Kilodumun ustunde?

Arkadaslar biliyorum cok sacma bir soru ama nedenini merak edip soruyorum. akintim fazla oldugu icin Kilotumda hep beyaz sivilar oluyo yapiskan biseyler oluyo bende bundan rahatsiz oldugum icin hergun kilodumu degistiririm hatta gunde iki uc kere degistirdigimde oluyo gecen gun yine degistirdim kilodumu yerde unutmusum ve odamdan ciktim salona gittim biraz orda tv falan izledim derken uykum geldi odama gidiyim dedim yerde unuttugum kilodun ustu karincalarla dolmus kilodun rengi bile gozukmuyodu karincalardan normalde evimizde karinca arasan bulamazsin bile yani gorunce sok oldum hemen kilodu bir cubuk araciligla tutup cope attim karincalarla beraber cok sasirdim neye gelmis. Olabilir karincalar? Vajinamda hic koku yok ki surekli degistirdigim icin koku olamazda zaten ama akinti cok fazla geliyo beyaz beyaz buna gelmis olabilirler mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar soruyu yalnis anladiniz mantar falan degil kadinsal hormonlardan dolayi geldigini soyledi doktorum zaten bana ben akintinin nedenini sormuyorum karincalar neye gelmis olabilir onu soruyorum?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bir şeker değerini ölçtür.
    Şeker hastalığının ilkel çağlardaki tanısı, kişinin idrarına karıncaların gelip gelmediğine göre yapılırdı. Çünkü kişinin kanındaki şeker parçalanamayıp, idrarla atılır. Akıntıya, kandan ozmosla geçen şeker miktarı ne kadar olur bilmiyorum ama sen her ihtimale karşı bir ölçtür derim.

0|0
    0|0
    • Cok mantikli hic nu yonden dusunmemistim tesekkurler

• Şeker değerine bir baktır. Ben bununla alakalı olduğunu düşündüm. Farklı birşey olacağını düşünmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 15

• Mantar var. Yanında rakı aç

0|0
    0|0
  • Zombi karınca onlar, kilot düşmanı ne güldüm ya :)

0|0
    0|0
  • Şekerli ise normaldir.

0|0
    0|0
  • Ovv besin kaynağı oldu bu iş. 😂

0|0
    0|0
  • erkek karıncadır onlar fanteziye gelmişlerdir :)

0|0
    0|0
  • karincayiyen besle karsim :D

0|0
    0|0
  • senin o gittiğin doktorda kafayı yemiş sende beyaz sıvı akıntı geliyorsa rahatsız edici bir durum hiç hoş değil ve zaten kilodunu ulu orta yere bırakan bir kızdan da ne karı olma yolu beklenir nede temiz olması midem bulandı gerçekten yaa

0|0
    0|0
  • Demek şekerli bir tadı var karıncalar gelmiş ha :D

0|0
    0|0
    • Cok korkunc gorunuyodu ama gorunce sok oldum hic o kadar karincayi bir arada gormemistim

• Kan şekerin yüksektir

0|0
    0|0
  • Kan şekerini ölçtürmende yarar var. Tahminen şekerin yüksek çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • Karincalardan ne istedin hain katil

1|0
    0|0
  • sen o kokuyu alamazsın ama karıncalar alır

0|0
    0|0
  • kokuyu sen anlamazsın onlar anlarlar neyse karıncalar işi biliomuş gene :)

0|0
    0|0
  • akıntının tadına gelmiş olabilirler cok tatlı bir kokusu varsa kilotundaki sıvının bence öyle

0|0
    0|0
  • çılgın kız karıncaları coşturuyor

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aha babaan ataan soka girdim anasini satiyim o nasil is oyle gi😲

0|0
    0|0
  • Mantar enfeksiyonu canım.. Hemen kadın hastalıklarına görün..

0|0
    0|0
    • Bendeki mantar degil ayrica akintinin nedenini sormuyorum karincalar neye gelmis olabilir onu soruyorum

• Dönemsel olabilir bu ama devam ederse kadın doğuma git yumurtalıklarla alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • Kan sekerini ölçtür

0|0
    0|0
Yükleniyor...