Penis boyuna neden bu kadar takıyorsunuz yoksa siz gay misiniz?

Yani penis boyuna takanlar nerden biliyorsunuz sizinki küçük veya büyük..Yani başka erkeklerinkine bakıp söylüyorsanız siz bir nevi Gay oluyorsunuz bence.Şimdi azçok biliyorum onuda kabul etmeyip biz bakıyoruz ama aktif/pasif olayına girersiniz birde.Şunu kabul edin bir başka erkekle mukayese ediyorsanız.Siz acık öylesiniz

Yorumlarınızı alalım

0|0
2|33

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bu yaşıma kadar gördüğüm tüm kadınlar,kızlar karşıdan gelen hemcinslerini baştanaşağı süzer ne giymiş,saçını nası yapmış kotu poposuna oturmuş mu,mini etek yakışmış mı göğüs dekoltesi var mı vs vs vs ve ona göre kendi giydiğiyle kendi güzelliğiyle karşıdakini hemen mukayese eder, e senin mantığına göre sizler de lezzosunuz öyle mi? Bu nası bi mantık? Karşıdakinin penisini gördüğünde onun mıçına girmesini istersen gay olursun boyutuna bakınca değil, hadi cahilsin anladıkta bari bunu doğruymuş gibi aktarma burda totoş

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Bence çok sert bir yorum ve bakış açısı olmuş bu. erkeklerin penis boyu takıntıları bence de saçma ama bu durum biraz da toplum yüzünden değil mi sence? aynı durum bu kadar belirgin olmasa da kadınlardaki göğüs ölçüsünde vardır mesela. Çok küçük göğüslü kadınlar içten içe bunu dert ederken iri göğüslü kadınlar bol dekolteleriyle göğüslerini gere gere dolaşırlar değil mi? Diğer yandan konu sekse gelince sohbette bazı kadınların ilk sorusu "seninkisi iri mi" dir ve bunu bilen erkek de elbette penis boyunun çok önemli olduğunu düşünecektir. Velhasıl bu takıntıyı gay'likle örtüştürmen çok yanlış ve ağır bir eleştiri olmuş.

0|0
    0|1
  • Genelde erkekler p*rno ağırlıklı görüntülerde sadece kadının genital yerlerini değil erkeğinde genital yerlerini görüyor olmaları neticesinde kendiliğinden açığa çıkan bir yorum olduğuna inanıyorum. Of be o ne ya öyle makinaya bak oha gibi. kelimeler izlemeya bağlı olmakla birlikte şaşkınlık esnasında izleyenlerin ağzılarından öyle cümleler dökülüyor olabilir. :-))))

0|1
    0|0
  • Alakasız paylaşımlar :) Ben takmıyorum kimse görerek evlenmiyor onunla nasıl olsa

0|1
    0|1
  • ya bı erkek bı erkegın seyıne bakıyo dıye gay olmaz bız erkekler yanyana gelıp sıdık yarıstırırz kım uzaga ısıyo dıye sonra ıkı bayan arkadas bulursak yan yana ılıskıye gırerız gurupmu dıyosunuz artık sonra af edersın seyımızde yanı arkada yada onde kıl donmesı cıban falan olsa arkadasımıza cıkartırız yanı bız erkeklerde oyle problem yok bırbırımıze acarız yanı

0|0
    0|2
  • penis boyuna takan erkeklerde vardır ama şunuda unutma o boy olayına takılıp ay beni memnun etmedi içime giren neydi öyle incecik bişeydi diyip sevgilisini,kocasını bırakanlarda siz bayanlar oluyorsunuz. böyle bir psikolojiye sürüklediğiniz erkeklerde napsın boy olayına takılıyo." beni bırakırmı, terk edermi, vs.. gibi"

0|0
    0|1
  • Bi erkeğin erkeğe bakması kadının kadına bakması onun avretini merak etmesindendir yani karşındakine bakması meraktansa bi şey yok zaten ama zevk almmak için bakıyorsa orada bi eşcinsel duygu vardır

0|1
    0|1
  • Alışınmı kuvvetli verirşinmi sen onu söyle , penis boyu önemli değil.

0|0
    0|1
  • Penis Boyu Kişinin Kendi Sırrıdır.. aleni olarak paylaşması onun ne kadar basit olduğnu gösterir.. sen nasıl bir bayanı merak ediyorsan bırak o da seni merak etsin...

0|1
    0|1
  • penis boyuna hiç takmam damını mamını dagıtırım senin.

