Hiç ilişki yaşamamış erkekler, farklı kızlarla beraber olan arkadaşlarına özenir mi ?

Arkadaşlar benim sevgilim falan olmadı şimdiye kadar ya da cinsel anlamda da bir şey olmadı. Zaten küçükken çok girişken bir tip değildim şimdi de aşırıya kaçmıyorum bazı konularda. Ancak tamamen farklı bir karakterim ve imkanım olsa bir şeyler yaşar mıydım bilmiyorum.

Ben bugüne kadar; eve kız getirme muhabbeti yapan, kızlarla yaşadığı gelip geçici ilişkileri anlatan ve bu anlamda rahat olup sadece cinsellik için bir kıza yanaşabilen tiplerin daha mutlu olduğunu daha çok gülüp eğlendiğini gördüm çeşitli ortamlarda. Ancak benim gibi bir kişiyle mutlu olmak isteyen ve insanı insan olarak görmeye çalışan aklından kötü düşünceler geçmeyen insanlar da hep bir takım sıkıntılar yaşadılar.

Erkeklere göre bu tip maceralar illa ki zamanında yaşanmalı mıdır ? Yaşamayan imkanı olmadığı için mi yoksa gerçekten kendi iradesiyle mi buna karar verir ki ben çok da inan mıyorum buna. Ben de belki pişman olabilirim ama bir kız eğer benimle birlikte olmak ister ve başarısa gerçekten yaşar mıyım bilmiyorum. Erkeklerin bu konuya bakışı nedir ? Kızlar için seveceği erkeğin böyle bir geçmişinin olup olmaması fark eder mi ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• :) bende tam senin gibi karakterleri cok heyecanlandirici ve cekici buluyorum cünkü diger erkekler gibi degilsin. bence cok güclü bir erkektir diger arkadaslarina özenmeyen bri erkek. kendini baskalarinin yönetmesine izin vermeyen biridir cünkü. kendini bilir ve diger insanlarin yanlis davranislarindan etkilenmeyen biridir.

senin gibi insanlar daha düsünceli ve melankolik oluyorlar bence( bende ve kocamda senin gibi tip insanlariz aslinda). ama sana sunu deyim. o gülüsen insanlarin ileride ne tip sorunlari oluyor bir bilsen. onunla bununla yatip kisa süre icin egleniyorlar,kendilerini erkeksi ve güclü hissediyorlar ama zaman gelince cok mutsuz evlilikler sürdürüyorlar ve sürekli borclari oluyor,kadinlarindan sevilmyiorlar,istediklerine sahip olamiyorlar,ve ic dünyalari karariyor.bence o gülüsmeler hep bir maske.cünkü sevginin sirf seks olmadigini derinligini anlamamis insan oluyorlar.

her erkek her kiz gibi farklidir. bence bir erkekte evlenecegi kisiye saklamasi gerek bakireligini. cok sevdigin ve kendine onunla bir beraber yasabilceginiz bir gelecek düsündügün bir insanla yasamasi gerek cinsel iliskiyi. cinsel iliski erkeklerin sandigi gibi bir spor degildir.sevgi gösterisdir.bir kadini dogru sevebilmek icin bol seks yapmis olmak gerekmiyor.kadina onu SEVDIGINI ona deger verdigni hissettirmen gerekir. sana birsey söyleyim.

benim kocamda senin gibiydi,ikimizde bakireydik ama birbirimizi görünce bildik.biz birbirimiz icin yapilmisiz.neyse ilk gecemizde ve ondan sonra bile benle yatarken agladigi oldu sonra ne oldu falan dedigimde beni ne kadar cok sevdigini söyledir utandi mutandi iste :) bir düsünsene...ben eridim orda..simdi soruyorum..sence bir kadini bu tip bir erkekmi etkiler yada daha önce yüz kisiyle yatip simdiki sevgilisiylede sok-cikar yapan bir erkekmi?

kendine ve inanclarina ve kisiligine sahip cik bence,dogru yoldasin :)

1|2
    0|0
    • tamamen katılıyorum.okumak keyifliydi:)

• aynen senın gıbı erkek bulmak zor.. bozma kendını arkadasa aynen katılıyorum boyle erkekler daha cazıp gelir bize : )

• hmm saolun iyi dilekleriniz için :)

