Seks konusunda soru soranların genelde çirkin fake ya da gizli kullanıcı olduğu gerçeği var bide. Sizce?

Reelde bunların hepsi pasif sevgilisi olmayan ya da sapkın insanlar. Buradan kendini tatmin ediyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Reelde bunların hepsi pasif sevgilisi olmayan ya da sapkın insanlar. Buradan kendini tatmin ediyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• sırf tipsizliğim ortaya çıkmasın diye cinsellikte soru sormuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben sexle ilgili sorar ve konusurum. Cirkin oldugumu dusunmuyorum.

0|0
    0|0
    • Sormak var sormak var az önce biri oral seks yazmış yiyorsa gerçek resim ve profille yazsın bunu. ben tiksiniyorum neleri denk geldi ilkokula giden kiz seks yapacam dediginde yalvardım yapma diye. üzülüyorum gerçekten böyle mi yetiştiriliyor cocuklar neyse.

• Dogru olabilir

0|0
    0|0
  • Zaten burada bir uyrle birseyi savunursa
    kesinlikle realde tersidir
    helede ben sunu yaparim soyleyim boyleyim diyen erkekler var sorularda yorumlarda
    inandirici olduklarini saniyorlae galiba

0|0
    0|0
  • Insan niye kendini burdan tatmin etmek istesinki. Hadi istedi diyelim bu site ona nasıl yardımcı olabilir

0|0
    0|0
  • Detaya katılıyorum

0|0
    0|0
  • Gizlikullanıcı kalkmali insana fazladan ego yüklüyor

0|0
    0|0
    • Okumazlar mi geçen soru değilde normal cümle yazdım sonuna soru işareti koydum hemen kaldırdılar soru olmadığı için. Bence işlerine geliyor

• Tabi işlerine gelir gizliden girip soru sormak varken açıktan yazmaz kimse e bu ne demek siteye giren sayısında çok ciddi azalma demek kaldırırlar mı hiç gizliyi :)

• zaten dıaşrda kendini ıfade edemyen snalda aslan kesilyoorr :D

0|1
    0|0
  • Doğru yazmışsın katılıyorum burada herhün ilişkiye giriyormuş gibi bir havalar.. Neyse kendl havamiza bakalim biz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Genelde öyle zaten

0|0
    0|0
  • kısmen doğru ama genelleme yapılamaz çünkü herkes gerçek hayatta öğrenemediğini merak eder ve başka bir şekilde öğrenmek ister. kızlar da erkeklerden aşağı kalır yanı yok

0|0
    0|0
    • Kızlar içinde geçerli söylediklerim anlatsam var ya. Kızlardan soğursunuz o kadar basitler.

• Haklisin reyiz

Akilci insan gerçeğe uygun yaşar

Ütopyalar basit insanlar içindir..

Şaka şaka :)

0|0
    0|0
  • Aynen öyle dostum. Tüm hepsine katılıyorum.👏

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum resmen fake ler ben gizli soruya gizli açık olana açık yazıyorum gizli olmadan

0|0
    0|0
  • Mesela bende bazen cinsellikle ilgili soru soruyorum. Kafama takılan bir konuda görüş alıyorum. Ha hiç cinsellik yaşamadım evlenene kadar yaşamam ancak birgün evlenirsem de bu konuda cahil olmakta istemem.

0|0
    0|0
    • Buna sözüm yok. Sen kendini yukarda yazdiklarimla bir tutma.

• Troll gibi yazana bende kızıyorum. Hele kızlar trolluk konusunda biraz daha aşmış gibi. Hani gizli sorulardaki gizlilik kalksa sitede kız hesabı kalmaz bence.

Yükleniyor...