Erkek arkadaşımın çantasında prezervatif buldum

4 yıllık bi ilişkim var geçenlerde ailesinin yanından gelip tekrar işi sebebiyle başka bi şehre giden erkek arkadaşımı otogarda yolcu ederken şeytan dürttü bi ara valizinin ön fermuarlı olan kısmına baktım ,beynimden vurulmuşa döndüm prezervatif! o an ona belli etmedim 5 dakika sonra bi kafeye çıktık orda konuştum bunun senin çantanda ne işi var diye.bu valiz benim değil arkadaşımın ailemin yanına giderken bu valizi ödünç almıştım o an görmedim dedi inanmadım tabi seni bütün ailene rezil edicem bunu bana nasıl yaparsın dedim ablalarına annesine anlattım şimdide o beni hiç arayıp sormuyo sen nasıl bana inanmayıp aileme karşı beni mahçup edersin nasıl bişeyin doğrusunu yanlışını bilmeden herkese sölersin diyo.durum bu şuan hiç bişeye karar veremiyorum doğru mu söyledi o ben yanlış mı yaptım yoksa gerçekten böle bişey yaptıda durumun ortaya çıkmasından mı böle bi savunma geliştirdi bilmiyorum bilmiyorum

0|0
23|44

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan yorumları da okudum kesinlikle bende aynı fikirdeyim.Resmen haklıyken haksız durumuna düşmüşsün. Erkek arkadaşında akıllı tabi. Foyası ortaya çıkmışken sen büyük bir hata yaptın ve oda bunu kullanıp üste çıktı. Şimdi seni ararsa senin kıskançlıkların, triplerinle uğraşacak ve sana açıklama yapması gerekecek. Ama aramadığın da sen yaptığın hatadan dolayı onun peşinden koşacaksın. Oda yaptığını bu şekilde ört pas edecek. Avantaj onda oda bunu sonuna kadar kullanıyor. Eğer avantajı geri kazanmak istiyorsan. Sende hiç oralı olmayacaksın. Eğer görüşme ihtimalin olursa yada bir mesaj atarsan ona yaptığım yanlış için özürdilerim de çekil kenara. Eğer seviyorsa o senin peşinden koşmaya başlayacaktır. Yok sevmiyorsa aramaz artık zaten. Hem aklında olsun bekar erkekler cinsel ilişkiyi gecelikte yaşarlar. Eğer seninle yaşayamıyorsa günlük ilişkileri için kullanıyordur o prezervatifi.

4|0
    0|0
    • ben haklıydım haksız duruma düştüm yanarım yanarım ona yanarım

• Aynen öyle. Sende hangi akla hizmet yaptın öyle bir hatayı. Bir erkek olarak özelimin kız arkadaşım tarafından aileme yetiştirilmesine gıcık oluyorum. O kişiye hiç saygım kalmaz ve hayatımda da tutmam.Benim gibi düşünüyorsa yandın.

Erkekler Ne Diyor 43

• hemen yargılamışsın.tek sebepten yargılayacaksan işimiz var yani.ilişki böylesi bir güvenin üstüne kurulamaz.bence ailesine anlatarak onun yanında durmamışsın.o yanına duran birilerini arar,neden kendini beğenmeyen yargılayan biriyle olsun ki.bence birkaç şey görmeden karar verme.o da senin telefonunda bir erkeğin mesajını görebilirdi.hemen gidip ailene bunu söylesin mi,kelleni uçursun mu..bakar daha önce böyle birşey oldumu die,birde benden sonra olacak mı die biraz izler,zaten oluosa birşey tek sefer olmaz.4 sene neden seninle çıksın..ah ah şu uzun ilişkiler neden böyle sonuçlanıyor.12 aralıkta dünya bitsinde kurtulalım şu dertlerden.

