Evlendim ama mutsuzum

Ben karımla görücü usülü evlendim evleneli bir hafta oldu karım el sürdürmüyor ilk zamanlar yorgunum diyordu şimdi istemiyorum diyor neden diye sorduğumda ise seni sevmiyorum dedi bakire değilmiş yakında benden boşanacakmış ve hayatına devam edecekmiş ailesi çok tutucu abileri falan var ailesi bana kızımız bakiredir demişlerdi kıza sorduğumdada bakireyim demişti ailesine söylemedim kıza birşey yapmasınlar diye bakireliği bir kenara bıraktım karıma aşığım ondan boşanmaya hiç niyetim yok beni sevmesi için ne yapabilirim ?

Güncellemeler:
tamam bu gece onunla konuşup bir karar alıcam olmazsa ailesine durumu anlatıp en kısa sürede boşanacağım zorla güzellik olmaz

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• hey allam ben öyle karının taaa amk ne emek boşancam götü kurtarmak içinmi evlenmiş senle ne oldu kızımız evlendi boşandı artık dul sonra gidecek kime verdiyse vermeye devam edecek hatta su an fırsatını bulsa veriyor da belki sen gibi dingabak hala ben karımı seviyorum diyor sizler varsınız ya bu memlekette en o*su bile bekar kalmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz sabret , bakire değilmiş derken bu kendi ifadesimi ? anlattığın kadarıyla herhangi bir yakınlaşmanız olmamış sanırım .Oturun sakin sakin konuşun sevdiğini ayrılmak istemediğini senden ayrıldığı takdirde zor durumda kalacağını söyle ,aklında başka birisi mi var acaba sana bakire değilim diye söylüyor .Konuşmadan anlayamazsın ki ...

0|0
    0|0
    • Bence denemeden anlayamaz.aha buraya yazıyorum hiç bi cacik olmaz bu evlilikten

• canım bu arkadaşın işi çok zor gerçekten üzüldüm durumuna

• Emin olmadan hiçbir şekilde hareket etmeyeceğini söyle , iyice düşünsün taşınsın .Sevmiyorsa da zorlayamazsın ki bu da ayrı bir dert ...

• evet bencede zorla olmaz ama iyi düşün he karar verirsen bitirmeye ki o çoktan başlamadan bitirmiş kesin ve kesin ailesinin bilmesi gerekli ona bunları söyle

0|1
    0|0
  • sen seviyosun tamam onu kabul ediyosun ama seni sevmiyorum demiş sana herşey bir kenara sevgi çok önemli,ona bunları anlattınmı ben sana aşığım ben seni kabul ederim seni yaşatırım falan yoksa aklında başka birisimi var

0|0
    0|0
    • o zaten öyle söylediği zaman ağladım onu gerçekten çok seviyorum sanırım aklında başka biri var beni sevmesi için ne yapabilirim ?

• çok zor bir durum ama bence yapma,helede aklında başkası varsa yapma,bugün tamam der yarın döner

• Zorla güzellik olmaz..

Ama, kkarında kusura bakma adilik yapmış..

Zaten yaşın küçük bir de gitmişsin görücü usulü evlenmişsin evlilik böyle bir riski taşır mı hiç mi düşünmedin!

0|2
    0|0
    • hemen evlenmedik bir yıl kadar vakit geçirdik bakire diye dokunmadım ona aşık oldum ve ben evlenmek istedim başıma böyle şeylerin geleceğini nerden biliyim

• O zaman o kadına bunu cezasını ödet..

Evlilik bu oyun mu ne insanlar var ya!

• başanma süründür böylesini çok ayıp etmiş

1|2
    0|0
  • Yol isteyene yol vereceksin..

0|2
    0|0
  • görücü usulü değil bildiğin zar evliliği olmuş ya la seninki :/

0|2
    0|1
    • zar önemli değil bana yalan söyledi bakire olmasaydı da onu kabul ederdim

• Kötü senaryo

0|0
    0|0
  • Belkide gerçekten bakire ama seni istemiyor seni kendinden uzaklaştırmak soğutmak boşanmaya ikna etmek için bakire değilim diyordur.. kim bilir. böyle yapacaksa ne akla hizmet senle evlendi.

gelin bunları okuyun..

