Adetliyken ilişkiye girdim. Prezervatif yırtılmış. Hamile kalır mıyım?

Adetimin ikinci günü ilişkiye girdim. Korunduk ama prezervatif yırtıldı. Penisinden çıkarırken mi yoksa ilişki sırasında mı yırtıldı emin değiliz.
henüz iki hafta önce kullandığım için ertesi gün hapı alma konusunda kararsızım.
İnternetten araştırdım ve adetliyken de hamile kalma riski varmış. Sizce hamile kalır mıyım? Kaç oranla risk var?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• risk var ama %0.000001 gibi bir risk kadın doğum stajını yeni gördüm güvenebilirsin çoooook ufak bir risk risk bile sayılmaz hatta hap falan almana gerek yok

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Peki adetliyken hamilelik olasılığı yüzde kaç?

• adetliyken %0.00001 gibi bişey %1 in bile o kadar altında yani çünkğ yumurta daha yeni atılmıştır ve yeni yumurtanın da tuba tüpüne varıp yetişmesi gerek spermin içerde yaşam süresi ise maks. 3 gün

Erkekler Ne Diyor 20

• Kaç gün sürüyor adetin?

0|0
    0|0
  • %75 İhtimal ile anne oluyorsun
    adını Yakışıklı Jojuk koyar mısın?

0|0
    1|0
  • Millet yıllarca uğraşıp çocuk sahibi olamıyor, sen zamansız bir zamanda hamile kalacaksan ancak Allahın isteği ile olur.

0|0
    0|0
  • He He hamilesin ;)

0|0
    0|0
  • ya o prezervatifi biz balon yapıyoz içine su dolduruyoz yerde sürüklüyoz yırtılmıyo. bimden mi alıyonuz napıyonuz :D durex kullanın birdahakine şimdilik hamile değilsin ama yine de önlemini alıp hap kullan

0|0
    0|0
  • aetliyken hamile kalma şansı var ama normalden daha az diye biliyorum ama hadi adetliyken ilişkiye girmeyi anladım çok azdınız diyecemde prezervatifi yırtmak one azgınlıktır.

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Vajinal akıntın olduğu için ve yumurta olmadığı için o ihtimal yok sen yanlış okumuşsun.

0|0
    0|0
  • bilemeyiz

0|0
    0|0
  • BİM in poşetini prezervatif diye kullanırsan olacağı buydu

0|0
    0|0
  • Kesin kalırsın arkadaş bıraktı

0|0
    0|0
  • kalmazsın

0|0
    0|0
  • rislk yok

0|0
    0|0
  • böyle bir ihtimal yok. ama geçekten herif midesizmiş

0|0
    0|0
  • cok iğrençsin

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • işte boşuna ertesi gün hapı bir DOĞUM KONTROL YÖNTEMİ DEĞİLDİR demiyorum. 15 gün önce kullanmasaydın şimdi kullanırdın. bu arada şimdiden hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. eşimde adetliyken birlikte olduğumuzda hamile kalmıştı. 2 çocuğumda öyle. bu arada ertesi gün hapı alayım deme. yine çocuğun olur ama sakat doğar dikkat et.

0|0
    0|0
    • 15 gün önce kullanmasaydım 15 gün önce hamile kalacaktım? Boşuna kullanmadım herhalde.

• ogündemi yırttınız yoksa zevkinemi kullandınız?

• İhtimal var aslında ama kestiremiyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl yırtıyorsunuz anlamıyorum çok mu azgınlaşıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok az da olsa kalma ihtimalin var. 9 aylık hamile olup anlamayanlar var.
    bir de adetliyken ilşki ne ya iğrenç

1|2
    0|0
  • Yüzde 1 ihtimal. Çok düşük ama var. Siz de duramadınız mı iki üç gün be kardeşim.

0|0
    0|0
  • kalabilme ihtimalin var

0|0
    0|0
  • Gözün aydın hamilesin

0|0
    0|0
  • He kalırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...