Saçımı kestirdim diye erkek arkadaşım benden ayrılabilir. Ne yapmalıyım?

saçlarımı kestirdim ve erkek arkadaşım bana çok kızdı kendimi senin yanında garip hissediyodum sen benden kalıplışın diye şimdi bide saçlarını üçe vurdurdun iyice garip hissedicem gay gibi dolaşırız artık dedi ben kısa saçı seviyorum yakıştığını düşünüyorum böle daha sağlıklı uzuycanı düşünüyorum kestirdim ben yadırgamadım ki eskiden de kullandım böle bi saç kısaca erkek arkadaşım saçımı kestirdim diye benden ayrılabilir akşam konuşucaz.

Güncellemeler:
tamam bi bayan olarak biraz aşırı olmuş olabilir ama bölel daha sağlıklı biçimde uzıycak ayrıca benm tipim için benimle çıkıyosa hiç çıkmasın zaten ona da söledim ayrılırsada kendi bilir ama ben napıcam? çok şey paylaştık nasıl unutucam:(
dürüstlüğünüz için teşekkür ederim ama keşke yorum yaparken biraz daha düzgün cümleler kursaydınız zaten moralim bozuk canım sıkkıında sayenizde kendimi hiç iyi hisseetmişyorum ve bidaha bu siteye giricemi sanmıyorum

0|0
19|22

En İyi Erkek Görüşü

• yani bır bayana kısa saç yakışmaz sonucta ama şu kadarını söylıyım en azndan ömründe bır kere de olsa her insanın saçlarını br kere kısa veya sıfıra vurdurması gerekır dedıgın gıbı yerıne daha saglıklı daha gür çıkması için o yüzden sen dogru olanı yapmışsın ama tabıkıde alışkanlık haline getırmemen şartıyla bir erkegın önem verdıgı seylerden bırısıde kadının saçıdır ama o erkek arkadasın yanlış yapmış yanı sonucta bır ılıskıyı bıtırmek ıcın bır sac asla bahane olmamalıydı dıye düşünüyorum boşver sen iyi bir insan olduktan sonra ondan daha ıyısını bulursun merak etme ayrıcada unutma konusuna da değinecek olursak eger . senden ayrılırsa tabıkıde unutmak zor olmayacak ama fazla yalnız kalmayarak arkadaslarınla vakıt gecırerek baska seylerı düşünerek ve yahut ta kendine farklı sosyal aktiviteler edinerek bir yol katedebilirsin diye düşünüyorum. tabı onunla ılgılı resım ve mesajlarda dahıl herseyı sildikten sonra herşeyi.

0|0
    0|0
    • enteresan tarafı beni aradı ayrılmak istemediğini beni sevdiğini vs söledi ama ben ondan ayrılmayı düşünüyorum beni beğenmediğini bildiğim biriyle yapamam ki benya kendimi çok kötü hissediyorum:(

• bak hatasını anlamış demekki tabıkı ona da sen kararını vereceksın ben asla cıftlerın ayrılma taraftarı degılım cunku ınsan bu devırde kalbının dıger yarısını cok zor bulabılıyor. amma ve lakin artık içinde ona karşı brseyler hıssetmıyorsan ve ilerde yine dış güzelliğinle ılgılı takıntı yapıcagına inanıyorsanda sen bılırsın ...

Erkekler Ne Diyor 21

• o conner da böyleydi sanırınm. ama onun sevgilisi yoktu sanki :p

0|0
    0|0
  • Eğer ilkkez denk geliyorsa ayrılmaz herhalde. Neden onca emek verlimiş bir birliktelik bir saç bahanesiyle bitsinki.? Yazık değilmi.? Kusura bakmayın ve çok özür dileyerek yazıyorum eğer yoruma açık biriyseniz arkadaşınızın gay tarzındaki benzetmesi biraz görüntü itibariyle gerçeğe çok yakın bir açıklama. Ve sade bir vatandaş olarak söylüyorum bencede yakışmamış fakat tercihinize saygılıyım. Hayırlı günler.

0|0
    0|0
  • Size bakış açısı çok garip, hele lafı dolaştırmadan bazı benzetmeler yapması olağan dışı...
    Birinin arkadaşınıza dış görünüşten, başkalarının ne düşündüğünden çok kendinin sizin yanınızdayken ne hissettiğini sorması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • sende bu tip varken

eaaa

yani sende bu tip varken yenisini bulursun.üzülme

konsept: çevir kazı yanmasın

0|1
    0|0
  • seni seven böyle kabul etmeli.saçın için seni bırakacaksa sktirsin gitsin.

1|0
    0|0
  • Vanillalatte nin dediğinin aynısından

1|0
    0|0
  • sabah sabah seni görmem iyi olmadı aq. Nişanlın hala duruyosa gay

0|1
    0|0
  • Şakamısın sen ? 3 e saçmı vurulur ? Arkadasın haklı

0|1
    0|0
  • oha ya demekki var ozaman onda birşeyler hemen uzaklaş ondan

0|0
    0|0
  • saçlarımı üç numaraya vurdurdum dan sonrasını okumadım kız sacı 3 numara olurmu yav

0|0
    0|0
  • bide top sakal bırak..tam olsun..

naptın bacım sen ya :(?

