Geç boşalma sorunu

Arkadaşlar Benim sorunum, geç boşalma. 30 dakika - 45 dk. arasında sürüyor. sorunumu kime anlattımsa daha ne istiyorsun, millet erken boşalıp ağlıyor türü konuşmalar yapılıyor cinsel birliktelik yaşadiğim insan dahi bu durumdan zaman zaman rahatsız. oluyor Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bir yol gösterin. cevpalrınız için şimdiden çok teşekkürkr ler.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• beyler, bu surun için size bir formül vericem, 1 kilo bal, şu 5 vanoz 100 tl olanlardan degil :) biraz kaliteli olsun, 300 gram badem içi, 150 gram fındık içi, 100 gram ceviz içi ve 150 gram antep fıstıgı içi, bunları mutfak robotunda çokda fazla küçülmicek şekilde ögütün, sonra daha büyük bi kavanoza koyup karıştırın, sonra 1 gün bekletinve günde 3 defa yemeye çalışın çok tek kale maç yapıyosanız, diceksinizki kalmasında sorun yok bu kalkması için, bende bilirim daha bıoşalmadan partnerinin yeter kurudu acıdı artık deyip elizabete yöneldigimi, bunlar enerji verir ve spermleri çogaltır, ancak yeterli miktarda sperm varsa vucut bunu atmak için boşaltma işlemini uygular, sadece deneyin görün, çak faydası olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mast. yapiyorsan yapma birak bütün hormonlar iyice biriksin sonra gec bosalmazsin yada gercekten etkilendigin kadinla gir sadece iliskiye derim

0|0
    0|0
    • Hayır yaaa :( yaşim 31 öyle masturbasyon yapmak yada p*rno izlemek gibi bir huyumda yoktur

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorunun çözümü basit.Erken boşalma gibi geç boşalmada bir cinsel işlev bozukluğu.Bir cinsel terapi uzmanı ile görüşürsen sorunun çözülür.Geç boşalmanında türleri var çünkü.

0|0
    0|0
  • geciktirici kullan belki işe yarar :D 30 40 dk ilk boşalmada biraz fazla kısa çünkü (EN AZINDAN KIZLARSORUYOR.COM'DA :D )

1|0
    0|0
  • genelde 2 postada benmde yarım saat geçiyor tahrişte ediyor bu kadar uzadımı o yüzden 1 posta 10 dk falan bereket versn abartmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • kadın.aviiii

0|0
    0|0
  • geçen ben 2 saat boşalamadım kadının önü arkası birleşti sonra mast yaptım boşaldım hiç boşalamadım ama geciktirici kullandım

0|0
    0|0
  • Ymn ediyorum aynısı bendede var hacı bi yerden sonra yeter artık diyorum artık sıkılıp bırakıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...