞi değil miyim :'(

• Şakaydı ama sen de çok kırıcıydın :( Konuşmana gerek yok içimin rahatlaması için derdimi açtım sen batırdın

• DOST ACI SÖYLER.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...