Bekaret testine tabi tutulmak?

Arkadaslar merhabalae diliyorum öncelikle. Aranizda kızlık testine tabi tutulan hemcinslerim var mi? Ya da teste tabi tutulan birine sahit olan erkek üyeler?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• büyük konuşmak istemem ama %99.9 oranla reddedeceğim testtir kendisi. iğrenç buluyorum.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• kadınlar için son derece aşağılayıcı birşey. yasal tecavüz gibi birşey. yasal olarak yasak zaten. bir kadının hayatı kendi hayatıdır sonuçta. kiminle ne yaşadığı da kendisini ilgilendirir

2|0
    0|0
    • Bence de oyle haklisin

• bu bekaret olayını bir kenara bırakmak gerek. sonuçta herkes bir hayat yaşıyor ve yaşadıkları için hiçkimseye hesap vermek zorunda değil

• Yıllar önce çok eskiden tanıdığım bir kızın böyle bir hikayesi vardı.

0|0
    0|0
    • Kizin akibeti ne oldu sonra

• Auuuuu dogruyu soyle bisey yaptıniz miydi😂

• sorduğun soru yolundan çıkıyor gizli

• Anlaşılır mi anlaşılmaz mi? Onu mu merak ediyorsun?

0|0
    1|0
    • Hem o hem de kizin ruh halini

• Ruh haline gelince kimisi bu yüzden bunalıma bike girer. Kimisi aldırış etmeden yasamaya devam eder. Kimisi ben nasıl evlenicem telasindadir. kimisi kendi ayaklarının üzerinde durup güçlü kalmayı yeğler. Kimisi sevgili edinir konu evliliğe geldi mi bakire olmadığını söyler. Erkek seviyirsa kabul eder. Kimisi düğünden bir gün önce diktirir. Gibi

• Haklisin

• Valla beni kızlık testine tabi tutan biriler oldu hiçbirini eli boş göndermedik allaha şükür :D

0|0
    0|0
  • Senin basına mı geldi yoksa 😆

0|0
    0|0
  • Çok ayıp çok.

0|0
    1|0
    • Nicin ayip arkadasim gunumuzde yasani iyor butun bunlar dogrulugunu yanlisligini tartismiyorum

• Kurban alırken bunda hastalık var mı diye sormakla aynı bence.

• yokkk

0|0
    0|0
    • Yoksa nicin mesgul ediyor isin beni

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet ben sahit olmustum bir kere

0|0
    0|0
    • Noldu kiz olayi anlatir misin biraz

• O test kolay değil her onune gelene yapmazlqr

0|0
    0|0