Çok sessiz bir kızım

Bu konuyu birileriyle paylaşmam gerek ama daha kendime bile kabullendirebilmiş değilim o yüzden gizli soruyorum arkadaşlar. Arkadaş çevremde sessiz bir kızım kimseyle kolay kolay konuşmam hatta ses tonumu bilmeyen sınıf arkadaşlarım var yani. Uysal davranışlıyım kimseyi kıramam bu tür hareketler onların gözüne çok hanım hanımcık gelsede işin aslı öyle değil bayanlar ve baylar. Zaten genelde insanların çoğunu pek sevmem. Aklıma çok fazla seks geliyor hatta aklımdan çıkmıyor. Ufacık bir şeyden ıslandığımı hissediyorum. Masturbasyon falan yani zaten sormayın sürekli tahrik olunca eksik olmuyor. Ve bu çok eskiden beri böyle. Burcum Akrep özelliklerindede cinsellik olmazsa olmaz falan yazıyor. Hiç şaşırmadım. Esas sorum bu içe kapanıklığım yüzünden kimseye gerçek kimliğimi gösteremiyorum gibi birşey hiç sevgilim olmadı zaten ama çirkin değilim herkes manken gibi fiziğimin olduğunu söyler sevgilimin olamamasının sebebi fazla ıssıza çekildim. Nasıl yenebilirim ben bunu?

Güncellemeler:
Bir şey daha eklemek istiyorum arkadaşlar. Aslında hayatımın erkeğini bulmak istiyorum falan ama zaten senelerdir aynı ortamda bulunduğum bir insandan hoşlanıyorum sanırım. Onu görmek istiyorum onu özlüyorum küçük bakışmalardan mutlu oluyorum gibi mesela. Ve bu çocuğun Koç burcu olduğunu öğrendim ki bu burçta akrepten sonra en arzulu burçmuş daha da çekici gelmeye başladı gözüme bu yüzden kimseyi istemiyor olabilir miyim ben?

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• anladım arkadaşım senın durumun normal çoğu içine kapalı kişi senın gibidir. arzuların ise en normal durumdur.İçine kapalı olduğun içinde kendi içinde yaşarsın bunları.Bana sorucak olursan şuan anladığım kadarıyla sadece sex için istiyorsun sevgilim olsun diye.Bunun dışında bir beklentin yok demi.Evet sadece sex için benı tatmin etsin diye yapma kendine bunu ha içine kapalıklığı aşarsın gerçekten zamanla ama sex için sevgili mi kesinlikle hayır kendine gel derim canım kardeşim yanlış yaparsın yarın evleneceğin erkeğe vericek tertemiz bir ruhun ve bedenin olsun ve senı hakeden birisiyle de evlen ve mutlu ol.Bir yetişkin gibi davranmalısın arzularını kontrol etmesini bil.Zaten diğer sevgili yapıp kendilerini tatmin eden çoğu kişi kaybettik onlar üzerine konuşmucam fakat sen o yoldan gitme sana abi tavsiyesi.

2|0
    0|0
    • Dediğim gibi daha önce hiç sevgilim olmadı ama bu iş olacaksa sevdiğim kişiyle olmalı rastgele birisiyle değil yani. Ve ilk sevgilim son sevgilim olsun gibi birşey de istiyorum. Zaten kimseyle iletişimim iyi değil evet benimle sevgili olmak isteyenler de oldu ama sevmediğimden hep reddettim ve soğuk durdum bu davranışım yüzünden kimseyle aşk yaşayamıyorum ki ben. Erkeğe aç değilim yani yanlış anlaşılmasın...

• vlla bak canım kardeşim senın durumun çok iyi ben evleniceğim kızı senın gibi isterdim bu nedenle sen en iyisini yapıyorsun bence bunun melekle şeytanla alakası yok o konuları oturup konuşan kızları zaten anlamam bunlar özeldir.Sen herşeyini evleneceğin erkekle yaşıyacak ve konuşacaksın şimdi yapman gereken sadece kariyerin gelecek için çalış okulunu bitir mesleğini eline al emin ol daha eğlenceli ortamlara gireceksin açılacaksın karşınada bir sürü kişi çıkıcak şimdi böyle devam et derim

• Peki çok çok teşekkür ederim ya zaman ayırdınız o kadar yazdınız sağolun

Erkekler Ne Diyor 29

• şimdi hangisini yenmek istiyorsun ? sessizliğini mi cinsel arzunu mu ?