2|0
    0|0
  • haklısın...seni prezervatifle aldatmış sonuçta basmışsın onu prezervatifle, ailesi de mahçup, prezervatifi gidip durexten isteyeceklermiş, ama durex ille de ultra-boy demiş. Çekil aradan karakedi olma...sdfghjkl

1|1
    0|0
    • cantasını karıstıran elemanın yerinde olsaydım doverdim :(

• birincisi çantasında prezervatif olması seni aldatıyor anlamına gelmez, o şey onun olsa dahi böyle bir kanıya varman saçma, ikincisi bu gibi müstehcen bir konuyu ailesine lanse etmen çok ama çok yanlış bu çok kötü sonuçlarda doğurabilirdi, düşüncesizce ve çok çocuksu buldum, üçüncüsü valiz olayına gelince samimiyetimle söylüyorum belki 500 defa, yazıyla beşyüz defa yakın çevremden valiz veya spor için sırt çantası almışımdır... :S

2|0
    0|0
  • Şimdi savunma yapma sırası sende ama tren kaçmış gibi,bu şekilde eger arkadaşın sana dönerse şanslısın,sanırım aranızdaki bag neyse kopmuş,yada kopartacak,başkalarının eşyalarını karıştırmak hele birde otogarda,dua etde sana kötü davranmamış,kesinlikle her konuda haksızsın,

0|0
    0|0
  • Aranızda çözebileceğiniz bir sorun bence...sen hangi akla afiyet ailesene anlatıpbindiğin dalı kesiyorsun ki...cidden aptalca bir haraket birde serzeniştew bulunuyorsun adamı ailesine karşı rezil et beni aramıyor sormuyor de...

2|1
    0|0
  • Üçüncü şahısları neden karıştırıyorsun..?

Artık sen değil, o haklı oldu. Saçmalamışsın...

3|0
    0|0
  • Çok görgüsüzmüşsün sen de.

1|0
    0|0
  • bence çok büyük bir yanlış yapmışsın ne yaşadıysanız aranızda kalmalıydı ne diye ailesine anlatarak rencide edersin ki benim başıma böyle bir durum gelse günahım olsun yada olmasın o insanın yüzüne bırak bi daha bakmayı numarasını her şeyini siler hayatımdan ebediyen çıkarırdım bence çok büyük ayıp etmişsin

1|0
    0|0

• Tam zopalıksın gızım annesine babasına anlatmak nedir ya butip şeyler anlatılmaz ergenmisin ? bildigin rezil etmissin sevgilini ayıp ..

0|0
    0|0
  • desene çok sağlam adammış senden başka bir sürü ilişkisi ve düşüp kalktığı tiplerin olduğu ve ap açık aldatıldığının vesikasıdır geçmiş olsun

0|1
    1|0
  • O prezervatif senın ıcındi naptın sen

0|0
    0|0
  • Sen varya benim kız arkadasım olucan ve boyle bir durumu gidip benim veya sen ailene Yada baska kişilere anlatıcan öylemi ozaman got yatmaktadır ne yaptığınızı anlatın HERKEZ e varya essek sudan gelinceye kadar dövmem asla hiç bir bayana el kaldırmam ama yediğin lafların hattı hesabı olmaz di ve asla bir daha seninle görüşmezdim

0|0
    1|0
    • :(( o an ne yapabilirdim beynimden vurulmuşa döndüm 4 yıl emek et sonuç bunu gör.

• Sen anasına babasına mı sordun onunla çıkarken Yada çıkma teklifini kabul ederken.yanlis anlama ama ben bu tarz bayanlara İnan sınır oluyorum cinlerip tepeme çıkıyor ya gidersiniz annenizde konuşursunuz erseydi ya gidip başkalarıyla filan ozmana sevgilinizde paylaşın anlattığınız kişilere

• Yani bu yaptığın hoş mu işte baba bu yüzden Türk kızıyla ev-le-nil-mez.Bir bavulunu karıştırmak güven mesen bile ister annenin bavulunu çantasını kurcala ayıptır herkesin şahsi eşyaları vardır.2 böyle birşey yaptın ona karşı tavır al anne ablasını niye işe karıştıyorsun.Ayıp değil mi ? Senin yapman gereken gidecektin bir daha bakmayacaktın.Yaptığın iğrenç bir davranış.

0|0
    0|0
  • her kadin sen gibi düsünürdü ama aranizda haledilecek birseyi sen gidip ailesine anlatin yanlis yaptin

0|0
    1|0
  • Zor bir durum yalan söylemiş olsa bile şu an için o haklı kendi aranızda çözmeniz gerekirdi Ailesine söylemen olmamış şık durmamış yakışmamış

0|0
    0|0
  • Çok Yanlış Yapmışın ..

