Ben temizliğe önem veren birisiyim?

ilişkiye girdim zaman condom kullanmasını sevmiyorum haftada 2 kere elma sirkesi ile yıkıyorum vajinamı sizce faydası var mı siz ne önerirsiniz?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tiner ile yıkayıp kibriti çaksan daha temiz olur. Böylece milletle kafa bulmazsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sakın sirke kullanma o bölgede. Florasını bozarsın o bölgenin. Sadece özel intim losyonlar kullanabilirsin o bölgede.

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu ve tuz ruhunu karıştırarak karışımın içinede 2 damla sülfirik asit ama 2 damla bak !! onu önce gargara yap sonrada yıka... elma sirkesi ne ya

1|0
    0|0
  • ilişikide yüzeysel temizlik bir işe yaramaz , bedenin derinlerine inan temasları engelliyemezsin kondom sart

0|0
    0|0
  • Elma sirkesini bilmem de

Condom olmadan olması iyi evet et ete değecek

0|0
    0|0
  • ha ha ha koptum yaaa elma sirkesi ne yaaa? limon tuz zeytin yağı da lazım seninkine :D

0|0
    0|0
  • Tuz ruhu dök

0|0
    0|0
  • faydası yok

0|0
    0|0
  • Kondom kullan yoksa hasta olup ölürsün. Sirke senin vücudunu bozabilir, çok kurcalama; yapma öyle şeyler

0|0
    0|0
  • çok titiz bir kızla sevişilmez bence o nu yapma bunu yaptın mı elli soru sikesin mi kızı sorulara mı cevap verek insanız la bizde gelmeyin üsütümüze bu kadar -.-

0|0
    0|0
  • et ete degecek

0|0
    0|0
  • haklısın bende hiç sevmiyorum et ete değecek

0|0
    0|0
  • Evli değilsen o muhakkak kondom diyorum

0|0
    0|0
  • bence en iyi temizliği kezzap dök 5 dakika beklet iyi temizler

0|0
    0|0
  • tuz ruhu kullan *

0|0
    0|0
  • temizlik cok önemlidiri bencede

0|0
    0|0
  • condom la temızlıgın ne alakası var?

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu ile yıkamaya başla bence :)) Daha temiz kokar :))

0|0
    0|0
  • Temizlik iyidir bende kil gordum mu hmn tras ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç bir şey sürme zarar verirsin.

0|0
    0|0
  • vajinada yararlı bakteriler de var. onları öldürürsen asıl sıkıntı çekersin. günlük duşunu alman temiz çamaşırlar giyinmen ve alt tarafının çok nemli olmamasına dikkat etmen yeterli. fazlası yarar değil zarar verir.

0|0
    0|0
  • Mikropların kırılmasını sağlayacaktır, bunun yanı sıra vajina için özel jeller var onlardan da tavsiye ederim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...