Kızlar Ne Diyor 7

• bak sana şöle anlatım yardımcı olucaktır benim bundan önce tek bi sevgilim olmuştu ama şuanki sevgilime olduğu gibi bi aşk beslemiodum keşke olmasadı diorum ben şuanki sevgilimle çıkmaya başlamadan önce konuşuyoduk ben ciddi bişeye başlamadan önce sordum bazı şeyleri yani daha önce kaç kişile çıkmış onu sordum sorada 2 diyince rahatladım en azından çok bişe olmamış die sora nekadar sürdüğünü sordum çünkü ilişkiyi sürdürebilme kapasitesi var mı die hepsii uzun süreçlerde olmuş sorada can alıcı soruyu sordum daha önce kimsele birlikte oldun mu dedim oda hayır dedi çünkü ben o tarz kızlarla arkadaşlık bile kurmam dedi ve bayadır çıkoruz bana böle bi teklifle yanaşmadı bile. yani sana demek istediğim kızlar çok takar böle şeleri çünkü kıyaslanmak istemezler hep ilk olmak tek olmak en olmak isterler geçmişin temiz olması çok mükemmel bi kıza sahip olman için çok işine yarar. bence normal olan kesinlikle sensin bazı şeylerin zamanları var herşeyi gençlikte yaşıyolar orta yaşa gelince bunalıma giriyolar hayatta amaçları kalmıo falan her dönemde farklı şeler yaşanır yani kesinlikle doğru yoldasın =)

0|1
    0|0
    • iyi niyetin için saol ancak bazı gerçekler de var tamam insanlar genel olarak bana güvenir sever sayar falan ama ''bazı insanlara anlattığımda ay kıyamaaam'' falan gibi tepkiler almak kendime acınası bir halde olduğumu hissettiriyor ben bunu istemiyorum ki ama nerede eksiğim var onu da anlamıyorum bir ilişkiye başlarsam ve o beni sevmesse gene üzülenlerden olurum düşüncesi de var içimde.

• haklısın bölede olmalı zaten sen şuan sadece sevebilcen birini bulmalısın gerisi zamanla sevginden doğcak istekle karşılıklı olcak seni seven bulucana eminim sadece artık biraz daha çekinmekten vazgeç zamanda gelip geço sonuçta:=)

• bırak onları bırak, onlarınkisi sahte, geçici mutluluk..

her kızla birlikte olursan sadece bedenin mutlu olur ama tek kızla aşkı yaşarsan hem bedenin hem ruhun huzur bulur, mutluluğa doyar..

1|1
    0|0
  • kesinlikle fark ediyor. geçmişinde bu tarz durumlar yaşayan erkekler evlenmek veya ciddi bi ilişki için tercih sebebi olmuyor. hatta geçmişinde yaşanmış yoğun bi aşk deneyimi varsa bu da bi sorun. çünkü ilişki ciddileştikçe geçmiş didiklenmeye ve hazmedilemeyen şeyler oldumu ayrılık gündeme geliyor. nasıl erkekler kız arkadaşlarının ve eşlerinin geçmişinden rahatsız oluyorsa biz kızlarda oluyoruz. İnsan sevdiğini geçmişiyle de olsa paylaşmak istemez..

0|1
    0|1
    • ben dediğim gibi yaşamadım ortam olsa yaşar mıydım bilmiyorum ama bunu teşvik edecek insanlarla da samimi olmadım zaten bir şey yaşasaydım da pişman olurdum ama bazı insanlar var ki bazı şeyleri bir meziyet olarak görüyorlar ve bazı kızların da ''erkek dediğin tecrübeli olacak, bir şeyleri bilecek, saf olmayacak'' gibi yorumları niyeti bozuk olmayan insanları da teşvik ediyor benim karşıma senin düşüncende biri çıkar mı bilmiyorum inan ki.

• öyle zamanlarda çıkıyor ya zaten doğru insan insanın karşısına.. diğerlerinden daha seçicisin ve kendine uygun hem yanına yakıştıracağın hem de kafa olarak uyumlu sorunsuz bi insan arıyorsundur belkide. bu benim tahminim. olay serserileşmek değil birazcık sosyalleşmek ve ne aradığına karar vermek :) sen olduğun gibi ol eminim tahmin ettiğinden daha güzel bi ilişkin olacaktır.

