Kilodumun ustunde?

Arkadaslar biliyorum cok sacma bir soru ama nedenini merak edip soruyorum. akintim fazla oldugu icin Kilotumda hep beyaz sivilar oluyo yapiskan biseyler oluyo bende bundan rahatsiz oldugum icin hergun kilodumu degistiririm hatta gunde iki uc kere degistirdigimde oluyo gecen gun yine degistirdim kilodumu yerde unutmusum ve odamdan ciktim salona gittim biraz orda tv falan izledim derken uykum geldi odama gidiyim dedim yerde unuttugum kilodun ustu karincalarla dolmus kilodun rengi bile gozukmuyodu karincalardan normalde evimizde karinca arasan bulamazsin bile yani gorunce sok oldum hemen kilodu bir cubuk araciligla tutup cope attim karincalarla beraber cok sasirdim neye gelmis. Olabilir karincalar? Vajinamda hic koku yok ki surekli degistirdigim icin koku olamazda zaten ama akinti cok fazla geliyo beyaz beyaz buna gelmis olabilirler mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar soruyu yalnis anladiniz mantar falan degil kadinsal hormonlardan dolayi geldigini soyledi doktorum zaten bana ben akintinin nedenini sormuyorum karincalar neye gelmis olabilir onu soruyorum?

0|0
416

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...