Karı Koca Hakları İle İlgili Meseleler:

Kocanın Hakları:

“Bir erkek karısını yatağına çağırır da karısı gelmez ve erkek ona dargın olarak gecelerse, melekler o kadına sabaha kadar lânet ederler.”

Peygamberimiz ( a.s.m.)" bir kadın kocası kendisinden memnun olarak ölürse cennete girer." buyurmuşlardır.

1|3
    0|0
  • ona senden boşandıktan sonra ailesinin ona neler yapacğın anlat evlilik kutsal bir kurumdur öyle 1 hafta da boşanmakta neyin nesi üstüne fazla gitme zamanla oda seni sevicektir senin sevgini gördükçe peki ya neden evlenmş sevmiyorsa ?

0|0
    1|0
    • bakire değilmiş ailesi çok tutucu beni seviyorsan söyleme dedi bende ailesine söylemedim zaten evlendikten 1 hafta sonra öğrendim bakire olmadığını yorgunum diyordu sürekli uyuyordu bende ısrar etmedim benimle bir süre evli kaldıktan sonra boşanacakmış ama ben boşanmak istemiyorum beni sevmesini istiyorum

• sende onu eğer benden boşanırdsan ailene bakire olmadgnı söylerm beni sevmeye çalış de olmuyorsa bitiririz zaten de güzellikle yaklaş acaba sevdiği başka biri mi var

Erkekler Ne Diyor 14

• dostum boşanma işini, geç, birdefa kendine çok iyi bakacaksın güzel kokacaksın, iyi giyineceksin koltuk altı deodorantı kullanacaksın, şimdide bunları yapıyosan onu tahrik etmek için ne yapman gerekir onu söyleyeyim, sex bir sanattır sadec içine sokup gidip gelmek yetmez, san karşı uzak duruyorsa onu tahrik etmeye bak, zaten aynı evin içindesiniz, evde bişeyler izlerken , ona sokul dizlerine kafanı yoy, onun gözlerine bak surat yapsada aldırış etme devam et temas kurmaya, onu ummadıgı anda şasırt, mutfakta arkası dönükken su içme bahanesiyle git mutfaga sadec boynunu öp bırak, yanından gececegi zamnlarda kalcalarına dokun, yan yana oturdugunuzda ellerini öp ve kolara kadar devam eti iterse itsin, bazı zamanlarda ona arkadan sarıl ve temasınız olsun,yatakta ona dokun ama pat diye yatmak içindegil, onu her an t6ahrik et ve kibar ol seni çıplak görmesini sagla, ve sende onu gördügünde saldırma dokunuşlar yap geç, zamanla bunlara karşı koyamayacak ve ne olursa olsun hormonlar harekete gececektir, bunları seviyorum ve boşanmak istemiyorum dedigin için anlattım, biraz fantazi duygularını harekete geçir, sabırlı davran, faydasını görecegine eminim,

3|2
    0|1
  • Bak buna benzer bir kolpaya kirban gidip bosandim ve hayatina sponsor oldum bakire olmadigini seni sevmedigini bosanmak istedigini sesli olarak kameraya birsekilde kaydet ilk once savciliga sonra ailesine soyle ben soylemedim giren bana girdi birak aesi ne yaparsa yapsin senin olmayan birini neden dusunuyorsun ayrica mahleme kadindan yana bunlari belgelersen duun masraflari takilan altinlar herseyi alabilirsin yuvam dagiltintan sonra ne yapacagim mali mulku deme oyle bir karaktersize kalacagina al catir catir ye ailesine maddi manevi tazminat dqvasi acmayi ubutma bir sikintin olursa cekinmeden yaz

0|0
    0|0
  • allah kolaylık versin kardeş.yaşadığın stresi tahmin edebiliyrum.bence en güzelini yapmışsın. ne olursa olsun başkasının hayatını zindan etmek zor duruma düşürmek insanlığa yakışmaz. seviyorsan cabuk vageçme.üzerine de gitme. zaman ver.ama bu arada ilgilen onla.sinemaya yemeğe veya gezmeye çıkart.ona güzel şeyler göster.senle hayatın aslında zevkli eğlenceli olduğunu düşünsün.ama baktın ki olmuyor bence uzatma

0|0
    0|0
  • Seni kendi durumunu gizlemek için kullanmış..Şimdi dul diyecekler..Ailesine söyle o kadar yaptığın masrafları sineye çekme..