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep seks...

0|0
    0|0
  • şimdi sen dersin hiç yapmasın kimseyle cinsel ilişkiye girmesin peki ben sana bişey sorayım sizin cinsel ilişkiniz varmıki yoksa neden sıkarsınızki anlamam sonra ayrılık oluyor ve üzüntü oluyor mutsuz oluyorsun

1|0
    0|0
  • bir erkeğin prezervatif kullanmasına niye şaşırdın

siz sevgilinle sanırım korunmadan sevişiyorsunuz

ya bu olayda bile sevgilinin seni ne çok sevdiğini anlamalısın

bak başka kızlara senin gibi güvenmiyor onlarla sevişirken prezervatif kullanıyor

0|0
    0|0
  • Tabiki o haklı, ne hakla ailesine böyle bir şeyi söylersin. Kesin bir şey bilmeden sana bir daha nasıl güvenicek.

1|0
    0|0
  • doğru olabilir..sen o valizi daha önceki 4 yıl boyunca görmediysen tabi onda...yada seninle kullanmak için koymuştur...süprizzzz

1|0
    0|0
  • Çok buyuk hata yapmışsın sen ne olmuş yani prezervatif bulmuşsan o zaman dükkanlardanda kaldıralım adam haklı hastalıklardan korunuyo. Biraz medeni olmak gerek

0|0
    0|0
  • senin yaptığında çok çocukça olmuş.

2|0
    0|0
  • aslında iyi tarafından bakalım ; arkadaşımız korunmasız ilişkiye girip seni tehlikeye atmıyormuş demek ki : )

0|0
    2|0
  • ne yapsın çocuk korunmadan mı yapsın

1|2
    3|0
  • adamın seninle 4 yıllık ilişkisi varmış . gey olma olasılığı yüksek,belki seni erkek arkadaşlarıyla aldatıyor olabilir.adfghjkjlş

0|0
    0|0
  • özel hayatını gittin ailesine mi anlattın büyük hata yapmışsın

1|0
    0|0
  • sence buzamanda hangi erkege guvenilebilir zaman gelecek bütün kadınlar buna alısacak sıradan bisey gibi olacak

0|0
    0|0
  • sen ne yapmışsın ya adamın seks haytını neden ailesinin tartışma konusu yapıyorsun eminim okulda kalemini alan çocuğuda öğretmeninee şikayet ediyordun... bazı şeyleride kimseyi araya koymadan kendin hallet

0|0
    1|0
  • Bence saçmalamışsın biraz,fazla tepki vermişsin.Bilip bilmeden annesine ablasına vs anlatman hiç hoş değil.söylediği de inanılacak bir yalan değil ama yine de davranışın yanlış geldi bana.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 23

• banada yalan söylüyor gibi geldi ama canım sen haklıyken haksız duruma kendi kendini düşürmüşşün ailesine dmeden kendi aranızda halletseydiniz eğer tavır yapsaydın şu an senin peşinde kosuyo olurdu burnunu sürter doğruyu konusturur aklını basına alırdı ama ailesine diyerek onun eline koz verdin sen suç işlesen ailene deseler sen napardın şimdi o çocukta haksız bile olsa ailesine söylediğin için bu konudan kendini savunup sana tavır alacak yani sen ona tavır alman peşinde kosturman gerekirken hata ettin şimdi o sana tavır alıp üstte çıkmaya çalısıcak

2|0
    0|0
  • gercekten dogrumu yanlismi bilmeden ailesine anlatmicaktin bence biraz daha skistirsaydin kim bu arkadasin hemen tel numarasini ver ozaman arayip sorcam dicektin, o an verseydi dogru söyledigini görürdün, vermeseydi yalan söykledigini anlardin.. yani yalan mi gercekmi burda kimse bilemez onu sen taniyorsun, ama bence bu durumdan tamamen emin olmadan bunu yapmicaktin bence

0|0
    0|0
  • artik o ailenin gözünde milletin esyalarini kurcalayan güvenilmez birisin.

2|3
    1|0
    • valla anne bunu çantama bana gıcık olan polisler attı...klşilkjklşlk

• ne milleti be. sevgilisinin çantasını kurcalamış. hayır başka yerlerini niye kurcalamamış, ben esas o kısmı anlamadım. siz sevişmiyor musunuz sevgilinle sevgili soran?