0|0
    0|0
  • kız dedigin sacı uzun olmalı ama yakısmıs sanada bu model yani

0|0
    0|0
    • hayret koca sitede bi sen beğendin sanırım senle ben biraz garip yaratıklarız

• sende kesmeseydın

0|0
    0|0
  • Değişik olmuş bayanlarda kısa saçı severim ama bu kadarıda fazla olmuş :S

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına hak veriyorum resmi gördükten sonra özelikle :)

0|0
    0|0
  • Saçını 3'e vurmanın amacı ne?

0|0
    0|0
  • yinemi sen alın bunu burdan.

0|0
    1|0
  • ne yaptın böyle hacı nasıl kıydın kendine öyle

0|0
    1|0
  • sen bir kaç saat önce soru sormmaışmıydın ? ayrıca istemiyors ayrıl sen

0|0
    0|0
  • yakışmış bence

0|0
    0|0
  • aklıma düştü bayanlar erkekte 3 numara saç ve kirli sakala hasta sende bir kirli sakal bırakırsan gözde olursun :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 19

• seni saç şeklin yüzünden terkedebilecek bi adamla zaten beraber olma kuzum ya ... ne demek gay gibi dolaşırız seni yüreğin için sevsin dışardan bakan insanlar ne düşünür diye yaşayan insanlar ne bileyim bana ters geliyor. . akşama konuşucaz demişsin düzgünce bunları ona da söyle ve sakın alttan alma derim o ne yaptım ne düşündüm desin biraz ... çok ayıp etmiş ...

0|1
    0|0
  • bi saçtan böyle sorun çıkarmaması gerek kesinlikle

1|2
    0|0
  • yine vanillatteye katılıyorum :)

1|2
    0|0
  • kendisi bencil adam birde seni suçlayıp üste çıkmaya çalışıyor ... böyle bir tavırdan kendine güvenini kaybetmemelisin bence ... erkek arkadasının kendine güveni yokki dışarıdan insanların nasıl düşündüğüne o kadar önem veriyor sonuna kadar haklısın üste çıkmasına da izin veme sakın sonra her dediğinin yapılacağını düşünmeye başlarsa isteklerin sonu gelmez

0|0
    0|0
  • bi kıza 3 numara saç yakışıyosa o kız gerçekten güzeldir takma bence onu

2|0
    0|0
  • insan gönlüyle sevmeli gzüyle değil.Gzüyle olnca boyle oluyor bi değişiklikte birakmmayi seçerler seni kendin gibi oldgn gibi kbl etmeli,ama ne yazk ki erkeklerin bi çogu yanina yakişani isterler gnlüne yakişani değil :)

2|0
    0|0
  • sağlıklı uzaması için evet kökten kesilemsi lazım:) ama erkekler uzun saç sever tiple alakası olan birşey değil sen ilişkini zora sokmuşsun bence :) ben kısa saç hastasıyım içi içimi yer ama saçımı bir milim kestiremem belimden aşağı saçlarım dümdüz fönle herkez hayran bana :) bütün erkekleri ve sevdiğimi hayan bırakmak varken neden kendi zevkimi tercih edeyim? rus bi küçük kızın saçlarını örüyorlardı nasıl canı yanıyor ama gıkı çıkmadı ve dönüp bize acı ve gözyaşı yoksa güzellik yok demişti :)

0|0
    0|0
  • Tepkisine bak ya? Bence sen ayrıl. Seninle dış görünüşün için mi beraber yani? Ettiği laflara bakar mısın,hala neden üzülüyorsun bırak ne hali varsa görsün.

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın saçmalamış. bence kötü gözükmüyorsun. ben severim kısa saçı bayadır da seninkinden üç parmak kadar uzun kullanırım. nedir bu güzellik kalıplarına takıntılık anlamam. şöyle olursan, böyle olursan, makyaj yaparsan güzel giyinirsen, uzun saçlı olursan güzelsin gel yamacıma aksi halde git. ben giderim.

0|0
    0|0
    • bende ayrılmayı düşünüyorum açıkçası ama kendimi o kadar kötü hissediyorum ki şuanda anlatamam:(

• saçların için gelen kötü yorumları takma kafana. tatlı bi yüzün var. iyisin.

ama erkek arkadaşınla meselen ne olacak onu bilmem. zor bi karar, nasıl unutursun bir şey diyemem. ama ne yapacaksan kendine yüklenmeden yap.

• Sakıncası olmazsa görebilir miyim ben de merak ettim resmi ama bu tamamen sana özel birşey sen kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle yaparsın ister uzatırsın ister kazıtırsın hı gay gibi hissediyosa durmayabilir yanında yani zorla tutan yok onu giderse bile hiç üzülme bence

• Sanırım yeni üye oldun ve bizimle paylaşmak istedin ama.Çok özel idari işlere pek karışmam insanın hayati kararlarını kendisin vermesi taraftarıyım.

