Doktor kız olmadığımı anladığında bunu aileme söyler mi?

Selam benim uzun süredir Regl düzensizliğim var. Birazdan doktora gidicez bu gibi konularda simur testi mi ne yapıyorlarmış yani Rahim ağzı kanseri riskine karşı bir test bu testi bakirelerede yapıyorlarmış ama rahim ağzına kadar bir fırça yardımıyla girip salgı alınıyormuş yani kızlık zarını geçtikten sonra(kızlık zarına zarar vermeden) ben kız değilim ama doktora gittiğimde ilişkim yok diyorum, nişanlıyım yakında evlencez ama ailemin kız olmadığımı öğrenmesini istemiyorum. sizce bu konuda ne yapabilirim? Doktor iznim olmadan bu bilgiyi ailemle paylaşır mı?

Güncellemeler:
Doktorla ultrason bölümünde sessizce görüştük benden gizli bir test istedi yaptırdım negatif çıktı. Şuan için problem yok. Umarım evlenene kadar da bir problem yaşamam. İlginize ve yorumlarınıza teşekkür ederim.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Arkadaşım öncelikle seninle doktor arasında bir mahremiyet vardır... O böyle birşey yapmaz da sen bununla ilgili korkunu doktora yansıtma yine de...

0|0
    0|0
  • ailen öğrenir yakında cıranı yakarlar senın yazık ailde bakire biliyo acıdım ya :)

2|2
    4|0
    • sen bakir misin? Ayrıca tek beraber olduğum adamla evlenicem kısmetse 5 ay sonra.

• evet şimdiye kadr hçbi ilişkim olmadı kımseyle

de bişey sorcam Allah uzun ömür versinde nişanlın ölüm var kalım var ölmüs olsa öyle bi durumda ne olursun hiç düsündünmü düşünme zaten bu saatten sonra gerekte yok yanı yazık nasılsa evlenıceksınız evlenıp yapsanız bazı seyleri daha iyi olurdu bakireyim diyipte kendınızı kandırmayın

• hayatta herkes hata yapabilir kimin ne yaşadığını bilmeden yargılama derim ayrıca ben böyle bir olayı suistimal etmedik bizim durumumuz çok farklı 6 senedir beraberiz bir kere yaşandı ve bitti ondan da emin değiliz zaten korkudan birdaha bir şey yapamadık ayrıca Ne oldum dememeli Ne olucam demeli. Benim nişanlımın evlenene kadar yaşayacağına güvendiğim felan yok neler çektiğimi bilemezsiniz hem konu bu değil soru başka sizin cevap bambaşka!

• Ağzı gevşekse ancak söyler. Ona sormadan niye söylesinki.

0|0
    0|0
  • doktora söylememesini söylersin. merak etme anlatmaz ailene

1|0
    0|0
  • doktorla senin aranda ailen ile paylaşmaz. randevu alırken kız olduğunumu söyledin sanki şikayeini söyledin :)

0|0
    0|0
  • iyi rahatsın:)

0|0
    0|0
  • reşitsen asla söyleyemez hasta hakları var aç oku

0|0
    0|0
  • söylemez endişelenme gizli kalıyo onlar

0|0
    0|0
  • bence bi bahane bul doktora gitme, hastayım falan de

0|0
    0|0
  • doktorlar sorun istemez.o nedenle söylemeyecektir.

0|0
    0|0
  • Mal namahremini doktora sergileyeceksin senin gibi kaşarı görmedim hem bozuk hem sergileyen :D

0|0
    0|0
  • baban öğrenirse aynen böyle olabilir dikkat et link

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle teste girip testte bozuldi diyeceksin yada demeyi planliyorsun ama yemez doktor gerektiginde ailene soyler.. Kendini riske atmamak icin

0|1
    0|0
    • hayır böyle bir şey düşünmedim ayrıca çok cahilsiniz bu konuda belli. bir doktor muayenede kızlık zarının hangi şekilde yırtıldığını tespit edebilir incee bi çubukla bir kere yaşanmış ilişkiyi hatta birçok kez yaşanmış ilişkiyi bile ayırt edebilir o yüzden böyle basit numaralara girişmem zaten düğün tarihim belli kısmetse evlenicez neden doktora suç atayım.

• Mal namahremini doktora sergileyeceksin senin gibi kaşarı görmedim hem bozuk hem sergileyen :D

• hayır, paylaşamaz.

0|0
    0|0
  • Doktor bakınca anlar o kesin. Ama ailene söyler mi onu bilemem.

Bahsettiğin konuyu şu şekilde halledebilirsin. Önceden muayene olacağın doktoru ara veya yanına git. Ve ailene bu durumu iletmemesini rica et. Eminim ki anlayışla karşılayacaktır.

En garanti yol bu. İşini şansa bırakma...

0|0
    0|0
  • gerdek geceniz büyülü olmayacak.

0|0
    0|0
  • Hasta doktor arasındakiler başkalarına bildirilmesi suç diye biliyorum ama asıl takıldıgım konu kaç yasındasın nıye aılenle gıdıyorsun doktora?

2|0
    0|0
    • 24 yaşındayım durumum acil ve yalnız gidemeyecek kadar kötüydüm. Aciliyeti olan bir durumdu.

• Acil şifalar diliyorum sana geçmiş olsun

• eğer ailen doktora bizim kızımız bakire mi diye sorarsa doktorlar doğruyu söylerler o zaman kız olmadığını söyler sen söyleme desen bile doktorlar yalan söylemezler doğruyu açıklarlar

0|0
    0|0
  • doktor ailene bunu açıklar

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• söyleyemez yasak

3|0
    0|0
  • Bu tarz durumlar hasta/doktor arasinda kalir. Aciklama yapmazlar. Cok korkuyorsan doktordan rica et. Doktor basina bir sey gelmesini istemez. Millet cocugunu olduruyor bu yuzden. Doktorlar da salak degil sonucta. Boyle bir seye sebebiyet vermek istemezler. Al sana basa bela yani.

Yalniz git bence. 18 yasini asmissin.

2|0
    0|0
    • Durumum kötüydü tek gidemezdim neyseki hallettim yorum için teşekkürler.

• Gecmis olsun canim. Kendini gerdigine degmedi :-).

• 18 yaşını aşmıssın.Kendin git ve böylece problem ortadan kalkmıs olur.

0|0
    0|0
  • Eyer utaniyorsan niye ilskiyi girdin? Bir sene daha beklemedinimi ya sen ayleni bosver sen asil alah nasil hesap vericene dertet bence

0|0
    0|1
    • Eyer değil Eğer Ayle değil Aile alah değil ALLAH dertet değil Dert et ve sorum bu değil insanların ne yaşadığını bilmeden yargılama hele kendi geleceğinde ne yaşayacağını bilmeden Asla!

Yükleniyor...