Hamile olabilirmiyim?

merhaba arkdslar.
Bugun sevgilim sehr disina çıkacağı için ona gitmistim... Baya yakinlastik. Ilk basta ustlerimizde esofmanlar varken surtunduk her iliskimizde asiri zevk suyu gelir ondan. Ama pijamadan gececegini sanmıyorum. Daha sonra oral yaptik yani o bana yaptı. Ciplaktkk ama temas olmadi. Daha sonra onu bosalttim. Bana değmedigini dusunuyorum ama yine de hamile kalmak bekarken fobi bende. O yuzden rahatlamak istiyorum. El bu ya. Elimde kalmistir degmisimdir hamile olmam biliyorum ama bir de yumurtlama donemimdeyim. Ne diyorsunuza rkadaslar? Biraz akil verin... Offf

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• imkanız bu dedıklerınle hamıle kalman :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Arkadaş bu sitede her ilişkiye girenlerin ''Acaba hamile kalır mıyım'' demeleri beni sinir ediyor. Arkadaş biz siz sevişirken elimizde çekirdek sizi mi seyrediyorduk. Biz doğum uzmanı mıyız. Doktora gitmek çok mu zor. ?

0|2
    0|0
  • Sacmalama yaa. hayal dunyasinda yasamayin. tabikide hamile degilsin. sevgilin agzindan bosalmiyorsa tabi :))

1|0
    0|0
  • Kalmazsın anlattıklarına göre.

0|0
    0|0
  • az da olsa ihtimal var.

0|0
    0|0
  • Yumurtlayınca haber ver.

0|1
    0|0
  • Hamilesin...

0|0
    0|0
    • çok komik. salak

• O zaman onun bunun altina yatma sonrada burada hamilemiyim diye sorma. Cocuk olursa pi c olur ortada kalir

• 9 ay sonra alırsın kucağına

0|0
    0|0
  • ikizlerin olucak ;) OLDUMU

0|0
    0|0
  • değilsin

0|0
    0|0
  • meni havayla temas ettiğinde ölür... kalmazsın demek olur bu da.

0|0
    0|0
  • kolay kolay öyle hamile kalınınmaz merak etme

0|0
    0|0
  • test yaptırmadan bilemezsin. eline değmiştir bir yere bulaşmıştır ordan sana bilemeyeiz.

0|0
    0|0
  • Test göndereyim mi

1|0
    0|0
  • Sevgili arkadaşım hamile kalmak aslında mucizevi bir durumdur spermlerim çoğu yolda ölür vajinanın içine bosalarak bile hamile kalmayan bayanlar var. Senin soruna gelince spermler hareketli hücreler dir çok küçük te olsa böyle bir ihtimal var erkek kardeşinin banyo yaparken kullandığı sa bundan hamile kalan kız kardeşler ablalar var kiz kardesler var çok nadir de olsa böyle bir ihtimal var ve sen yumurtlama donemindesin minnacik bir ihtimal ama böyle bir ihtimal söz konusu

0|0
    0|0
  • Eline bulasti hoop tamam hayirli olsun... O kadar kolay mi yaaa? En azindan biraz anatomi bilginiz olsun... Penisin icinde gidip geledigi yere dol yatagi denir... Spermler oraya bosaltildigi icin... Bu bolge de 12cm civari icinde vir yer... Diyelim ki bosaldi... Hem de icine... O zaman da rahim agzindan iceri girecek sonra tupleri asacak da yumurtaligi bulacak...,.. Bu maraton da bile binlerce sperm dayanamayip oluyor yumurtaliga ulasamadan... Bazen gic ulasabilen cikmiyor...

Hamile misin degil misin bilemem doktor degilim ama eline bulasti ise de senin o bulasmis elini icine sokman lazim boyle bir suphe icin...

1|0
    0|0
  • Kormka bişe olmqz bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hamilesin.

0|1
    0|1
  • Patikler bizden

0|0
    0|0