Hangi kulağımı deldirmeliyim ?

Söylentiye göre sağ kulağını deldirenlere gay deniliyor fakat bu benim pek umurumda değil.Solagim ve sol kulağımı deldirirsem küpemi çok rahat takacağım söylenemez.Sizce ne yapmalıyım :)

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim iki kulağımda delik,bazen sağa,bazen sola,bazen her iki tarafada küpe takıyorum,Aş bunları..

0|1
    0|0
    • dedıgım gıbı bana gay denmesı pek umurumda olmaz bende sag kulagıma taktırmak ıstıyorum sadece gorus almak ıstedım

Kızlar Ne Diyor 5

• sol iyi sol

1|2
    0|0
  • küpe iki elle takılır 2 elini bi sağa sola götüremiyormusun,ayrıca doğru sol kulağa takarsan gay sağ kulağa takarsan marjinal anlamına geliyor,bi zahmet sağını çalıştır en azından arkandan konuşmazlar

0|0
    0|0
  • sola tak. takamıyorsan hiç takma.

0|0
    0|0
  • solu deldir kesin

0|0
    0|0
  • solak olmanla sol kulak deliğini deldirememen ne alaka?

1|0
    0|0
    • ikiside sol ya ondan :D

• sen kulağınla mı iş yapıyorsun :D hayır bende solağım da şaşırdım zira bir kız olarak her iki kulağımda delik bir halt olduğu yok :D yoksa kulakla duymak dışında başka eylemler mi yapılıyor :D

• bence senın hayyatta olman tam bır anlamsızlık butunu bebegım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle bir şey yok bundan 7-8 sene önce küpe Türkiye de herkes küpe takmıyordu sonra yavas yavas sol kulağa takmaya basladılar bende dahil olmak üzere sonra küçümsemek için demiyorum ama bakkalın cırağında bile sol tarafında küpe vardı sonra farklı olsun dediler(dedik)hem sağda hem solda olsun aradan biraz zaman gecti bu sefer bakkalın cırağıda hem sağa hem sola takmaya basladı böyle olunca hiç takmamak en iyisi yoksa bakkalın cırağından ne farkın olcak şu an küpenin bir modası yok ama gay demezler

0|1
    0|0
  • herkez sol derde sen dilediğini deldir bu kadar bağnaz bir topluma uyum sağlama yoksa sende öyle olursun ama sağı deldiriyosan soluda deldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...