• inşallah dediğin gibi olur. çoğu zaman optimist olmak iyidir zorluklara karşı insanı ayakta tutar kendisini telkin etmesini sağlar :) ancak kimse de umutsuzluğa düşmez durduk yere. benim de hayal kırıklıklarıyla biten hikayelerim yüzünden canım çok sıkkın ve birine gidip teklif etsem kabul etmese sonra ikincisi üçüncüsü derken güvenimi daha çok kaydederim diye de düşünüyorum zaten birine bir defa sorunca hemen hazırda beklettiğim başka birine soracak biri de değilim.

• kızlarda bunun adı bekaret bence durum erkeklerdede aynı ,benim için ayrıca değerli olur yaşamamış bir erkek ama kendıne guvenı olmalı

1|1
    0|0
    • kendime güvenim var pısırık bir insan değilim ancak hoşlandığımı söylemekte sıkıntı çekiyorum doğru düzgün bana uyan bir insanla bir şeyler başlasa iyi gideceğine de inanıyorum ancak bir türlü başlamıyor ya da başlatamıyorum :(

• katılıyorum çunku banada boyle duşunmeme ragmen hep o tıpler rastladı sonuç erkeklerden soğudum kımseyı ıstemıyorum

ne dıyım sana bol şans ınş gonlune gore olur

• saol sana da :(

• simdi imkanı olan, ilgi odagı olan her erkek kızlarla gununu gun eder diye bisey yok, ya da tam tersi..

bu kesnlikle yapı meselesi.

erkegın gecmisine gelcek olursak, ben karsımdakı erkegın erdemli olmasını isterim. her gun baska kızla takılan 65 kızı aynı anda idare edip bunu marifet zanneden mal mal ortalıkta anlatan bi adam benim icin gercekten iggrenc, ucuz ve zavallı. suratına bile bakmam kim olursa olsun..

secici ve ahlaklı erkekler her zaman bi adım onde benm icin.

0|0
    0|0
    • öyle de o tipler evlenmek istediği zaman artık doymuş oluyorlar ve kendilerini farklı gösteriyorlar ya da tamamen değişiyolar tabi bir de kızlara nasıl yaklaşılması gerektiğini de bildikleri için en hanımefendi ve evlenilebilecek kızlarla da onlar evleniyor sonra.

• oyle tipler bence doymuyo... 7sinde neysen 70inde osun.. bakıyosun bi suru kart zampara var etrafta, ne diolar ben gencligimde de boyleydm kadınları cok severdm falan... insan bi kere kasarlasmasn.. en guzeli hic bozulmamak sen seviyeli biseyler yasasan belkı senn acından daha guzel olablrdi, kadınları tanırdın, guzel anıların olablrdi ama diger erkekler gibi ahlaksız olmayısın da senı degerli kılıyo bundan emın olablrsn

• o değeri anlayacak bayan nerde şimdi :(

• türünün son örneklerindensin kızlar peşini barakmayabilir sırf bu yüzden :) çünkü b.r erkeğin ilki olmak çok güzel

1|0
    0|0
    • emin misin :) tam tersi bence başka kriteler var görünüş, biraz fırlama olmak kendini farklı göstermek falan ifade çok önemli aslında ifadede sıkıntı yok ama ilişkiyi başlatamıyorum bir türlü.

• saydığın şeyler elbetteki önemli.. ama senin için bakire biriyle birlikte olmak ne demekse kız içinde öyle..

• bir şeyler yaşamamış kız çok az artık yaşamamışsa zaten beğenilmiyordur. beğenildiği halde yaşamayan da çok azdır ortamı da varsa tabi.

• senin gibi bi erkek olduğuna inananımıyorum:) vay bee:) bi kız için bence kesinlikle problem olmazadı. şahsen ben mutlu olurdum ne güzel geçmişi yok die. özel olurdu..

0|0
    0|0
    • geçmişimde kendi içimde yaşadığım şeyler var. diyorum ya belki daha cesaretli olsaydım neler yaşayacağımı bilemezdim belki ben de farklı hatalara düşebilirdim ancak her zaman yaşamadığından değil yaşadığında pişman olacaksın diye bir laf var yani belki pişmanlığı da mutluluğu da yaşardım daha farklı olsan ot gibi olup hiç bir şey yaşamamaktan iyi olacaktı belki de yine hata hatadır bişey demiyorum kimse için art niyetim de yok ancak diyorum ya sevgilim bile olmaması bazen eksiklik hissettiyo.

