Sizce hangi kız daha namuslu ?

1. kizlar vardir her hafta farkli farkli erkeklerle buludsup cinselikten haric hersey yasayan.. ama meydanda namuslu diye el üstúnde tutulan hani bakire oldugu icin..!

2.kizlar vardi uzun zamandir birlikte oldugu erkeye bekaretini verir.. bunuda toplum olarak kinariz ..namussuz derler.. oysa kiz sadece sevdi adamla iliskiye girer.. sonrada evlenir..

bence secenek olarak 2 .daha namuslu ! tabi ki gönül ister hata yapmamayi ama yaptiysa bile ona namusuz demekte haksizlik..daha namussuz olanlar var bu dünyada onlarin " ruhu fahise" ya peki sizce ?

Güncellemeler:
Bunuda eklemden duramiycam ..

EVET SORUM BIRAZ SACMA OLABILIR AMA BAKIYORUMDA BAZI ERKEKLER YOK IKISIDE NAMUSSUZ YOK BIRI NAMUSUZ BEN ALMAZDIM YAZMIS...

ARKADAS SIZ NEKADAR NAMUSLUSUNUZ KI ? NEKADAR DELIKANLISINIZKI BUKADAR BÚYÜK LAFA EDEBILIYORSUNUZ.. ( LAFIM HER ERKEGE DEGil)

gezmedik yatmadik kiz birakmazlar sonra da TEMIZ KIZ ISTERLER !

0|0
15|23

En İyi Erkek Görüşü

• bu kızları hiç anlamadım kuş beyinlimisiniz siz sen kendin bile namusu bekaret te görüyorsun bi de tartışma açıyor ondan sonra da kızarsınız erkeklere neden kadınlar üzerinden yapılıyor namus muhabbeti diye...önce namus nedir onu öğren ... namus sadece kadınla bekaretle seksle alakalı birşey değildir ...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• 2 si tabi ama bunu böyle niteliği koymamak lazım 2 side hoş değil seçilecek birşeyler varsa oda 2.şıktır

sen nasılsan evleneceğin kişide öyle olur

0|0
    0|0
  • kımsenın bekaretı onemlı degıl buyuk konusmak ıstemem ama o sekılde bekaretını vermıs bı esım olsun hayatta ıstemem bence ıkısıde yalnıs bı durum heee esınden ayrılan basımın tacı yemın ederım dusunmeden ewlerım cocugu bıle olsa ama 1 sıkta 2 sıkta hangısı olursa olsun benden uzak olsun

0|1
    0|0
  • sadece buradaki iki seçenek arasından tercih yapmamız gerekiyor galiba. 2. kız daha makul, daha evlenilesi bence.

0|0
    0|0
  • istediği herşeyi toplum için değil kendi için yapan ve bu durumların hiçbirisinde arkasına bakmayan,pişman olmayan kız namusludur...çünkü namus beyindedir iki bacak arasında değil..

0|1
    0|0
  • ikiside namussuz bu sıkların

kız dediğin evlenmeden elini erkek eline değdirmez onla bunla fingirdemez kendısını evleniceği erkeğe saklar

1|0
    0|0
    • evet Kiz dedigin evlenmeden Eline erkek eli degdirmez ! ama erkek dedigin si... kiz biraknaz sobrada TERTEMIZ KIZ ISTER .. TÜRKIYE YE HOSGELDINIZ .. ;-)

• ozaman Lafim sana degil ! Sana ALLAH en TEMIZINDEN versin.. iyi aksamlar..

• eyv amin cümlemize

• Yemediği bok kalmayan kızların; Ciddi ilişki içerisine girince, 40 yıllık bakire gibi davranmalarına g*tümle gülüyorum :)))

0|0
    0|1
  • Al birini vur otekını

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce ilişkiye giren her kız namussuzdur!

0|1
    0|0
  • sonra da evlenir derken bu durumda 2'nci kız sevdiği erkek le mi evleniyor ?

0|0
    0|0
  • Kimsenin bekareti beni ilgilendirmiyor.

1|0
    0|0
  • güzelim üzme kendini bunu düşünebilendir namuslu olan sensin yani

0|0
    0|0
  • en azından imam nikahı yoksa 2 secenekte namussuza girio

0|1
    1|0
    • arkadaş namus konusunda master derecesine falan sahip dünya çapında otorite. pehh.

• dini bilgin yoksa sana bisi diemem DUZLUK abla sen haklısın derim sadece

• sakin relax

0|0
    0|1
  • karısık bi konu

0|0
    0|0
  • namus diye birsey yoktur! o da arap uydurmasıdır :) aynı din gibi

0|0
    1|2
  • bunlar ölçü değil

0|0
    0|0
  • ikisindede büyük sıkıntı var

0|0
    0|0
  • bencede two

0|0
    0|0
  • bu soru çok güzel sorulmuş öncelikle tebrikler kardeşim cevaba gelince yalan söylemiyim o anki ruh halime bağlı ama gönül ister ki hata yapmayalım...o namuslu bu namussuz diye ayıramam kendimi de onları eleştirip yükseltemem ama olaylar temelden yanlış...sadece şunu söyliyeyim bizi bu hallere getirenler utansın...

0|0
    0|0
  • Gidip yiyişsinler sevişsinler sonra hangisi daha namuslu ikisi de aynı halt

0|0
    0|0
    • bak bu Yorum felaket ;-) Erkeklerde onu bunu Alsin altina sonrada KIMSENIN Namusunu begenmesin..