2|2
    0|0
    • İkisini birdennnn ikiside olmak istediğim kişiyi yansıtmıyor ortasınıda bulamadım

• olamaz mı olabilir

• olabilir :)

• aktif olamı dene hayatına spora gidebilrsin,dans kurslarına yazılabilrsin sonra dil kursalarına gidebilrsin yani en azından başka şeylere yoğunlaşırsan cinsellik çok ddüşünmeyebilrsin diye söylüyorum... bencee aktif olarakta bu durumdan kurtuulabilrsin çevren genişler ve belkide kendine güvenin gelir kendi kabuğunda biri olmazsın...

1|0
    0|0
  • 3|1
    0|0
  • Güzel olduğun konusunda biraz şüpheliyim ama güzelde olsan çirkinde olsan her şey seninde hakkın.

1|0
    0|0
    • Yani belki çirkinimdir yüzüme bakılmıyordur ben zaten aynaya bakınca vay bu ne güzellik valla süpersin demiyorum hiç bir zamanda demedim insanların söyledikleri bunlar.. Ee insanların çoğuda yalancı. Sonuçta çirkinin dibide olsam güzellik tanrıçasıda olsam şu insanlara biraz yaklaşsam iyi olurdu

• Seni iyi anlıyorum ama çaresiz değilsin.

• Peki teşekkür ederim size de zamanınızı ayırdınız

• agzımızın suyunu akıtmasan olmuyo aksam aksam neden anlatıyosun bole seylerı bak sımdı bende acyıp oldum bende cekıngenım tek dostum hacı şakır

1|1
    0|0
  • ilginç bir sorunun ver akrep burcu aşırı sex düşünen ama bir o kadarda sessiz sakin ruh yapısı. Arkadaşlarınla zaman geçir daha fazla atik olmaya çalış konuş çekinme birazcık utanma çıtanı düşür. Asosyal olup çıkacaksın ömür boyu parmaklada idare edecek değilsin aktif ol biraz. :)

1|0
    0|0
    • ya işte bir kere insanlara alışsam aslında onlarla anlaşabileceğimi düşünüyorum. Çünkü kimseye kötü bir davranışım olamaz gerçekten yalan söylediğimde bile geceleri bir iç hesaplaşma yaşıyorum güvenilirim. Yani beni sevmemeleri için bir sebep olabileceğini sanmıyorum. Tek sorun bu uzak kalmam onları beğenmemek olarak algılanıyor kendini beğenmişlik olarak algılanıyor bazeen silik ezik bir görüntü veriyor kişiden kişiye değişiyor. Tek yaptığım kimseye karışmdan çenemi kapatıp olayları izlemek.

• Örgüyle falan iişim olmaz ki benim :d ama ne demek istediğini anladım yani o samimiyeti kurabilirsin demek istiyorsun buda bir örnek.. Gerçekten yardımcı oldunuz teşekkür ederim

• rica ederim işe yarayacak emin ol. Yardımcı olabildiğim için bende ayrıca mutlu oldum.

Kendine iyi bak.

• bence bir sevgili yap güvendiğin ve güveneceğin biri olsun ve yaşamak istediğin çoğu şeyi onla yaşa bence zamanla açılırsın sonra

ANCAK DİKKAT ET GERÇEK ANLAMDA GÜVENMELİSİN SENİNLE OLMAK İÇİN (aşağıdaki cevaplarda bi sürü örneğini gördüm) GÜVENLİ AYAKLARINA YATAN YIĞINLA HERİF OLUR VE SEN BUNLARIN ÇOĞUNA KOLAYCA KANABİLİRSİN ÇOK DİKKATLİ SEÇ bence

ya da git bi bara bi gecelik bişey yaşa tabi bunu sonucunda depresyondur falandır daha kötü sonuçlar olabilir bunu kaldırman zor

1|0
    0|0
    • Yok ben kimseyle birşeyler yaşamak için deli olmuyorum. Yaşadığım insanı sevmeliyim özel olmalı. Ama bu şekilde içe kapanık olunca o kişiyi bulmak çok güçleşiyor

