Nasıl gönlünü alacağım yardım eder misiniz?

dün sevgilimi denedim. bakire olmadığımı daha önce eski sevgilimin bana zorla sahip olduğunu söyledim bakalım her durumda beni istiyçek mi sevecek mi diye. böyle bişey yapmıycaktım ama arkadaşımın aklına uydum. salaklık eşeklik yaptım ya inandırıcı olsun die telefonda konuşurken burnumu çektim falan ağlıomuş gib. o da ben böyle bişeyi kabul edemem dedi kapattı telefonu. gece mesaj attım yalandı şöyleydi böyleydi diye ama güvenini sarstım :( herşey yolunda giderken bozdum ya salaklığıma doymuyim.. bu pazar buluşcaz buluşalım yüz yüze konuşunca daha iyi anlıcaksın beni inanıyorum eskisi gibi olcak dedim. nasıl gönlünü alicam napayım ? hiçbir fikrim yok :'/

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• İkiniz de beş para etmez insanlarsınız. Kusura bakma ama öyle. Birincisi denemek nedir? Siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki? İkincisi zarla mı namus oluyor da kabul edemem diyor? İkiniz de bir birinizi layıklarınızı bulmuşsunuz. Toplum sağlığı için evlenin insanlardan uzak durun lütfen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaşınmışsın. İyi mi oldu? Seni bir zar için bırakıp gideceğini de öğrendin.

Bak ne diyeceğim? Sevgiyi ve sadakati bu tarz durumlar göstermez. Herkesin içi kaldırmaz bu durumları. Sonuçta islam kültürü ile büyüyen bir gencin bakireliğe önem vermesini yadırgayamazsın. Sevgiyi ölçmek için başka yol bulamadın mı?

Valla diyecek bişi bulamıyorum :)

1|0
    0|0
  • burdan şunu anlıyoruz bakire değilsen beş para etmiyorsun, değerin bacak aranla ölçülüyor.. sende pişman oluyorsun adamın bakış açısını görmene rağmen.. bravo..

1|0
    0|0
  • bakalım her durumda beni istiycek mi sevecek mi diye.

o da ben böyle bişeyi kabul edemem dedi kapattı telefonu.

e tamam işte demekki her durumda istemiyormuş seni. Hangi mantıkla yaptınki böyle birşeyi. yani yanlış anlama, şöyle diyorum eğer seni o durumda bile istese daha mı çok sevecektin veya şimdi daha mı çok seviyorusun buna akıl erdiremedim.

1|0
    0|0
  • helal olsun ıktıgın cocuga adam delıkanlı adammıs

0|0
    0|0
  • ergen stylaaa 4 sineemalarda

1|0
    0|0
  • bu konuda bi kızdan tavisye alma bence . sen denedim dedin erkekler denenmekten hiç hoşnut olmazlar hem denemek bi anlamda şüphedir madem buraya kadar şüphelendin niye hala ısrar ediyosun .. Senin sevgilin gerçekten adamın dibi .

0|0
    0|0
  • Keşkeyi kenara bırakıp, iyi bir konuşma hazırla.

Evet ben arkadaşımın aklına uyup bir yanlış yaptım. Hatamı kabul ediyor ve özür diliyorum ama başıma seninle konuşurken böyle bir olay gelse senin tepkinin ne olacağınıda öğrenmiş oldum. mihvalli bir şeyler söyle..

Onu suçlu psikolojisine sok ki senden özür dilemek durumunda kalsın..

1|0
    0|0
    • haklısın.elımden qelenı ypıcam en ıyı sekılde anlatıcam herşeyı olmazsada sevmıyrdur artk ama son ana kdar uğrascm

Kızlar Ne Diyor 10

• denemek istemisssin kabul etmıyomus demek ki senı her sekilde. gormussun. simdi nıye gonlunu alıyosun onu anlamadım. sakanın amacı da bunu gormen degil miydi zaten.

ayrıca sevgilin bakir mi peki boyle horozlanıyo?

degilse valla ben ayrılırım. hem oynas fingirdes. bakire degil diye de kabul etme.

nasıl bi yobazlık.

bizim apaci kızlarımız da kabul etsin. asıl ben oyle erkegi kabul etmem.

1|0
    0|0
    • bakir :( öyle olmasa bu kadar üste çıkmasına ızın vermezdm

• git test yaptırıp ver o zaman. en temizi. ama ben benı her seklde kabul etmenı beklerdim falan diye de ilistir sonuna.

• kaç yasındasın sen ki baska ınsanların aklına gore hareket edıyorsun erkek olsam bana boyle bırsey yapsa biri ,degıl bakıre oldugunu bılmek sana el surmemıs bıle olsalar hayatta muhattap olmam senınle bu kadar mı ucuz dusuncelısın.yazık ınsanlar ne hale gelmiş..