• Abicim benim bisey yasadigim yok.. bu sadece Bi Soruydu..okadar yani.. ne Askimla iliskiye girdim nede her hafta baskasiylayim..hadi iyi aksamlar :-)

• : )) seni hedef göstermedi yazılarım yazdıklarım sorundaki 2 karakter hakkında yorum yapıyordum... İyi akşamlar

• 3.seçenek vardır kimseyle çıkmaz gerçekten evleneceği erkekle çıkar onada çıkmak denmez sadece tanıma amaçlı cinsellik yaşamaz öpüşmez bile bunuda seçenekte belirtsen iyiydi

0|1
    0|0
  • 2. kızı severim ben daha çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• banane milletin cinsel hayatindan özel yasamindan. dileyen hergün biriyle sevisir dileyen yillarca ayni kisiyle. kimin daha namuslu olduguna biz mi karar vericez yani. herkes hayatindan memnunsa takilsinlar kafalarina göre.

namus bekcilerine gerek yok.

2|2
    0|2
  • Kime göre neye göre namussuz...İkisi de değildir bence.Sanane,kime ne kimin kiminle ne yaptığı.Herkes kendinden sorumlu anlayın artık bunu.Başkasının verdiği kararlar sonuçları ne olursa olsun kimseyi alakadar etmez...

Birinci örnekteki kız belki aradığı insanı bulamamıştır,farklı kişileri tanıyordur nereden biliyorsun?

İkinci örnekteki kız sevdiği insanla olmuştur,geleceği olsun ya da olmasın bu onun kararıdır...İlişkilerinin cinsellik odaklı olup olmadığını nereden biliyorsun?Kim nereden bilecek bırakın artık "Tanrıcılık" oynamayı.İlahi bir güce sahipmiş gibi insanları yargılamayı.

Kimse yargılamak kimseye düşmez.

0|0
    0|1
  • hıçbırı... bn 2 sınede namuzsuz demem namus evlenmeden ılışkı yasamak yada yasamamk degıldır namuss kavramı altına bır cok sey gırer 1ye saygı duyarım kndı secımı hayatıdır bna gore dogru degıldır 2 kızda nefsıne yenık dusmustur sabır edememıstır evlenebılır evlenmeyede bılır... sonucu pışmanlık olabılır yıne kndı secınmıdır ama sarhos sorumsuz yalancı esıne hakaret eden doven söven karaktersız keyfı ıcın kndınden acız ınsana sıddet uygulayan su dunyadakı EN NAMUSSSUZDURRRRR. namus kısvesı altında kızını ogluna vurduran babaa ENNN NAMUSSUZDURRRR

0|1
    0|0
  • namus kışılıktır bence

0|0
    0|0
  • Namusu bacak arasında değil, beyinde arayanlardanım. 2. kız diyen bakir olmayan erkekler siz bile bakir değilken bir kızın bakire olmasını beklemeniz saçma değil mi? İnsanları tanım "namussuz" diye tanımlamak çok yanlış.

0|1
    0|0
  • Bunların daha fazlasına erkekler yapıyor biz yapınca namussun mu oluyoruz anlamıyorum erkeklerdeki şu tüm sevgilerim versin ama karım bakire olsun mantığına gıcık olurum

0|0
    0|0
  • tabiki sevgilisinle sadece sevdigi icin beraber olan ama öbürküleri bi sekilde bazi mallari kandirip namuslu oluyolar

0|0
    0|0
  • bunu bizim namuslu geçinen türk erkeğine sorduysan 1.kız derler..çünki hepsi o tür kızlarla evleniyor...

0|0
    0|0
  • ikiside afedersin ama yani namuslu sayılmaz

0|1
    0|0
  • İki kızada namussuz diyemem. Her yiğidin yoğurt yiğişi farklıdır. Herkesin doğrusu veya yanlışı aynı olacak diye bir kaideo yok.

0|0
    0|2
  • Namus Sadece Kadınlara Ait Bir Kavram Değildir ikisinede birşey diyemem..

0|0
    0|0
  • namuslu namussuz diye ayırmıcam..ama ikiside ahlaktan bihaber.

0|0
    0|0
  • sadece iki tür kız yokki :) bu ikisinde de hata var... ama birincsii daha zeki geldi bana.. her önüne gelenle çıkıp yalnızca ilişkiye girmeyen birincisi gayet ortalık malı ama ikncisinin de garantisi yok çok sevdin tamam evleneceğin ne malum ?.. ayrıca geçrekten seven erkeğin evlenmeden böyle bir talepte bulunmaz bu böyledir :) aşk tenden ibaret değil çünkü...

sadece birincisini suçlamışsın sen niyeyse ama ikincisi sütten çıkmış ak kaşık değil ... nickine bakıyorum da türküz biz örfümüz adetimiz var lüzmu yok böyle şeylerin... .))

0|0
    0|0
    • Ablacim.. beni 1.de 2 de ilgilendirmiyor.. yani bu yazdiklarimda Ne kendimi anlatim nede baska birini..cevremdeki Insanlari anlatimm... ön yargili bi milletiz.. bunu burda sormak istedim okadar... :-)

• Herkes kendi namusuyla ilgilensin. Herkes çok namuslu sanki. Çok namuslu gibi gorunup, herkesi kinayip milletin namusunu eleştirenlerin çok namuslu olduğunu sanmayın. Asıl onlardan korkucaksin.

0|0
    0|0
  • hatalısın. mantık taa en başından yanlış. birinci örnekteki kız da haklı bana göre ikinci örnekteki kız da haklı. onlara anlamadan dinlemeden namussuz diyenler namussuzun önde gideni. ayrıca ikinci kız için söylediğin "gönül ister hata yapmamayı" cümlesiyle kendi kendini haksız çıkarmışsın. sen nasıl karar verebilirsin ki bi insanın yalnızca kendini ilgilendiren bir eyleminin hata olup olmadığına? çıkarın artık burnunuzu insanların yatak odalarından, bacak aralarından, size ne? ne haddinize?

4|2
    0|3
Yükleniyor...