Babamdan igreniyorum?

babam cok sinirli ve agzi kufurlu bir adam surekli annemi küstürüyor annemde odaya almiyor , ve ben nette takilirken gece babamin banyoda sesi geliyor , ses derken hem suyu aciyo hem sak sak sak diye sesler geliyor ve neredeyse hergun anneme anlattim bsy demedi ama igreniyorum babamdan artik ya ne igrenc bir adam madem cok lazim git bir beze falan bosal ve cöpe at banyonun icine bosalmak nedir ya 4 kiz cocugun var hadi yikanirken biri oturdu icine hamile bile kalinir ya neden yapiyo bunu salak bir adam ama bu kadarmi salak olunur bu ihtimal aklindan gecmiyomu , ne yapayim yardim edin

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• 183 'ü Arayarak Durumu İza Edebilirsin

0|0
    0|0
    • 183 ? tam olarak ne oluyor aciklarmisin biraz

• Teşekkürler. Bir iki sorum olcak sana özelden yazarmısın?

• çok içler acısı ve ilginç bir konu

Erkekler Ne Diyor 24

• Annene söyle uyarsın çocuklar ses duyuyormuş desin banyo temizlenme yeridir orayı pisleştirme hem çocukların ruh dengesini bozma desin uyarsın yani

1|0
    0|0
  • '' biri oturdu icine hamile bile kalinir ya ''

Sperm oksijen ile temas ettiği anda ölür.

İkincisi, harbi tuhaf bir adammış

2|0
    1|2
  • hem güldüm hem üzüldüm :(

2|1
    0|0
  • 4 çocuk sahibi olduğuna göre bir hayli aktifmiş. Kızlarına zarar vermek istemez, yere oturmuyorsan hamile kalmazsın. Hatalı ise de araya girme zamanla düzelebilir.

0|0
    0|0
  • babana kurban ol o olmasaydı doğarmıydın

0|0
    3|0
    • bir defol sen ya

• kızım senın sorun trol zaten

• benim icin ne kadar zor bir durum oldugunu anlamadigin icin cok konusma

• Annen vermiyor, adam kızıyor, kimse yanlış anlamasın piçline yazmadık...

0|0
    0|0
  • beze boşalmak nedir yaa, banyoya girmiş fayansların sararmış olan yerlerini beyazlatıyor işte duvarla bir ilişkin olmassa hamile kalmassın canım, duştada şak şak yapmıcak nerde yapsın :D

0|0
    0|0
  • Baban gerçekten iğrenç bir insanmış

0|0
    0|0
  • atma ameka atma

0|0
    0|0
  • yaptığı doğru değil ama o spermler bir kaç dakika sonra ölür hamile bırakmaz.

0|0
    0|0
  • Hamile mi kalır :(

0|0
    0|0
  • haberlerde havluyla hamile kalanı görmüştüm haliniz yaman...

0|0
    0|0
  • zor vallaha ya

0|0
    0|0
  • 4 Çocuğu var adam hala abaza * ben bile böyle boşalmıyorum peçete kalmıyor evde * . d

0|0
    0|0
  • Nasıl yani ya , temizlemiyor mu artığını?

0|0
    0|0
  • cok sıkıntı bir durum

0|0
    0|0
  • evden kac

0|0
    0|0
    • universiteye baslamayi iple cekiyorum baske bir sehire gidecegim ama yinede igrenc bir durum babamdan tiksindim ya

• Şlap Şlapdır o şak şak şak olsa duramazsın :)

0|0
    2|1
  • hamile kalma diye birşey asla olamaz bir de klozetin içine yapması peçeteden daha mantıklı (banyonun ortasına yapmıyorsa tabiiki) evde kızı olan bir adamın ses çıkararak bişeyler yapması afedersin biraz hayvanlık. ama o senin baban diye sen onun gibi olacaksın diye bişey yok demekki kafası çalışan bir insansın ki babanın yanlışlarını görüyorsun. salla geç saygıda kusur etme kocanı iyi seç

1|0
    0|0
  • Allah hidayetnasip etsin. Dua edin babanıza

1|0
    0|0
  • babana kızma, büyüklerin de arasına girme derim hele konu cinsellikse, bir erkeği anlayamazsın. Ha banyoda yere boşalıp temzilemiyorsa o ayrı, ama kimse spermin üzerine oturarak hamile kalmaz bunu aklına küpe olsun. Böyle davranacağına git babanla olgun bir insan edasıyla konuş problem çözücü ol.

0|0
    0|0
  • Baban çektikten sonra temizlemiyor mu duşa mı attırıyor direk. s. s

0|0
    0|0
    • Uyar tatlı dille aynen dediğin gibi döllerin üstüne oturduğun zaman hamile kalabilirsin vajinana değer ise

• Şak şak mı yapıyor.. Annen ile neden beraber olmuyor..

0|0
    0|0
    • yukariyi okusan anlarsin , cok küsüyorla cok kavga ediyorlar

• bilmiyorum kadincaz bisey diyemedi babamla konustumu bilmiyorum

• Şak şak diye ses gelmesi için çok yüklenmesi gerekiyor usulune görede yapabilir ben yaptığımda hiç ses çıkmaz mesala

• 4 kız çocuğumu erkek yok mu?

0|0
    1|0
    • olsa yazardim dimi ne alaka simdi =?

• Sana yardim etmek istiyorum

• sanane ya nerde yasadigimdan sapik misin sen defol git

Kızlar Ne Diyor 8

• Çüs nasil hamile kalcaksiniz asdgh ya Allahım neden bu kızlar böyle

0|0
    1|0
    • örnek verdim cakmadi kafa galiba , sence normalmi bir babanin boyle yapmasi ihtiyaci varsa bile banyoyami birakilir

• E adam gusulüde aradan cıkarıyor demekki :D 4 kız varsa boşta oda kalmıyordur zaten gece anan vermiyorsa nerede yapacak ailecek tuhafsınız bence asgh

• sen cok normalsin belli

• Enteresan bir adammış..

0|0
    0|0
  • Camasirsuyuyla temizle kardeşim. Annen bile çözüm bulamamış biz ne diyelim. babanın Mahremini de burada anlatma boşver.

1|0
    0|0
  • İdiot troll sorusu gibi umarım da öyledir ✌

0|0
    0|0
    • inanmak zorunda degilsin , gercekten zor durumda oldugum icin yazdim yardim almak icin

• İnanmadım sorry gerçekse annenle konuş ya da direkt babana sor rahatsız olduğunu söyle

• Uzuldm

0|0
    0|0
  • Bune l*n :D Trajikomik bildigin bu, yapacak bir sey yok

0|0
    1|1
  • Üzüldüm açıkcası kötü iğrenç bir durum

0|0
    0|0
  • Trol soru

0|0
    0|0