Aids in bulaşma yollarından anlayan var mı birseyler sormadan?

Bir iki sorum olacak anlayan varsa çok memnun kalırım ötesi doktora gidicem ama

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kan yolu kan alış verişi cinsel temasla vajinal sıvı sperm bulaşır ( hastanede ine enjektör batması genelde sağlık çalışanları başınına gelir)
    HIV/AIDS şu yollarla da 'bulaşmaz':
    El sıkışma, deriye dokunma, okşama, kucaklama, sosyal öpüşme,
    Tükürük, gözyaşı, ter, aksırık, öksürük, idrar, dışkı,
    Yiyecekler, içecekler, çatal, kaşık, bardak, tabak, telefon vs.
    Tuvalet, duş, musluk, yüzme havuzu, deniz, sauna, hamam vs.
    Sivrisinek ve diğer böceklerin sokması
    HIV pozitif bir kimse ile aynı ortamda kedi, köpek ve diğer hayvanlarla birlikte
    yaşamak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sor cevaplayim ne bilmek istiyorsun

0|0
    0|0
    • Ben şimdi AVM nin tuvaletine gittim cisimi yaptım sonra klozetin taharet muslugunu açmak için klozetin yanındaki kolu cevirdim akan su ile penisimi sildim o kola değip penisime degdirdim orayı ekleyip penisime surdugum için orda aids ya da hepatit falan varsa ban gecermi

• elleyip

Erkekler Ne Diyor 4

• Sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • saçma gelebilir ama ciddiyim ben şimdi AVM nin tuvaletine gittim cisimi yaptım sonra klozetin taharet muslugunu açmak için klozetin yanındaki kolu cevirdim akan şu ile penisimi sildim o kola değip penisime degdirdim orayı elleyip penisime surdugum için orda aids ya da hepatit falan varsa bana gecermi

• takıntı yapma bence ama hepatit b aşıların var mı? her zaman önemli aşılı olmak.

• aynen b aşım var c nin zaten aşısı yok c kan yolu ile bulasiyormus zaten hiç desen dışarıda en fazla 5 dk yasayabiliyormus oda kan ve cinsel sıvı ile idrar falan la gecmiyormus orda cinsel sıvı olsa bile mikrop olmuştur diye düşünüyorum hepatit c içinde kan olsa biri oraya neden kan degdirsin ben ellesem bile sonra elimi durulayip penisime surdum

• Sorun ne ahbap

0|0
    0|0
    • saçma gelebilir ama ciddiyim ben şimdi AVM nin tuvaletine gittim cisimi yaptım sonra klozetin taharet muslugunu açmak için klozetin yanındaki kolu cevirdim akan şu ile penisimi sildim o kola değip penisime degdirdim orayı elleyip penisime surdugum için orda aids ya da hepatit falan varsa bana gecermi

• Öyle yim valla moralim bozuk orda kan ya da cinsel sıvı yoktur dimi

• Yoktur dert etme o yolla bulasma olasigi cok az

• Buyur sor

0|0
    0|0

• Kafayı yemek yerine test yaptırsana kardeşim

• o testlerde belli bir süre geçmeden yapılmıyor erken test yapan yerler var ama İstanbul'da

• Birlikye olmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...