0|0
    0|0
    • ama bi yorum yap

• Nedir bu erkeklerin Gay olma korkusu onu anlamadım.Bulacak ve seni rencide edecek başka bişey bulamamışta öyle demiş.Hayat senin hayatın kimse kimseye karışamaz en azından nikah olmadıktan sonra o yüzden ne yapacağına sen karar ver.

• bu kadar yorumun içinde bi senin yorumun mantıklı geldi sağol desteğin için ayrıca seninle aynı fikirdeyim bişiyden korkuyosa bilinçaltı böle işliyo demek ki

• tatlım derdin ne sevgilin var başka bir erkek olsa inan görüşmezdi bile o seni seviyor ama o bence haklı yanımda kadın gibi bir erkek istemem hormanlarımı harakete gecirecek erkekk gibi erkek isterim

0|0
    1|0
  • kurban olurum sana ben. 3 numara saç hep benim de hayalim olmuştur. ne kadar bağımsız ve özgür biri olsam da çalışma hayatım buna elverişli değil, yabancı ülkede olsam kesin yaptırırdım. Ama tuhaf gözle bakarlar burada.

0|0
    0|0
  • Ayrıl diyorum kime diyoruum

0|0
    0|0
  • Yakismamis ama beyb. Ceske yapmasaydin boyle bi cilginlik.

0|0
    0|1
  • Tatlım hiç moralini bozma. Seni tpine gore seçtiyse ztn bırak gtsn sevse brakmaz. Akışına bırak. Sen yakıştıgını dusunuosan bırak isteyen istediqini desin.

0|0
    0|0
  • olan olmuş bi kere olmadı peruk tak :D ama saç için de terk etmeyeymiş eyimiş

0|1
    1|0
    • Bak takiptesin.. Nasıl bir ciddi cevplar vermeye çalışma havaları ciks tavırlar.. :D Aslına dön eksiyi basarım fdsjhg

• lahnnnnnnn dilini yumrukladığım eksileme !

• Ben zayıf biriyim,keşke senin gibi güzel bi yüzüm olsaydı haa bu arada benim de kulaklarım büyüktürrr heee :DSaçlarımı toplamayı sevmem :D Ama sen rahat raahat toplayabileceksin yya da kestirebileceksin.Ben o tarz saçı uygun kıyafetle birleştiğinde çok seviyorum.İstersen bohem takılabilirisn,değişik sarkıntılı tek kulaağa takılan küpeler takabilir,uzun hırkalar giyebilirsin.Gözlerini ortaya çıkarabilirsin.Çok değişik stiller deneyebilirsin.Rockçı gibi giyinebilirsin,o zaman aşırı özgüvenli görünürdün:) Deri ceket falan,saçının bi kısmını Rihanna gibi daha da kısaltırdın. Erkek arkadaşın hakkında yorum yapmaya bile değmiyor şu anda biliyor musun? Yanii ayrılırsa senin adına sevinirim.Sonuçta sen onu belli kalıplara sokmadan severken o sen saçını kestin,kendi adına büyük bi adım attın diye destekleyeceğine bi de seni beğenmemezlik yapıyor.Gay gibi hissediyorsa gitsin kendine erkek arkadaş bulsun,özüne dönmüş dingil işte:))

0|0
    0|0
  • hemcınsımsın dıye soylemıyorum cok hos ve guzel yuzun var yakısmıs sanırım arkada fotograflarda kküt halınde sacın var yakısmıs begendım yanı ama küt halınde olsa cok super bır kız olurmussun sen dıgerlerının ne dedıgıne bakma sen kendın ıcın onemlısın bırak erkek arkadasın begenmezse begenmesın o kaybeder sen degıl kı zaten eger sacın yuzunden ayrılacaksa hıc durmasın hemen ayrılsın bugun o yuzden ayrılan yarın sacma bır nedenden ayrılır bunlar kucuk seyler yanlıs anlama mıllet neler yapıyorda adam sevgısınden dolayı ayrılmıyor sen bence gıt yoluna ayrılmasa devam et ama ayrılırsa hııc dusunme ısıne gucune bak ıyuı olmus mesela benım yapmaya cesaret edemedıgımı sen yapmıssın aferın kız sana ;))

0|0
    0|0
    • kendimi şuanda hiç iyi hisetmiyorum ama sölediklerin için teşekkür ederim

• kendimi senin yanında garip hissediyodum sen kalıplısın benden diye şimdin aıs hissetmemi bekliyosun gay gibi dolaşırız artık hiç yakışmış mı hiç begenmedim güzel olmamış falan dedi bağırarak söledi ve başka bisürü şey daha aslında ayrılmak istemiyorum ama sanırım böle olucak:(

• boyle dedıyse 1 dk bıle durma yanında

• güncelleme yap, soru sor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...