• bilmiyorum bir ara düşündüm ancak kendim çözmeliyim belki de zaten birileri de duysun istemiyorum bu pskilolog olayını etrafa malzeme lazım çünkü.

• kimsenin bilmesine gerek yokki. kimse duymadanda gidebilirsin pek ala:)

Erkekler Ne Diyor 6

• kişiliğe göre değişir. herkesin sıkıntıları vardır ama. öyle yaşayanlarında hayatları muhteşem ve sıkıntısız değildir. yaşanmalımı yaşanmamalımı ona birşey diyemem. kızlar heralde yaşanmamış istiyordur. sende kişiliğin gereği olduğun gibisin. eğer bir kişi gerçekten isterse o imkanıda yaratır zaten diye düşünüyorum. yani kafaya koyduysa o işi imkanını bir şekilde bulur.

0|1
    0|0
    • en azından niyetim böyle olmadı diyeyim. erkekler de kızla ilişkiye girmek için imkan yaratabiliyor neticede ancak kızın erkeği baştan çıkarması daha kolay bir şey.

• yok çok kızla çıkan erkeği çekici bulmaz da çıktığı kızları çekici bulabilir

tabiii erkekse :)

0|0
    0|0
  • Çeşitli ortamlarda mutlu olduklarını görmeni mutlu bir hayat kuracakları anlamında değerendirmemiz mi gerekiyor ?

Dediklerini yapmadan da kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan mutlu insanlarda var. İlla ki eve kız getirmek yada başka şeyler yapmak zorunda değiliz. Erkek oldugmuzu başkalarına ispatlayınca mutlu olacagız diye bir kural mı var ?

0|0
    0|0
    • yok öyle değil tabi ancak geri planda kaldığınız sürece değeriniz de olmuyor ya da sizi fark edecek insanlar da olmuyor kendini fark ettiren insanlar da zaten biraz yırtık tipler oluyor.

• Yirtiklara baksınlar. Onlarla ilgilenen bayanlardan iyi es olmaz ama. Kendilerini ayak uydurmak icin zorlarlar ama biryerde daha buyuk sorunla karşılaşırlar. Hayatta neyin nasıl sonuçlanacağını onceden kestiremeyiz. Ümitsizliğe kapılmadan sabretmek daha guzel.

• Benzer yanlarımız çok fazla .. gelecekteki mutluluğunu garantiliyorsun bence ;)

0|0
    0|0
    • soruna cevap vermeyi unutmuşum "özenir" :)

• Emin ol ileride daha mutlu olursun. Herşeyi yaşayıp bitirmek için ömür çok uzun. Bu tecrübeleri ömrüne yayman gerekir ki yaşın 30lara geldiğinde hiçbir şeyden yetinemeyen bu yüzden mutlu olamayan zamanında herşeyi yaşadığı için yaşayacağı onu mutlu edecek hiçbir şeyi kalmamış biri olmayasın.Emin ol o özendiğin kişiler kendi içlerinde ileride çok mutsuz olacak geçmişlerini sorgulayıp duracaklar devamlı..

• Bu arada diğerleri gibi olursan evet mutlu olursun. Ama ileride yaşayacağın mutsuzluğa hayattan zevk alamamaya değer mi ki?

• valla kardeş allah hayırlı insanlar çıkarsın karşınada,bir de şöyle bir şey var ,senin için ilk olacak biri geldiğinde acaba sen onun için ilk olanmısın,bende bundan korkuyorum işte...

0|0
    0|0
    • onu hiç kimse için bilemezsin ancak en azından aklı havada olan kızlardan uzak durursam öyle birine aşık olma ihtimalim daha da azalır ilk olmayabilirim belki ama öncekini unutup beni sevmesi önemli tabi sadece sevgili anlamında söylüyorum bunu.

• Özenir!

0|0
    0|0
    • açık ve net :)

• kızlar için durum farklı ama biraz kullanılmış hissediyorlar kendilerini.

• o kadar da nazik olmasınlar ama :D

Yükleniyor...