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir deneme ? sevgisinden emin olmadığın adamı niye yanında tutuyorsun? iki çelişki. anlamak zor.

1|0
    0|0
  • sen bir hata yaptin ama asil buyuk hata onda..

diyelimki gercekten zorla biiri sana sahip olmus olsa..tecavuza ugrayanlar da oluor..bunlarin gunahi ne..bu sevgilim dedigin kisi seni hop diye atardi demek..bu kisi seni zaten sevmiomus..seven kisi sevdigini herhaliyle sever..

ama sende de hata var..ne demek ya denemek icin..yapmayin bole,

1|0
    0|0
    • Sevdiğim kız bana "Özürlü olsam beni sever miydin" demişti. "Konuşamıyor olsan daha çok severdim, konuşunca saçmalıyorsun." dedim.

Aynı şeyi söyledi. Her halimle vs.

Merak ediyorum, ne gerek var? Telefonda söylenecek şey mi bu?

• namus ıkı bacak arasında değil ki seni bi zar için mi seviyo şimdi bi kadını namuslu yapan zarı değil ruhudur güzelim...

0|0
    0|1
    • elbette öyle. çok hassasmış bu konularda Allah korusun başıma öylee bır şey gelse gözümün yaşına bakmadan bırakcak benı

• bence ona de kı sen benı bı zar ıcın mı sevıyosun de ben senı denemek ıcın öyle dedım ama ıyıkıde böle bısey yaptım bnı ne kdar sevdiğini anladım de

• sana bu aklı veren arkadasına gıt bunun ıcınde akıl versın sana ayrıca seven erkek her durumda yanında olurdu sevgılınınde her durumda yanında olmayacagını gormmus oldun

1|0
    0|0
    • evet :( bana dıodu herşey qüzel olmuycak kötüde qıdebılır önemlı olan kötü qünde yanında olmaktır dıye... ılk fırsatta bıraktı ıste

• bence hıc uzatma ona soyle bı mesaj at hanı ıyı gunde kotu gunde bırlıkteydık bunu dıyordun benım basıma her hangıbı bırsey gelse ılk sen gıdıceksın onun ıcın evet bıtsın gorusmeyelım de ve bıtır sende

• ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye düşünüp sana inanmayacaktır büyük ihtimal inanmak için sana sahip olmak isteyebilir durup dururken huzurunuzu bozmuşsun keşke yapmasaydın :(

1|0
    0|0
    • keşke canım ya :( sahp olmak ıstemez tanıyrm onu. sadce qüven vermem lazım ona. şu an ıhtyacımız olan tek şey o

• anlatıcam buluştuğumuzda ne kadar zorda olsa ısterse muayene bıle yaptırabılırım. cıddı ılıskımız vardı cünkü. sevmesem 3-5 qünlük bısey olsa asla böyle bısey yapmazdım.ama onun ıcın test yaptırabılırm :(

• yaptır o zaman hata senin ilişkyi kurtarmak için en iisi test :(

• Sana bişi diyim mi, o zaman gel beraber olalım da inanayım bakire olduğuna derse hiç şaşırma, salaklık yapmışsın, şu uyma akıllılıkdan vazgeçin, bak düzenini bozdun şimdi huzurlumusun?

0|0
    0|0
    • çok kötüyüm ya yemın edyorum ıçım qıdıo

• düşünüyrum zaten doktora qıtmeyıde

• Eğer ciddi düşünüyosan sevgilinle git dr a, şehsen ben erkek olsam sevgilim bana böyle bişey dese bidaha zor güvenirim ona ispat lazım yani

• Eee sen istediğini elde etmişsin işte. Denemişsin ve seni her halinle istemediğini anlamışsın. Gönlünü almaya niye çalışıyorsun? Namusu bacak arasında mı sanıyormuş o? Sende salaksın o da salak. Sen onu denemeye çalıştığın için salaksın, o da bir açıklama beklemeden geri kafalılık yaptığı için salak. Neyse... Sen bırak onun gönlünü alamaya çalışmayı bence.

0|0
    0|0
  • erkeklerin bakire kız istemeleri olayına karşıyım ama durumunuzu düşününce ilk aklıma geleni yazayım...bi kere adamı sınamak için yapılacak şey değil bu. tut ki bu söyeldiklerini anladı tamam dedi ilerde evlendin ilk geceni yaşıyorsun ve senden kan gelmedi ( kızlık zarı esnek olanlarda görülebilen bir durumdur) nasıl inandıracaksın adamı kendine ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...