• napcan poine sen de mi katilcan bize?

• bu sorunu çözecek olan sizlerken ailesine anlatmak neden . bak oğlum bu kız çok yiyi aman değerini bil aldatma bidaha deseler sanki seni bidaha aldatmayacak. tabi aldattıysa o da...

0|0
    0|0
  • o doğru ya da yalan söylediyse bile sen böyle bir şey yaparak kendini haksız konuma sokmuşsun.kendi aranızdaki sorunu ailesine söylemeseydin keşke çocuk haklı ama bana çok doğru söylüyormuş gibi de gelmedi o kadar ailesine anlattıysan valiz sizin mi diye sorsaydın keşke:/

0|0
    0|0
  • Hadi cantasını karıstırmak gibi bir saygısızlık yaptın tamam da, bunu ailesine soylerken hic mi yuzunde renk degismedi merak ettim dogrusu..

0|2
    0|0
    • keşke zamanında taksaydınız da oğlunuz şimdi hayatımı z*kmeseydi diyerekten fırlatmış suratlarına

• yalan mı dogrumu bilemeyizde ailesine anlatmasaydın keşke haksız duruma düşmüşsün bayaa

0|1
    0|0
  • Olayı aileye taşımasaydın keşke bence erk arkadaşın kızmakta haklı hoş bir durum olmamş,kendi aranızda halledebilirdiniz.

0|0
    0|0
  • her secenek olabılır sımdı senın onu bulman o valızın emanet olması falan fılan tesaduf mu tesaduf se tartısmanız yada ayrılmanız hayırlımı oldu dye dsusunmek gerek

0|0
    0|0
  • Doğru yada yalan söyledi bilemiyorum ancak ikinizin arasında halledilmesi gereken bir konuyu ailesine neden anlatıp, küçük düşürdün anlamadım. Çocukça geldi bana.

0|0
    0|0
  • Eğer öyle bşey ypsa ble senin ailesine anltman çok ynlışşşşşş

0|1
    0|0
  • Inşallah hayırlısı olur özür diler barisirsiniz..

0|0
    0|0
  • Çok güldüm bu olaya yalnız :D

0|1
    0|0
  • Adamın cinsel hayatını niye ailesine deşifre ediyorsun sayko.

0|1
    0|0
  • çocuk haklı..

0|0
    0|0
  • ayıp mayıp değil iyi yapmışın da siz sevişmiyor musunuz o kısımda kaldım ben.

0|0
    0|0
  • Ailesine anlatmakla yanlış yapmissin.. Haksizsin arayıp sormasını bekleme kopmuş kopacak

0|0
    0|0
  • Çok doğal bir şey bu!

0|0
    0|0
  • Bence doğrusunu öğrenmeliydin. Çok yanlış ailesine anlatmak

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik yapmışsın... aramasın tabi ki de seni. 4 yıldır bu adama güvenemediysen kendinle ilgili sorunların var demektir.

0|1
    0|0
  • Gittiği yerde fena cevizler kırmış anlaşılan.

0|1
    1|0
  • hadi ona inanmadın,şüphelerinin peşinden gittin.tam emin olmadan neden ailesine anlattın.sonuçta bu sizin aranızda olan bir şey.aldatıldıysan sen aldatıldın.ailesi değil.onları karıştırman hataydı.belki doğru söylüyor,hem neden seni aramasını bekliyorsun aldattığını düşünüyorsan.

0|0
    0|0
    • peşimden koşsun yalvarsın istiyorum yapmadım inan bana demesini beni ikna etmesini bekledim ama ters tepti ben aileye anlattım diye aramıyo sormuyo

• düşünmeden hareket ettin,şimdi düşünüyorsun ama ne fayda.zannetmemki arasın.aldatmış olsa da öğrendiğin için ve ailesine anlattığın için aramaz.gözü korkmuştur senden.zaten aldattıysa aramasın da.eğer gerçekten aldatmadıysa da aramaz,kırılmştır.sen ara dicem ya aldattıysa.eğer çok iyi tanıyorsan ve konuşmalarından anlarım diyorsan,konuşun ve aldatmadığını anlarsan ilişkinizi düzeltin.

• çok ayıp senin yaptığın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...