0|0
    0|0
  • dostum eşim öyle diyosa hiç bu evliliği uzatmaya gerek yok çünkü ileride sorunlar artar. Ama unutmaki şu an senin her dediğini yapmak zorunda. Bunca zahmete girdin üstüne sana yalan söyledi ve kendini sana sunmuyor... Zorla alırım... Oyunmu bu. Bence önden bi pişman et. Zorlada olsa yatağına sok gerekirse tecavüz et. Ne demek seni sevmiyorum. Madem öyle evlenmiyecekti. Seni aracı etmiyeceekti. kusura bakma benim görüşüm böyle.

0|0
    0|0
  • arkadaşım zor bir durumdasın eşin seni istemiyorsa yapabilecegin pek bir şey yok zaten seni kadırması senin için çok kötü bakire olup olmaması önemli degil belki senin için doğruda bir düşünce ama sanırım gönlü başkasında eger sana bu kadar açık boşanacağım diyorsa yol ver gitsin emin ol senin için iyisi bu

0|0
    0|0
    • dostum onu çok seviyorum o kadar hazırlık yaptım evlendim

• seni anlıyorum inan ama bundan sonraki yaşamında mutsuz olmayı nasıl göze alırsın sana açıkca ayrılmak istedigini söyledigine göre aklında başka planlar var tekrar konuşmayı dene tabi nedir sorunu anlamaya çalış ama kesinlikle çok sakince dinle onu dost gibi anlatabilecegini söyle

• Sen çocukmusun?nasil bisey bu boyle ya.kiz seminerden amaçları icin arac yapmış bunun baska açıklaması yok kendinide yırtsan ask tanrısı eros da olsan hikaye

0|0
    0|0
    • Zar muhabbetinden kendini aklamak için mecburi evlenmiş anlayacağın , üzüldüm açıkcası ...

• Kadının teki olmuş cehennemin kapıları ardına kadar açılmış şeytan gelmiş ceketinin düğmesini iliklemis ve his geldin "üstadım"demiş :))

• Bırak gitsin kardeş. Kadının en iyisi, eşini yatakta tatmin edenidir... Hele bakire değilde bu lafları konuşuyorsa*değil ağzının sikilmesi lazım... Ses tellerine boşal, bir daha konuşamasın...

0|0
    1|0
  • O kız başına bela olur, gidecekse bırak nereye gidecekse gitsin, ailesinden de durumu saklama

0|0
    0|0
    • kıza birşey yaparlar diye korkuyorum ailesi biraz tutucu hem bana inanırlar mı evleneli 1 hafta oldu

• daha sonra söylemen gerekirse hiiç inanmazlar, olmazsa bir büyük aracılığı ile söyle, mutlaka söyle ama, o kızın bir sevgilisi var ve ailesinden kurtulmak için seninle evlendi, bak göreceksin, bu tip olayları çok duyuyorum

• Kıza bi kimse bi şey yapmaz yapsalarda sana ne daha fazla kendini kullandirma tutucuyuz ayağı g.ayagi

• üzüldüm ne biçim iş len bu ne terbiyesizmiş baştan niye söylemiyor. boşan gitsin birader

0|0
    0|0
  • dediğin gibi zorla güzellik olmaz.. sana eş mi yok.. gönder gitsin..

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun seni oyuna getirmiş şimdi rahatça her naneyi yiyebilir,şimdi bakire olup olmamasının bir önemi kalmadı aklınca alnındaki lekeden kurtuldu.

0|0
    0|0
  • aptal aşık olma.

erkeklik gururu denen bişey var.

sen yine iyi dayanmışsın böyle laflarına.

belli ki seni aracı etmiş zar muhabbetini sana yükleyip dul olarak devam edecek hayatına istediği gibi.

üzüldüm ALLAH kolaylık versin kardeş..

0|0
    0|0
  • Ben senın yerınde olsam benı ıstemeyenı hıc ıstemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...