• Tıpkı bensin bende koö erkeğiyim resmim var fena da değilim aslında ama benimde aslında içim farklı koç erkeğide cinsellliğe düşkün cinsel ihtiyacım için yine kız bulabiliyorum ama sevgilim hiç olmadı içime kapanığım yenemedim bir türlü nedense yapım böyle

1|0
    0|0
    • doğrudur ama tanıdığım koçlar pek öyle değil benim ya gayet sosyal insanlar

• peki peki yanlış anlamışım kızma içine kapanık olmanı yanlış yorumlamışımdır. Teşekkür ederim zaman ayırdın ilgilendin sorunumla

• önemli değil rica ederim aynı durumda olduğum için ilgimi çekti

• azıcık dekolteyi aç. sevgili bulursun..konuşkan olman önemli değil. güzelsen zaten erkekler sana yanaşır.

1|0
    0|0
    • yaklaşanlarıda ben istemiyorum bazen. Dekolteyi açıncada rahatsız oluyorum. En azından bu kadar hanım hanımcık takıldıktan sonra dekolteyi açsam insanların arkamdan söyleyeceği şeyler falan tahmin edebiliyorum. Cesaret lazım bende onun için açtım bu konuyu

• sosyal fobi durumu galiba. prozac vb. ilaçlar doktor kontrolünde çözebilir.

• haklısın bi doktor şart gibi

• toplunumun baskısı heralde genç ken bende öyle idim ama şimdi yendim ama bu seferde yaşımdan dolayı utanıyorum

1|1
    0|0
  • ben de aynı senin gibi sessiz sakin, cinsellik düşünen biriyim.. ben de çirkin olduğumu düşünmüyorum ama benim de senin gibi sevgilim yok.. balık burcuyum bu arada. aşırı duygusalım..

1|0
    0|0
  • senle arkadaş olmak isterdim gerçekten;)

1|0
    0|0
  • Bunu yenebilmek için çevrendeki bu anlattığın imajı yıkmalısın. Ama o zaman da sen sen olmaktan çıkacaksın

1|0
    0|0
    • Evet ama şuanda zaten ben ben değilim ki

• ya bilemiyorum... gerçekten bilemiyorum. Teşekkürler yorumların için

• Rica ederim umarım istediğini elde edersin.

• ya bıraz motıvasyon olman lazım ısıne tutuklu olma arkadas cewresıne falan gır kendını ılk ıfade etmen lazım ondan sonra kendısı gelır zaten senı matıvasyon eden bırını bul

1|0
    0|0
    • Ah bulsam bi. Bir kere kendi kendimi motive ettim dedim tamam ne var ya kimseye kendini ispatlaman geerekmiyor falan gittim günaydın dedim herekse bir güler yüz takındım kızın teki geldi sen böyle değildin nolmuş birşey olmuş sana dedi tüm hevesimi kırdı :D

• ıleri deıl benımde nıckım baska bende kımlıgım ortaya cıkmasını ıstemıyorum dertlesmek ıstersen beklerım daıma sureklı gıremıyorum okul nedenıyle ama eklersen ıı olur grdımızde dertlesırız yardımcı olmak ısterım

• eğer rumuz uzerınden konusmak falan ıstersen tabı sen blırsın yardımcı olmaktta ısterım

• merhaba, sıkıntın gercekten zor bir durum, ama çaresiz değilsin çaresi ebette var, senin biraz cesarete ve motivasyona ihtiyacın var, kaç yaşındasın ...

1|0
    0|0
    • 18.. İnsanlarla normal ilişkiler kuramamakta canımı çok sıkıyor. Hani rol yapıyorsun bu defada ay çok hanım hanımcık sen dinleme böyle şeyleri cıss falan yapacaklar neredeyse gerçekte nasıl biri olduğum ortada. Hem rol yapmaktan sıkıldım hem yalnız olmaktan

• beklicemm :))

• pekiiiii

• cinsellik insanın yeme içme gibi ihtiyacı ama. Sende duygular aşırı derece hızlı ve ani depreşiyor demekki. Aslında yapman gereken şey derslerine daha fazla odaklanıp farklı uğraşlar bulup hobiler edinebilirsin.