0|1
    0|0
  • Sizde baskalarının vajinalri hakkında yorum yapınca lezbiyenmi oluyonuzvalla hiç öyle bir takıntım olmadı gayet memnunum enindende boyundan da ve memnun olmayan kadinda olmadı hiç onemli olan işlevi

0|0
    0|1
  • bence senin bu konuda seninkiyle bir sorunun olabilir diye düşünüyorum,erkeklerin fazla takıldığı bir konu olduğunuda sanmıyorum.

0|0
    0|1
  • biz böyleyiz. take it or leave it hemşire

küçükken de kim daha uzağa işeyecek yarışmaları yapan bir cinsiyetiz biz. siz hiç yaptınız mı böyle bir şey hayır.

siz de rekabet ruhu zayıf

1|0
    0|2
  • bu konuya akşam detaylı yorum yazıcam,ama şunuda kabul et gay may hikaye,erkeklerin çükleri hakkında konuşmak hoşuna gidiyo:)

0|0
    0|1
  • onlar kafayı yemıs hıc oyle huylarım olmadı var mı var dewammmm...

0|1
    0|1
  • Erkekler sadece bu konuda değil ki her konuda öyle.

Araba alırken ilk dikkat ettiğimiz şeyler silindir hacmi valf sayısı vb.

Bilgisayar alırken CPU hızı FSB hızı gibi değerler

Yani erkekler rekabete ve mücadeleye programlanmıştır:D

0|0
    0|1
  • kimse kimsenin seyine bakip kucuk veya buyuk demiyor. On yargili olma.

0|0
    0|1
  • yaş kaç senin yaa.. 14 falanmı

0|1
    0|2
    • Yok bea ya.Ne 14ü..Kundaktayım daha :))

• inan şaşırmam...erkekler hakkında düşüncelerine baksana yaa...

• kadınlarda genelde vajinalarının şekline çok takıyorlar özelikle dudakları sarkık oldumu içi geniş oldumu taktıkça takıyorlar cerahi müdaheleye kadar gidenler var bu sebeplerden şimdi siz ne olyorsunuz sorması ayıptır :)

0|0
    0|2
  • eşşeğinki kocaman ama köyün delileri sikiyo :D

0|0
    0|0
  • kıza göstersek abaza olacaz..kimseye göstermiyom ben.

0|1
    0|1
  • yok öyle bişey memnunum

0|1
    0|1
  • zencinin birinin ayağı kırılmış 6 ay bastonsuz gezmiş pzvnk..

gelde takma

:)))

0|1
    0|2
  • gay.avi kaçıın

0|0
    0|1
  • Bu sözler çok iddialı ve ağır sözler:p

Böyle sorunu olanlar neler yazacak bende merak ettim.

0|0
    0|2
    • Gerçek bu p*rnolara bakıp bakıp böyle hayallere kapılan çok.

• P*rnolara bakıp sonrada seks hayatına geçen erkekler ne etsin peki.Tam bir hayal kırıklığı olur.O filmler kurgu.Haplarla ilaçlarla estetik vs herşeyiyle kurgu.

• maaalesef haklısın ama kızlar artık sadece bizi gömediği için kıyaslama yapacaklarını düşünüyoruz

0|0
    0|0
  • Birçoğumuz ergenlik döneminde birbirimizle mukayese etmişizdir.. Yetişkin iki erkek kalkıpta birbirininkine bakmaz yada mukayese etmez zaten..

0|0
    0|0
  • siz memelerinizin boyunu niye takıyorsunuz? yoksa siz lez misiniz?

0|1
    0|1
  • Yani başka erkeklerinkine bakıp söylüyorsanız siz bir nevi Gay oluyorsunuz.. demişsin ama bunun gay likle ne alakası var bu bi mukayesedir. sen başka bir kadının göğüsüne bakıp çok küçük yada çok büyük deyince lezbiyen mi oluyosun?

senin mantık ona çıkıyor?

0|2
    0|2
  • bütün kızlarında eşcinsel olması lazım sana göre ozaman.dışarda her kız birbirini baştan aşağı süzüyor çünkü

1|0
    0|2
    • Sizinki gibi çıplak süzmüyoruz en azından p*rnolara bakıp

• ne alakası var dışardaki kadınların yüz güzelliği,saç,makyaj,göğüs dekoltesi,kalça genişliği gibi şeylere bakmıosunz sanki:D

• Cok gereksiz birşey olmuş. O zaman bütün kızlar da lezbiyen. Cünkü birbirlerini sürekli süzüyorlar.

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...