1|0
    0|0
    • Evet ama diğer sorunum ne olacak derslerimle ilgilendim diyelim yine okula gidicem yine olmadığım biri numarası yapıcam kimseyle konuşmadan saçma yalnız hayatımı yaşıycam benimle sevgili olmak isteyenleri yine reddedicem. Niye reddediyorsun dersen bende bilmiyorum içimde bişey hissetmeyince kaçasım geliyor. valla zorlanıyorum artık

• işte zeki olunca böyle oluyor

• teşekkür ederim

• Bende Akrep burcuyum ve içime kapanık biriyim dir karşımdaki insan konuşmadiği sürece asla konuşmam sanırım burcumuzun özelliği olsa gerek bence biraz arkadaş ortamlarına takıl

1|0
    0|0
    • arkadaş edinebilsem takılcam:D

• yok benim için zor kekelemeler, sakarlıklar:D bir sürü saçma şey yapıyorum

• Hayat zaten saçmalıklar dou dğilmi canım yaa :))

• elini biraz apıç arandan çekmeyi dene,ve bide öyle ballandıra ballandıra anlatma :)

1|1
    0|0
  • kardeşim burçlara çok takma herşey olacağına varır az sabırlı ol ve de sosyal ol

1|0
    0|0
    • Başaramıyorum

• başarırsın sen bir adım attığında sana 2 adım gelecek insanlarla arkdş ol

• No comment...

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim:D

• Pek öyle değil anlaşılann

• Bu kadar karamsar düşünme ya

• abi bu akrep burcları hepmi böyle ateşli oluyo yanıyolar yav

1|0
    0|0
  • Şimdi güzelim öncelikle burç falan saçmalıklarını bırak bi kenara. Kiminle sevişeceğini sana burçlar söylemez. Tamamen içgüdüsel olarak hareket et. Yok o koç muş iyi beceremezmiş , yok bu ikizlermiş doyuramazmış falan bunlar boş ) sen kendin ol kendin olarak hareket et ve arzuladığın gibi yaşa. İstiyorsan o çocugu yapış yakasına. Çkeingenlik iyi değildir. Yarın gelir kapar elin kızı:)

0|0
    0|0
  • etkie çocuğu bombayı patlatın iftarı açın.

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin sen kanki

0|0
    0|0
  • senin gibi bir kız arkadaşım olmadı hiç, sen hem hanımcıksın hem de içgüdünü bastırmıyorsun

1|3
    0|0
    • İçgüdümü bastıramadığımı benden başka bilen yok.. Eminim vardır benim gibi sessiz görünen içinde başka şeyler yaşayan...

• ekle beni :D

• yok bu sorduğum soru ile ilgili hiç kimseyi eklemeyi düşünmüyorum:D Ama yardımcı oldun teşekkür ederim

• Fiziksel özelliklerin ne çok merak ettim.Boyun kaç,göz rengin ne ?

1|0
    0|0
    • Boyuma baktırmayalı çok uzun zaman oldu ama 1.70 üzeri. Uzunum ama çok değil 55 kiloyum herkes zayıf olsamda boyumla çok orantılı olduğunu manken gibi fiziğimin olduğunu söyler. Aynaya bakınca ben de fiziğimi beğeniyorum yani. Dalgalı siyah saçlarıım var tenim esmek ama o kadar kavruk değil gözlerimde kahverengi.. Yeterli mi ki?

• senle arkadaş olmak isterdim gerçekten

1|0
    0|0
    • sağol ya insan bu kadar yalnız olunca iyi geliyor bu sözler

• aynen bende öyleyim sessizim sakinim ama sessizlerden korkucaksın derler ya öyleyim işte içimde ne oluyor ne geçiyor bir ben bilirim

1|0
    0|0
    • Amaa çoook sıkıldım. Anlaşacağıma yüzde yüz emin olduğum biri oluyor ama bu çekingenlik yüzünden bırak konuşmayı yüzüne bakamıyorum. Çok masum ayyy falan oluyorlar bana bakıncada yahu rolümü bu kadar mı iyi yapıyorum bu benim kendi karakterim mi ben de anlayamadım

• sonradan yazdığın yazı için şöyle söyleyebilirim onunla takılmaya başla gerisi gelir

• takılmaya başlayamıyorum çocuk beni asosyal öyle sessiz saf birşey sanıyor ilgilendiği kız tipleri benden daha farklı. Aslında onunla çok benziyoruz birbirimize ama ben takılmaya başlayamıyorum kendimi ona ifade edemiyorum..

• adres ver gelelim hayatım

1|0
    1|1
    • yavrum evladım sevmediğim birisini istemiyorum ben

• değilim yahu sorunum çok başka

• sorunun için cevap verdim ertesi gün cevap yaz beklerim ::))

Kızlar Ne Diyor 8

• Hep o burç yüzünden heppp ...

3|3
    0|2
    • boynu altında kalsın namızsız burç...

• Rica ederim gülüm , ben buralardayım ne sormak istersen :)

• yenmen gereken şey sessizlikse zamanla düzelir cinsel istekteki fazlalıkta yaşının gerektrdiği bir şey anormal değil bunlar. Ha dersen ki bu sessizlikle nasıl cinsel isteklerimi gidericem sessiz hatun seven erkekelrde karşına çıkar sabırlı olman yeter tek yapman gereken salak br adam la birlikte olma.

1|1
    0|0
  • bütün renkler hızla kirleniyordu.. önceliği beyaza verdiler... ..

3|2
    0|1
    • Haklısın çok haklısın. Ama bu demek değil ki her önüme geleni istiyorum. Sadece sevebileceğim biri olsun şu düşüncelerden beni biraz uzaklaştırsın of çok zor ya kimseyle iletişime geçemiyorum ki allah kahretsn nasıl bişey bu

• valla kendi erkeğim beni bu cinsellikten uzak masum sessiz kız sanıyor büyük ihtimalle:D Ses tonumu bilmeyen insanlar var çevremde valla komik bi durum ama başka türlüsünü yapıncada ben kendimi rahatsız hissediyorum.

• süperdi bu +10000

• hobi edinmeyi dene

spora felan git bacım.. enerjini tüket

1|1
    0|1
    • sürekli evde haraket ediyorum hani utanmasam koridorda oradan oraya koşucm zaten. puff

• zaman ayırdınız yardımcı olmaya çalıştınız beni aydınlattınızz teşekkürler

• rica ederim canım

• kaşar tipli kızlarla takıl biraz acar onlar seni.ve bilmedigin ortamlara gir senin nasıl biri oldugunu bilen insanlara.düşüncelerini arkadaşlarınla paylaş(yakın arkadaşlarınla) fırlama kızlarla takıl biraz.tabiri caizse o* ruhlularla.ama o*larla degil.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi akrep burcuyum cinselliğe çok düşkünüm çok sessiz olmasamda sessizim utangacım ama konu cinselliğe gelince utangaçlık sıfır bende de böyle durum var utangaçlık biranda kalkıyor diğer insanlardan daha çok cesur ve utanmaz bişey olup çıkıyorum .

1|2
    1|2
    • Aynen konu o olunca utangaçlık tamamen kalkıyor ortadan

• Bende de var çift kişilik.Yalnız olmamak ne guzel.

1|2
    1|1
    • bende yalnız olmadığıma sevindim

• aynı durumdayız biliyo musun ben de akrep burcuyum ben de bugun sevgilimden ayrıldım ayrılma nedeni de benim karakterim bana cok pasif kalıyosun dedi benim için de oyle cogu kişiyi begenmiyorum diyorum ama aslında ben kendimi begenmiyorum arkadasım yok hic ve yarın okulda napıcam diye dusunuyorum sevgilim de yok yalnız kalıcam cok zor olcak benim için

1|0
    0|1
    • Burçta mı sorun var nedir ya:) İstesem sevgilim olurdu benim ama ben hep kaçtım herkesten çünkü içimde deli gibi sevdiğim birisini istiyorum hayatımda diğerleri bana hiç çekici gelmiyor doğrusu yalnızlığı hem seviyorum hem nefret ediyorum..

• kötü hissettiriyor olsa gerek.. Son mesaj durumu. Ya sseviyorsanız gururu bir köşeye bırakırsınız bence zamanla

• seviyorum cok seviyorum hem de onun da beni sevdigini biliyorum ama biz cok uzduk malesef birbirimizi

Yükleniyor...